Pozabite The Killers, tu so The Toronto Drug Bust!

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Julija2009
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 19. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Julija2009 » 19. Jun. 2009 0:17

Mi o zvezdah, zvezde v Torontu :) poslušajte Cigar Superstar!

http://www.myspace.com/torontodrugbust
Uporabniški avatar
nikaragua
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 506
Na forumu od: 7. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a nikaragua » 19. Jun. 2009 7:12

zdej so ze itak usi kao zvezde!!! in prou zarad tega se je treba upisat na cosmoforum in natipkat 2 posta na isto temo.

reklama!
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 19. Jun. 2009 8:20

Sej sploh ni tako slabo :D ! Mešanca med The White stripes+ glas Davida Bowia (mal slabša)! Sam besedila so pa polom, ker velikrat dvakrat stavek ponovijo!
egipčanska lilija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 20. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a egipčanska lilija » 20. Jun. 2009 10:49

no, morda pa nismo vsi zvezde,
ljubitelji južnoameriške države so pa samooklicani kritiki, ki verjetno niso niti poslušali komada, pa ga pljuvajo.... aja, se opravičujem, to so le prijazne dušice, ki skrbijo za statistične podatke foruma, koliko postov kdo kam kdaj... morda, samo morda, pa je čisto najbolj kmečka razlaga ta, da je nekomu všeč ta muska??????

to pa nismo pomislili?

čist kul komad je... PESEM je, ne knjiga, ki jo je napisal Dostojevski, zato ne vidim grške tragedije v tem, da se kak stavek ponavlja.... Asereje je bil hit pred leti, pa refren sploh niso besede.... punce so se norca delala in uspele- toliko o človeški inteligenci !
assalam aleikum - peace be upon you
Julija2009
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 19. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Julija2009 » 20. Jun. 2009 11:47

Nikaragua ---- TDB nimajo veze z muhami enodnevnicami in ""zvezdami"" ----- THIS IS THE REAL DEAL!

Kukr je rekla EGIP. LILIJA ---- najprej posluš potem pa govor ..........

:roll:

:wink:
Uporabniški avatar
keya
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 293
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: wajt krajna

Neprebrana objavaNapisal/-a keya » 20. Jun. 2009 13:16

Ne, res nimajo, ker zaenkrat še nimajo veze ne z muhami enodnevnicami, ne "zvezdami" ali zvezdami! ;) Prvo more kdo sploh vedet za njihov obstoj, heh.

Kot drugo pa ve2 na novo pridružene članice.. si preberte PRAVILA foruma, pol se pa oglašajte in godrnjajte nad drugimi + res zelo toplo priporočam še ogled tega posnetka: Posting and you... :twisted:

Kot tretje pa.. dat Killerse v naslov topica (da folk pač pol dejansko klika) je pa tok bedno da sploh brez komentarja :roll: Kaj imajo Killersi veze z njimi? Nič? No, zakaj je pa potem potrebno njih vlačit tu? L! :roll:

Naslov prvo spremeni samo v njihovo ime, potem se pa dalje pogovarjamo.. in ja, js sm jih poslušala in se mi ne zdijo nič posebej omembe vrednega, mogooče bojo čez čas (meni) bolj poslušljivi, zaenkrat pa pač ne. Se mi od novincev na sceni (dejansko novincev, o katerih je bilo slišat, ne enih anonimnežev) bolj dopadejo White lies. Pa tudi med slovenskimi bendi se najde marsikaj boljšega. :)
Julija2009
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 19. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Julija2009 » 20. Jun. 2009 15:07

Da koga kje predstavis kdaj rabis kaksno odskocno desko, kajneda? OLDEST trick in the book.

-------THAT'S THE CASE HERE. Nastej slovenske bende, ki ti bolj ustrezajo, da prebermo kam ti ušesa vleče :) --------WHITE LIES....toooo boring for my taste----1000 ljudi, 1000 okusov!

A je ze tisti dan v mesecu, morda? -----:D
Uporabniški avatar
keya
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 293
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: wajt krajna

Neprebrana objavaNapisal/-a keya » 20. Jun. 2009 16:16

Oldest? Probej raje s cheapest! :roll:

Lej, težava ni v tem, da odpreš novo temo in predstaviš tebi všečen bend, sploh ne. Težava je v tem, da se kr neki tupi.. in težava je, na kakšen način je predstavljeno (bolje da ne povem direkt kaj si trenutno mislim).

Če so res kaj dobri, bo že pokazal čas. Tako da bi se že zaradi tega spodoblo, da bi meli ql naslov teme, ne pa naslov ko pri 24kur (bruh)* :roll: Torej, če se ti dopadejo in jim želiš dobro - spremeni naslov teme! S tem jim samo škodo delaš in pripenjaš negativno konotacijo. Lepi notri novice, linke, slike, ipd - ne pa da jih v naslovu primerjaš s Killersi, od katerih so še svetlobna leta daleč.

Imam precej širok okus, tako da je brez veze da naštevam kaj iz slovenske scene se mi dopade, niti ni tukaj tema o mojem glasbenem okusu. Oni se mi pač ne, pika. Morda, nekoč.. ne slišijo se tako zelo grozno zanič, tako da dopuščam možnost da bo čez par let še kaj iz njih. Samo trenutno pa nič posebnega in kar bi si zaželela poslušat ali pa bi me na radiu premamilo, da nebi premaknila postaje.

Zdej bi pa ti (oz. ve) še lahko povedala s kom od teh si povezana?:P Kar tako, za en totalno neznan bend, s katerim nima absolutno nobene, niti najmanjše, povezave razen enega komada k ga je enkrat slišal in ene slikice pevca nebo noben šel tega delat, se ne rabiš niti trudit in prepričevat. :) Js vem, da če bi imela tipa/kolega/znanca/.. z bendom, ki bi se mi zdel dober in s potencialom bi mogoče odprla temo, vendar defenitivno NE na takšen način kot je sedaj tukaj primer. Razen če bi bila (v enega od njih) zatrapana in bedasta najstnica :D :lach:

* Ob tem in podobnih wannabe senzionalističnih naslovih se mi (lepo in milo rečeno) obrača želodec!!
Julija2009
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 19. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Julija2009 » 21. Jun. 2009 16:21

Ta "razprava" je šla čist v CVET ------ To nima več veze z musko ...... se mi ne da
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 22. Jun. 2009 23:01

Meni pa oni sploh ne delujejo podobni Killersem
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 23. Jun. 2009 8:35

Saj niso. Avtorici teme se je samo zdelo fajn vržt njihovo ime v naslov, da bi pritegnila pozornost.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov