opiši se ;)

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
tadejci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tadejci » 12. Avg. 2004 20:52

no torej, tu se lahko opišete :) vaše lastnosti, kako zgledate :) .... VSE :)

ok da te jaz prva začnem.

ime mi je Tadeja, sem iz Maribora, stara sem 17 let, 31 decembra bom imela 18 :) juhu :) te bo že čaga :) po horoskopu sem kozorog, in to pomeni, da sem pune trmasta :) pa ljubosumna. ne morem brez mojega lubija Markota :) pa brez mojih prijateljic (Majcy, Anja, Andreja),pa prijatlov seveda :) pa brez moje muce Line. imam 3 leta mlajšega brata, se vreji razumema, no včasih se stepema, samo ne tak zares :) rada pišem pesmi, pa plešem, pa tud pojem rada, samo tak, da me noben ne sliši. rada hodim ven, na Štuka, samo ne preveč pogosto :) rada sem na računalniku, v bistvu ne morem brez njega in ne brez tega FORUMA :) no zaj se več ne spomnim kaj naj napišem... :)


joj komaj čakam da grem na morje (to sem mogla napisat :))
I never wanted anything, other than to be ur everything...
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 12. Avg. 2004 22:28

jaz sem Tatjana-Katarina,stara 23let in rojena februarja (vodnarka :ertrink: ), sem iz Lj. in živim sama,mam 6let starejšga brata k ga bom te dneve zadavla ( :box: ),ker me non-stop spravla ob živce....sem kar predcej trmasta in vedno izpeljem stvar do konca,če me zanima,če me ne,jo pustim nedokončano....obožujem vodo in potaplanje in letos sem resnično pozna z morjem....moj najljubši job (za študentko) je bit stewardessa in letos se bom tudi pri adriji za ta mest potegovala....trenutno še lenarm,ampak se počasi prpravlam za učenje,dneve mi krati služba,moj pes Adolf(ki je v bistvu bratov,ampak ker on noče za njega skrbet sm ga rajš jst vzela) in seveda moj lubi Andraži,ki pa je prezaposlen z bildanjem :mukkies: in računalniki :machkaputt: .....
včasih mi ni glih najlažje,ker živim sama in se ne znajdem čist v življenju,vseeno pa mi pri vsem tem dajejo podporo moje najbolše in najbol svetle zvezdice na mojem nebu; Alja,Neža,Milenca in Tomi....

če pa koga še kej zanima pa kar nej vpraša :?: :wink:
Zadnjič spremenil kathy, dne 21. Sep. 2004 14:33, skupaj popravljeno 1 krat.
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 13. Avg. 2004 8:13

js bom pa 23.septembra stara 18 let :) mam mlajšega brata, s katerim se mava zlo rada :stupid: :) drugi pravjo, da sem ekstremistka, ker imam res zelo različne in nasprotujoče si interese. zlo rada hodim po partyjih, Lipa je moj drugi dom... drugače se pa že 4 leta ukvarjam z reikijem, rada opazujem avro in izmenjavo energije med ljudmi. zdravim sebe in druge. igram klavir že 10 let :musik: , pišem pesmi (v angleščini) in zraven igram klavir. upam da mi bo to poletje uspelo posneti kakšno pesem... zelo rada imam moje prijatelje, v moji družbi smo jaz & 15 gejev :male: :male: zelo dobro se razumemo in upam da bomo še dolgo tako dobri prijatelji... če sem brez fanta, jih lahko prosim tudi za ''pomoč'' :oops: sem zelo pozitivna, materialne stvari mi ne pomenijo veliko, ogromno sem delala na sebi, da se si prečistila energetsko polje in čakre. tako, da... zdaj sem zdrava :) rada imam svojega zajčka billyja in moje predrage buffkice, ki me spremljajo po partyjih :angel: that's about it... sm se pa kr razpisala ane :)
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 13. Avg. 2004 9:33

Lepo pozdravljene!

Ime mi je Mateja, stara sem 21 let, po horoskopu sem bik, kar pomeni, da sem fuuullll trmasta (če ni po moje, je bolje da ni), in romantična ter nežna dušca.
Imam 7-letnega bratca, ki je zdaj uspešno zaključil 1. razred. Včasih mi kj takega ušpiči, da bi ga najraje :fight: , ampak se vse na hitrco zmenva.

Večinoma časa preživim z mojim lubijem (kadar nisva)v službi, pa seveda ne smem pozabit na vse moje "mucote in kužote" in seveda vse moje prijatelje in prijateljice.

Obožujem morje, sonce in ada potujem. Ogledala sem si že skoraj vsa evropska glavne mesta, zdaj pa načrtujem še kak obisk Azije.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 13. Avg. 2004 10:12

Moje ime je Tjaša, stara sem 19 let in sem doma v Grosuplju. Rojstni dan imam 25. februarja in sem po horoskopu :fisch:, kar pomeni, da sem zeloooo nežno, občutljivo in zasanjano bitje . Sem bodoča študentka Slovenskega jezika in književnosti na Filozofski fakulteti v ljubljani. Imam 3 leta mlajšega brata Blaža, ki je letos končou 1. letnik gimnazije Bežigrad, moram rečt, da se vsako leto bolš razumeva. :razz: Obožujem morje, sonce, poletje in sem neozdravljiva zapravljivka. Obožujem igrače in moja velika razvada so sladkarije. Največ pa mi trenutno v življenju poleg mojega bratca, mamice Tine in očija Iztoka pomeni moj TIL, moj fant brez katerega si ne predstavljam življenja. Za pikico na I pa so tuki še moje 4 sestrične Anja, Maja, Teja in Urša, ki so nepogrešlive čvekačice in pa moja prijateljica Kaja!
:love:
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 13. Avg. 2004 10:35

Moje ime je Tea, stara sem 16 let (ja ja ena izmed najmlajših :D ). obiskujem ekonomsko šolo- smer ekonomski tehnik. Prihajam iz okolice Bleda- Žirovnica. Rojena sem 22.4. po horoskopu bikec, kar se mi vid ze na delec- trmasta do konca :motz: .

Mam 1 leto mlajšega bratca, k je še kr priden.
Ful me zanima razmišljenje človeka pa vse u zvezi s tem in pa ekonomija, tko da bo moj nadaljni študij u smeri ene izmed teh dveh stvari.

Trenutno mi najvec u zivlenu pomen druzina, pa moj lubi Grega :hearts:

A kero še kej zanima? :D
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 13. Avg. 2004 10:48

Js sm pa Eva iz Ljubljane - Viča. Stara sm 17 - 12.1. bom 18. Sm kozorog in morm met zmer prow, sm trma, mal sm razvajena ker sem edinka. Starša sta ločena že od mojga 5. leta. Oba mam rada in mamo dobre odnose. Živela sem že v Šiški, za Bežigradom, v Šmartnem pod Šmarno goro zdj pa že 3 leta na Viču. Zdj sm končala 3. letnik gimnazije Šentvid smer humanist. Čez 2 tedna grem na maturanca :lol: . Upam d bom sprejeta na FDV - novinarstvo. Bojim se pajkov pa morskih psov :oops: . Pred dvema msecoma sm nehala s tipom po letu in pol(tut kozorog :evil: ). Drgač grem pa rada mal vn s kolegi/cami. Nora sm na Formulo 1 in Schumija. Nekoč bom športna novinarka. Poslušam r&b in še kej. :razz:
Ušeč mi je roza pa svetlo modra. Rada sm dominantna!
Sej ne vem kaj bi še loh povedala, ker sem se že prow razpisala.
Če nisi del rešitve, si del problema.
*tamala*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 10. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *tamala* » 13. Avg. 2004 11:43

hej!
res sem tamala, saj sem stara sam 14 let (13.01.1990)...mislim, da sm med mlajšimi tle :razz: i
me mi je Jerneja, čeprav me kličejo Neja ali pa Nejcha!Živim v manjši vasi blizu Brežic...živim v hiši s svojo mamo,sestro in staro mamo!s sestro se mam zlo rade (če verjameš v palčkr :banned: ) ati mi je umru ko sem mela 18 mesecev (v vojni za slovenijo '91) :cry:
pravjo, da sem pravi hudič :saddev: ampak znam bit na momente tut pravi anglček :angel:
po moških zadevah,grem na net in si pišem :schreiben: do kakih dveh zjutri :) zbudim se pa glih na kosilo :fastfood: , ker pač predolgo spim :) :sleeping: v lafu cenim preproste stvari, ker mi tut največ pomenijo...1.septembra bom pa šla v ekonomsko-gimnazijo....držte pesti za men eda jo bom nardila :flower: ajdi ga...uživite :teddy:
Uporabniški avatar
želvica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 25. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a želvica » 13. Avg. 2004 16:27

jaz sem pa stara 23 let, rojena aprila. mam 2 leti starejšega brata. živim v mariboru. kot tjaska se tudi jaz ukvarjam z reikijem (samo šele 2 leti). po horoskopu sem oven in sem zelo trmasta, zgovorna sem samo v družbi, ki jo poznam, drugače sem pa ful zaprta. zdaj končujem prvi letnik magisterija, lani sem pa diplomirala s psihologije. končano imam nižjo glasbeno klavirja in frulice, rada plešem, poslušam hip hop, rnb. sem bolj jutranji tip, kar pomeni da hodim spat med 22 in 24h, zbujam se pa okoli 6h.rada kuham in pečem, berem dobre knjige; še kaj? ne spomnim se zdaj nič več
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 17. Avg. 2004 12:31

stara sem 17, 12.5. bom 18. ime mi je stanka. sem z lendave (to je tam negi bogu za hrbtom)... sem bikica, samo ne tak trmasta kot tipične bikice... obsedena sem s svojim telefonom pa internetom... mam mačka tinčeka... največ na svetu mi pomenita tomi in bojan... tomi je moj lubi, bojan pa najboljši frend kar si ga lahko zamišljate na tem svetu... *rtm* drugače sem večino časa kar prijazna, in se trudim po najboljših močeh olajšati življenje svojim ljubim... če se mi pa kdo zamri pa je zanj boljše da se kar skrije... sem kar precej maščevalna, pravijo da to ni dobro, vendar si ne morewm pomagati, preprosto ne vrjamem v to, da se ti vrne vse kar slabega narediš, kr pol bi morali eni ki jih poznam že davno mreti, pa so še veno živi, tko da...
aja nisem oseba za disco in velike družbe, raje sem v dvoje ali v troje...
več pa res ne vem kaj naj še napišem... :razz:
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
Uporabniški avatar
Bamby
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bamby » 17. Avg. 2004 13:09

Ojla

Sem Nataša in prihajam iz Ljubljane. Stara sem 17 let in komi čakam da bom 18 :) . Imam 4 leta starejšega brata k bi ga včasih najraje zadavla, ampak samo zato ker je tako nesramen do žensk. :nein: ženskar...
Imam očija,mamico pa mačka - ta je že zelo zelo velik debelušček.
Letos grem v 3.letnik gimnazije in kot vsako leto na koncu počitnic sem si letos spet prisegla da se bom bolj učila :P Drugače me zanimata geografija in film. Nekako so že od nekdaj moja strast snemanje filmov in videospotov. Upam da se bom lahko tut s tem ukvarjala enkrat... (delam na tem :D )
Imam najboljšo frendico Uršo s katero živim v istem bloku in jo praktično poznam že celo življenje (z njo sva tut skp naročene na Cosmopolitana:)) Ja pa trenutno sem samska :lol:
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 18. Avg. 2004 8:06

No jaz pa jih imam 23 in sem bikica, kot vidim nas je kar nekaj tukaj. Tudi jaz sem, kot večina, kar precej trmasta. Ker sem za povrhu še mlajša (imam starejšega brata) že od nekdaj uveljavljam svojo besedo. Če ni po moje bolj s težavo požerem :/ .
Drugače pa mi v življenju veliko pomeni prijateljstvo, vera, pripadnost, ljubezen, spoštovanje, iskrenost...
Zelo rada potujem. Nekaj destinacij imam že za sabo, vleliko pa je zastavljenih ciljev in upam, da bom vsaj večino res videla.
Zadnjič spremenil lisička, dne 15. Okt. 2004 9:34, skupaj popravljeno 1 krat.
cool_girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 25. 8. 2004
Kraj: somewere i belone

Neprebrana objavaNapisal/-a cool_girl » 26. Avg. 2004 21:23

Caw :P jz pa sm Edvina in sm stara 14 :roll: no 26.decembra bom 15 :D jupi :D Po horoskopu sm horoskop kar pomeni da sm LjUbOSuMnA za 2 :lol: drugač pa če se opišem po videzu sm blond, mam rjave oči..moja višina pa teža pišeta že pod eno drugo temo sam sj ql :D (170/45). zlo rada sm v središču pozornosti.
rada se zabavam in sm vedno za zajebancijo, redko kdaj sm slabe volje.. hit spravm folk v bolšo voljo-v moji bližini ne smeš bit žalostn ker ne prenesem žalosti :D
. mam sestro pa hrčka-->moj hrček je verryyy cute :D full ga mam rada :lol: drugač pa nimam tipa... :roll:
drugač pa mi v lajfu največ pomoje ljubezen, frendi, familija, uspeh pa tud keš ( v teh cajtih več ne morš brez tega... :roll: )
sm še mlada tko da mam še velikkk pred sabo :D tko da bi blo glede mojga opisa use :D
caw :D
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 26. Avg. 2004 22:23

Sem Tanja, stara 21 let, letos 27.decembra jih bom napolnila 22. Po horoskopu sem kozorog (trmasta in radodarna oseba). Zelo rada se smejim in sem v družbi. Sem študentka Fakultete za upravo. Imam starejšo sestro, ki je srečno poročena in ima dva otročka (dva fantka). Doma imam skobčevko po imenu Pikoslav. Moj sonček je Dejan s katerim sva skupaj že 3 leta.
enč
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 17. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a enč » 27. Avg. 2004 12:31

no jaz sem pa iz novega mesta, stara sem 17, rojstni dan mam 11.6... sem tipičen dvojček :lol: mal me daje dvojna osebnost :lol: sej veste mal sem :angel: mal pa :evil: .... drgač grem letos v 3 letnik ekonomske gimnazije. moj življenski cilj glede poklica pa je bit odvetnica, vse v zvezi s pravom me ful zanima... :P v prostem času sem največ s prjatlcami pa kolegi, velik rolam pa poslušam musko-največ house pa techno... :augenauf: drgač sem pa ful trmasta pa ne pustim folku da se zejbava z mano, ker pol jim trda prede.. :lol: :lol: glede zunanjosti je pa tako-sem blond, modre učke, kar velika.postava je pa mnde(saj pravjo tako)da dobra... :lol:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov