Ben Affleck

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ben Affleck mi je všeč kot...

igralec
11
14%
kot neverjetno sexi moški
14
18%
oboje
26
33%
ni mi všeč
28
35%
Skupaj glasov : 79

Uporabniški avatar
PlayLejdi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 21. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a PlayLejdi » 05. Jul. 2005 0:31

Kaj mislite o njiju? Men se zdita ful luškan parček... no sicer mi je on tak najboljši actorček na zemlji in mu ful privoščim. Končno po :!: Jennifer :!: ena prava Jennifer, pa še jeseni bosta starša postala!!! Uf....kak bo ta očka hot...

Slika

before...
Slika

now...
Slika Slika Slika
Zadnjič spremenil PlayLejdi, dne 12. Dec. 2007 23:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
PlayLejdi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 21. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a PlayLejdi » 05. Jul. 2005 1:19

hijoj...kok sta luškana. kaj bi dala, da bi takega fantka dobla. :twisted:
Uporabniški avatar
PlayLejdi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 21. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a PlayLejdi » 05. Jul. 2005 1:48

*~LUCIFER~* napisal/-a:men je bl vsec zdej ko se je mal popravu..karakterno mislm..prej je bil kot en lolek-bolek, ko je Lopezka z njim pometala :roll: . Se mi je neki casa mal smilu kr je zarad tega ful na karieri zgubu. Se spomnm, da sm nekje prebrala, da je sit LA-ja. Se prej sm pa zasledila, da noce vec igrt v akcijskih filmih. Pa sm mal zmedena zdej :P . Pa zaspana


ja, se je res popravil. saj si je on že dolgo časa želel družinsko življenje...eno ženo ki ga bo imela rada, pa otročičke... ampak vsi vemo kaka je J.Lo, tak da tam ni mogel najti lih tega. Ženskica je bla preveč zahtevna...on pa je bol preprost fantiček. Sicer je v preteklosti imel probleme z igralnicami in alkoholom, vendar mislim, da je to že mimo.
je pa res izgubil na karieri. ampak sem gledala vse njegove filme, pa je še vedno 1a!!!!
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 05. Jul. 2005 8:22

res je dober igrauc pa še zgleda zlo fajn....
pa prav poročena sta, pa otroka pričakujeta..iiiii...sweet...
mi je pa velik bol všeč j. garner kot pa j. lopez...za njega....res zgledata lep par, upam, da bo trajal, sam sej vete kakšni so ti holivudski pari... :roll:
Waiting in the queue oh whoopee doo
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 05. Jul. 2005 9:04

Jojj men je biu pa z J.LO skupi ful bol všeč ... :D (jah pač moj okus), men je ta Jenny tok ena totalno pouprečna ženska, nič posebnega, če ni zrihtana jao jao ... on mi je pa zadnje čase vedno bol všeč ... vsaj tko kar se looka tiče pa še čist me je navdušu v unem filmu ... joj kaj je že biu, ko tut igra z j.lo in liv tyler ... hmm no ja ... uglavnem z J.LOUKO sta mi bla bol hud parček, ker oba neki zgledata ...

Ampak pač če je on srečn, poročen, pričakuje otročka ... hurey zanga ... :wink: (čeprou z napačno mamo :D )
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 05. Jul. 2005 9:13

Men pa nista nič posebnega...ne on, še manj pa ona... Spet ena poroka več in posledično kmalu tudi ločitev...
Uporabniški avatar
holly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a holly » 05. Jul. 2005 9:21

Ja men je on ful dober kot igralec, pa zgleda tut precej hot :razz: sam on mi je z jennifer lopez tok skupi pasu... res ta bla hud parček, ta ta nova jennifer mi je kr neki :?
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 05. Jul. 2005 10:21

Bageera napisal/-a:men tut ni Ben nič posebnega. Pa tut tale ženska ne... Pa Jeniffer Lopez ma zdj ful lepšiga tipa. :D

:eek: men je pa Ben 100% lepši od Marca :eek:
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 05. Jul. 2005 12:23

Bageera napisal/-a:men je bil tut film Jersey Girl ful lušten čeprov je dubu ful slabe kritike... :(


ja ja evo ta filmček sm misnla ... men je biu čist wau ... :D kritiki pa itak nimajo pojma ... :?
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
*Ancy*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 178
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: U2 Land

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ancy* » 05. Jul. 2005 12:41

nism prčakvala da se bo tok hitr oženu... :eek: :D drgač sta pa kr lušna...
Uporabniški avatar
cukrck
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 634
Na forumu od: 20. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cukrck » 05. Jul. 2005 12:49

Men sta fletn parček :)
Vsakršna oblika sreče je zasebna. Naši največji trenutki so osebni, imajo svoj razlog, so nedotakljivi. Stvari, ki so nam svete in dragocene, so stvari, ki jih črpamo iz skupnih doživetij. (Ayn Rand)
Uporabniški avatar
PlayLejdi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 21. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a PlayLejdi » 05. Jul. 2005 14:01

ja to je res, da se ta jennifer ne rihta lih preveč.... z jennifer sta res bla lepši parček...navidezno...drugače pa je j.lo mal pretiravala s svojimi zahtevami. men on zgleda preprost človek prav tako kot jennifer garner...ne pa tisti tipični holivudski osebek, kot j.lo...da ima še posebnega služabnika, ki ji nosi mobitel...haloo????
upam, da jima bo ta zakon ratal...da ne bo spet kaka angelina jollie vmes prišla. :D

ja u jersey girl je bil tak cukerček...paše se mu vloga očeta.... obožujem njegove filme...sem jih gledala čisto vse. prvič me je navdušil pa, ko sem gledala pearl harbour...takrat sem ga prvič videla in slišala zanj. in od takrat... :love:

Slika Slika
Zadnjič spremenil PlayLejdi, dne 05. Jul. 2005 14:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Lutkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lutkica » 05. Jul. 2005 20:06

Men je pa j.Lo velik bolj luškana od garnerke pa full sta bla boljši par z benom kokr je zdej s to. je pa res da se je fant popravu ni pa res da je bla j.lo preveč zahtevna do njega sej je on bil s striptizetami pa ga pil pa newem kwa še vse sej bi vsaka popizdla kera pa nebi tko da se mi zdi j.lo čist en prijazen osebek čeprov ga je z marcom anthonyem čist kiksnla k bi si lahko poislkala 1000x boljšga tipčka. ampak 100 ljudi 100 okusov!!!!!!!!
Uporabniški avatar
Ljubljančanka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 190
Na forumu od: 8. 12. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ljubljančanka » 05. Jul. 2005 20:11

Sej sta čist ista v obraz,ni čudno da sta si všeč.Ne vem kaj je prej z Jennifer sploh delal.Drugače mi pa nista všeč,sploh on je fuuul antipatičen.
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 06. Jul. 2005 3:22

Ok, meni je bil z J. Lo. dosti boljsi.. ta Jennifer mi res ni vsec... obraz mi sploh ni vsec.. :?
Drugace pa, ne morete ampak res ne morete verjeti vsemu kar se pise v tabloidih, ali pac?? :lol: ma kaka zahtevnost, sluzabniki za telefon... bla bla.. :D:D
Sicer se mi pa Ben zdi tak pocukrancek, ne vem mogoce zaradi frizure :D
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov