Konec je

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 21. Okt. 2007 23:55

torej zanima me kakšne so ble izjave ob koncu zveze.. torej.. kako se vam zdi najlažje povedat fantu/punci da je konec? ste že slišale/i kakšno neumno/smešno/grozno izjavo po koncu zveze?

men je blo ful grozno ko mi je fant rekel ko me je pustil: sem mislil da bo v drugo boljše. (v mojem prevodu je zvenelo to kot, prvič je blo slabo, drugič še slabše) dobro da nisva bla dost dolgo skupaj, da bi se kej več razvilo od tiste "zagledanosti" :D
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 22. Okt. 2007 9:00

ja pri meni je blo po treh letih zveze tako: po smsu: veš ugotovil sem da ne čutim več tega kar sem na začetku!no mislim, da rabim nek čas da ugotovim al te ljubim al ne!tak sem za eno pavzo, da ugotovima če je res to to!
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 22. Okt. 2007 9:20

Moj čistvo prvi fant mi je prek sms-a povedu, da se je vrnu k bivši ( to je blo popoldan, dopoldan sva bla pa še skup). Seveda sm jst mela koj zamenjavo :lol: Ta zamenjava je trajala skor 4 leta, pa sm mu jst dala konc, ker pač ni več šlo, žrl mi je živce, varu, lagal in tega nism več hotla prenašat, pa sm mu sam spokala stvari, k jih je mel pr men in mu jih pelala k njemu domov ... in to je to.
Z zdejšnjim na zadnje sva se pa sporazumno (kako smešna beseda) odločla, da greva narazn.
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 22. Okt. 2007 9:50

Do zdaj meni najbolj noro..

Me pripelje do bajte,da lupčka pa še mi reče,da me ma rad.Pridem gor do stanovanja,že dobim sms: Eh,meni ni več.Konec je. Sam kaj je blo,da sem samo tako pogledla :eek: .

Danes mi je smešno,takrat pa sem bla čist šokirana. :D
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 22. Okt. 2007 11:18

Mene je fant po več kot dveh letih pustu kr takle: sma se menla po telefonu, neki sma se sicer prej skregala in sma se pol menla da bi šla v kino, pa je on reku da tist večer ne more ker more kao it k enem kolegu po ene stvari, pa js rečem da kaj pa nasledn dan, pa on men: "eh pa sej veš kaj, js sm se zdej odloču da nočem met več resne punce". :eek: :roll: Budalo, po tolkem času mi kr tk by the way reče, da je konc.
Pa tud zdej tazadn bivši me je v bistvu na ful grd način - ena 2 tedna mi ni nč pisal, dokler men ni blo dost in sm ga ful napizdla, pol je pa cepec le zmogu rečt, da bolš da je konc. Če je kej gršega kot da nekoga odjebeš na to foro, da pač čakaš da si pride gor ... :?
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
šejla
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 5. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a šejla » 22. Okt. 2007 11:30

Men je pustu do zdej sam en, pa sm si fajn zapomnila, ker pač ni mogu nč kej bolj pametnega izustit. Vedu je da sm bolna, sm mela skoraj 40 vročine, seveda doma u postli celo soboto. In v nedeljo mi napiše sms, da ve da sm ga snoč prevarala in da je konc. U resnic je bil pa on zuni in je on mene. Ma dedi nori, se nism kej preveč sekirala, k zanj se pa res ni splačal. Mam zej zato najboljšga fanta na svetu::: :D :lol: :) :wink:
beba24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 23. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a beba24 » 22. Okt. 2007 13:20

mela sem tri letno zvezo , pa sem mu pac rekla da sam vidi da ne gre vec , da se kregama in da se morem znoret, ker drugace nebo dobro.oba sma se jokala in se nisma pogovarjala stiri mesece zdaj pa sma kolega full , hodima na pijace, tu pa tam se malo stisnema en k drugemo in to je to.
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 22. Okt. 2007 19:33

enostavno brez zavajanja in seveda pošteno.... in čim bolj na kratko. najboljše je, da se osebno dobita in se pogovorita, povej mu zakaj in rec mu, da ni on kriv, da si ti :D
principesa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 256
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a principesa » 22. Okt. 2007 20:16

študentka20 napisal/-a:ja pri meni je blo po treh letih zveze tako: po smsu: veš ugotovil sem da ne čutim več tega kar sem na začetku!no mislim, da rabim nek čas da ugotovim al te ljubim al ne!tak sem za eno pavzo, da ugotovima če je res to to!

to je moj bivši men uvedu pred kratikm,..
on me mene jako rd,. me povabi k seb za vikend , vse fino oh in sploh,. se pol še slišva vsak dan, 4 dni kasneje mi pa pošlje mesič (:!: ) da se mu zdi da sva se oddaljila (al pa sm se samo jez?)- mislm halo kako neveš al si se samo ti,. sj ti pišeš jebenti
in da bi se mogla pogovort nevem tko 3 dni kasnej..(zakaj že zato, da mi bo samo reku konc je?)
in ubistvu se je nekak ven zvleku z usranim smsom,.. mislm halooo,.. kok ne maram, da nima jajc tip in da pride do mene in mi v oči pogleda... mislm :roll:
pol gre pa 4 dni kasnej na ulci mem mene, kot da se ne poznava,. nikol bla skp,. itd :roll:
mislm butasto,...
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 22. Okt. 2007 20:41

Ponavadi se je zadeva rešila na 4 oči, ko je prišlo do konca. Na miren način. V zadnjih 2 primerih je bilo bolj hudo, ko je bila zadeva malo bolj resna. Ampak nič preko sms-a (nakazovanje je, predlogi tudi), ampak ubesedilo se je pa vse skupaj na 4 oči, le na malo bolj neprijazen način.
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 22. Okt. 2007 21:13

Jst pa še nisem dobila konca. Ko sem ga pa dala: 1.) Ni mi blo všeč, da si mji lagov, tko d ne moreva več bit skupaj (po telefonu, 10 mesecev.)
2.) Ej lej, sej ti si ful hud tip pa vse, sam medva mava dost razdalje, pa se pomoje ne bo obneslo. Dej prosm razum, upam, da bova lahko še prjatla (prek msn-ja, 1 mesec zveze pomoje).-- v resnici mi je postal en drug tip všeč, čeprov mal bitchy, sam sm tega tipa, k sm ga pustila mela sam za show off, pred tem, k mi je bil všeč; like; hell yeah, make up your mind or go :P

Odkrit povedan me je kr mal strah trenutka, ko bo fant mene pustu :?
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 22. Okt. 2007 21:16

ko je mene pustu sm jz skor jokat začela, no sej potem ko je šel stran tud sem...

u razloge zakaj je bolš da nisva več skupi pa še zdj dvomm, ker so KRNEKI, par dni pred tem je blo pa kao še use kul... najbrž sam ni upu mi direkt povedat kaj je narobe... da se me je naveliču.. :(
no potem pa nism več jokala za njim, ker se mi ni zdel vredno in zdj se veselim nove zveze :)
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 22. Okt. 2007 21:24

1. v taprve me je pustu, da mi je prek mesičev napisu, da misli da je še zaljubljen v eno drugo (skup sva bila par dni). potem sva po nekem spletu okoličšin spet začela..na njegovo pobudo. drug dan sva se srečala na eni žurki, me skor ni porajtu in pred polnočjo dobim mesič, da ne more bit zmano..pa aja rojstni dan sm mela.
2. sm js po enem tednu ugotovila, da mam enega prveč za prijatelja in da sm še zmer v bivšiga in sm mu po mesiču napisala,ne spomnm se točn kaj. sm bla prijazna, pa še zastopu je tko da sva ostala kolega.
3. sm ga poslala v tri krasne ker sm zvedla da ma že 5 let punco..rekla sm mu marsikej po telefonu..
4. čudn splet okoliščin, sm misla da me je skenslu ker se mi dva tedna ni oglasu..in pol mi pošle mesič, sm ga pa napizdila..pa ni nič odpisu. pol sm zvedal da je v resnic biu v tujini takrt
5. je pred mojimi očmi pecal in pobiral telefonske od druge (kelnar) in sm šla sam vn iz lokala in napisala, da je konc.
trenutni sva pa že dve let in pou skp in upam da me ne doleti taka sreča kot me je prej
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 23. Okt. 2007 6:08

ok tole kok tipov nima jajc, da povejo stvari v obraz me je pa kar šokiralo.. men je blo zmer ful bolš da sm povedala na 4 oči, pa poskusla razložit tako da me bo razumel.. sicer sm pa pustila samo 2 tipa in se z obema še zdej razumem (je pa res da so ble vse te zveze zelo kratke), eden je mene.. ta četrti je pa še v igri ;)
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 23. Okt. 2007 7:25

ubistvu me je pustu sam eden-moj sedanji :D in to sredi petkovega večera v Franci na Balanci :D nevem, neki sva se skregala, pa mu je trešl v glav in mi je kr konc dal.No, en mesec pa sva bla nazaj skupej in sva še vedno :)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron