Slovenski pevci/pevke

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sunshyne
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 21. 10. 2007
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a sunshyne » 27. Okt. 2007 17:30

Ojč,mene pa samo zanima kaj si mislite o naših pevcih/pevkah splošno.In še to me zanima katerega glasbenika bi v Sloveniji lahko razglasili za najbolšega!To sem se odločila da vprašam ker me vsaj malo zanima kdo bi se vsaj malo približal tragično preminulemu Tošetu Proeskemu(saj se noben ne more samo tako).bye bye
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 27. Okt. 2007 18:07

Najboljša se mi zdi Tinkara Kovač, od pevcev pa Vlado Kreslin :cool:
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 27. Okt. 2007 18:10

Od pevk se mi zdita najboljši Neisha in Tinkara Kovač, od pevcev Vlado Kreslin, od skupin pa Siddharta in Big Foot Mama. :wink:
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 27. Okt. 2007 18:27

Jao, pa kdaj boste nehali jokati za tem človekom, saj ga sploh niste poznali. Kakorkoli je že tragično - pač umrl je no, ni sedaj konec sveta, ljudje umirajo vsak dan. :roll:

Se strinjam z Dead_kid: naj pevec Kreslin, naj pevka Tinkara.

Na splošno so vsi zanič, razen svetlih izjem. Ostali pa ustvarjajo gnoj od glasbe. Na slo glasbeni sceni bi kot svetle izjeme izpostavila: Leaf-fat, Siddharta, Big Foot Mama, Vlado Kreslin, Tinkara Kovač, Neisha.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 27. Okt. 2007 18:32

g00fy_qa napisal/-a:Jao, pa kdaj boste nehali jokati za tem človekom, saj ga sploh niste poznali. Kakorkoli je že tragično - pač umrl je no, ni sedaj konec sveta, ljudje umirajo vsak dan. :roll:

Se strinjam. :roll: Mislim, da se že pretirava z njim oz. z žalovanjem za njim. Nekaj dni še razumeš, da so ljudje v "transu", ker ne morejo verjeti, pa še to je več kot polovica takih, ki ga sploh niso poznali ali poslušali, zdaj pa so naenkrat vse njegove pesmi za zjokat lepe. V šoli je še vedno toliko govora o njem, prej pa ga nihče sploh omenil ni. In če poveš, da je bilo in minilo, življenje pa teče dalje, bi te "fani" že kar kamenjali. Je umrla Aaliyah in še mnogi drugi zvezdniki, pa kaj moremo zato? Lepo je, da se nekoga spomniš, ampak da tričetrt blogosfere že celo večnost razglablja o pomenih številk, ki so mu "krojile usodo"... Tumač. :roll:
sunshyne
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 21. 10. 2007
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a sunshyne » 27. Okt. 2007 18:38

Tamala_mrha napisal/-a:
g00fy_qa napisal/-a:Jao, pa kdaj boste nehali jokati za tem človekom, saj ga sploh niste poznali. Kakorkoli je že tragično - pač umrl je no, ni sedaj konec sveta, ljudje umirajo vsak dan. :roll:

Se strinjam. :roll: Mislim, da se že pretirava z njim oz. z žalovanjem za njim. Nekaj dni še razumeš, da so ljudje v "transu", ker ne morejo verjeti, pa še to je več kot polovica takih, ki ga sploh niso poznali ali poslušali, zdaj pa so naenkrat vse njegove pesmi za zjokat lepe. V šoli je še vedno toliko govora o njem, prej pa ga nihče sploh omenil ni. In če poveš, da je bilo in minilo, življenje pa teče dalje, bi te "fani" že kar kamenjali. Je umrla Aaliyah in še mnogi drugi zvezdniki, pa kaj moremo zato? Lepo je, da se nekoga spomniš, ampak da tričetrt blogosfere že celo večnost razglablja o pomenih številk, ki so mu "krojile usodo"... Tumač. :roll:


Jest sm samo postavila vprašanje in nisem rekla nič grdega o njem!Če pa ti ne sede odgovarjat pa ne odgovarjaj!!!!!!!!!
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 27. Okt. 2007 18:39

sunshyne napisal/-a:mene pa samo zanima kaj si mislite o naših pevcih/pevkah splošno.In še to me zanima katerega glasbenika bi v Sloveniji lahko razglasili za najbolšega!

Sem povedala mnenje ali nisem? :wink:
sunshyne
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 21. 10. 2007
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a sunshyne » 27. Okt. 2007 18:42

Mislim, da se že pretirava z njim oz. z žalovanjem za njim. Nekaj dni še razumeš, da so ljudje v "transu", ker ne morejo verjeti, pa še to je več kot polovica takih, ki ga sploh niso poznali ali poslušali, zdaj pa so naenkrat vse njegove pesmi za zjokat lepe. V šoli je še vedno toliko govora o njem, prej pa ga nihče sploh omenil ni. In če poveš, da je bilo in minilo, življenje pa teče dalje, bi te "fani" že kar kamenjali. Je umrla Aaliyah in še mnogi drugi zvezdniki, pa kaj moremo zato? Lepo je, da se nekoga spomniš, ampak da tričetrt blogosfere že celo večnost razglablja o pomenih številk, ki so mu "krojile usodo"... Tumač. :roll:[/quote]

Napisala si to in ne vidim nikjer omenjenega nobenega glasbenika!!!!!!!!!
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 27. Okt. 2007 18:42

^^Mislm, da tale tema nima kšnga smisla. Tema o Tošetu pa že obstaja in se lahko tam razpravlja o tem, kdo od naših bi se mu lahko najbolj približal.
Zadnjič spremenil Yazmeen, dne 27. Okt. 2007 18:48, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 27. Okt. 2007 18:45

sunshyne, poglej par postov višje, kjer sem navedla glasbenike. Naslednjič pa malo bolj poglej.
sunshyne
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 21. 10. 2007
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a sunshyne » 27. Okt. 2007 18:53

Tamala_mrha se ti iskreno opravičujem in oprostite MI VSE PUNCE ČE SE ČEM SAMO MALO POGVARJATI.Očitn res ŽIVIM V DRŽAVI polni NESMISLA!!!
Uporabniški avatar
natašika
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 240
Na forumu od: 14. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a natašika » 27. Okt. 2007 18:58

halo?! kaj še lahko pišemo al ne.. :oops:

men sta glavna itak Gušti in Polona Kasal.. takoj za njima pa Naisha in Kreslin.. :hearts: :D
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 27. Okt. 2007 19:43

Neisha, Siddharta, LeeLooJamais z Lano so moji najljubši slovenski glasbeniki. Se pa najdejo še kakšni.
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 27. Okt. 2007 22:12

Men je najboljši slovenski glasbenik Vlado Kreslin.
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 28. Okt. 2007 0:42

sam res...ženska je dala samo primer, kdo bi bil recimo lahko tok dober kot on in kod je za vas zares dober in brezproblema lahko date zanj kapo dol.Mislm nevem, takoj morte neki ven vlečt.Če bi pa dala za primer Jana pelstenjaka ali Elvisa presleya bi bilo pa vse uredu?Ne berite tako kot hočete da piše, ampak berite tako kot dejansko piše :wink:
Pa NACI na vse te neumesne pripombe, ki nimajo veze s to temo.

Drgač pa za slovenskega pevca/pevko, ki je vreden, bi dala naprimer slavka Avsenika, ker je prqaktično edini ki ni osvojil samo naše države ampak je skočil celo čez lužo.In mogoče se malokomu zdijo njegove pesmi fajn (slovenci so nekateri pač preveč nastrojeni proti lastni "državni" glasbi), ampak med od vseh teh govejih ansamblov, resnično njegove izstopajo.

Poleg tega bi zraven dodala še npr. Rebeko Dremelj, ki se je zavoljo humanitarnih koncertov že kar nekejkrat odpovedala honorarju.
Alenka godec tudi ni slaba pevka in všeč mi je ker je ne vlačijo v slabem smislu po cajtengih, pa še marsikatera od nas debelušk, bi se lahko po njej zgledovala, glede na to da ji je uspelo kar dost shujšat in tudi že dolgo ohranja shujšano težo :)

verjetno sem kakšnega izpustila mapak glede na skopo izbiro, bi lahko rekla da v sloveniji nimamo nevemkakšnih pevcev ki bi bili res oh in sploh najboljši.je pa slovesnki jezik že sam po sebi, težak za rimat in preveč trd in ne orjo pač tko lepe pesmi nastat kot recimo anglešnini ali hrvaščini.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov