David Beckham

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 09. Jun. 2007 23:06

glede na to, da je david beckham eden od najslavnejsih zemljanov, sem se odlocila odpreti temo, posveceno samo njemu :)

torej...zanima me vase mnenje o njemu? moje je ze 10let nespremenjeno - najboljsi moski na svetu. kot fuzbaler je odlicen, nenadomestljiv. kar me pa mot je pa njegov privesek v podobi victorie beckham :evil:

se mal slikc:

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 09. Jun. 2007 23:40

Kar se športne plati tiče,ki me edina zanima v zvezi z njim,lahko rečem samo da je le povprečen nogometaš (kot vsak anglež),ki ne prikipeva od nogometnega znanja.Njegove prave "kvalitete" vnoučuje izven igrišča,kjer je vse prej kot športnik...V glavnem kot fuzbaler je zame čisti povprečnež.Sej za ostali svet se ne sekiram ker ga poveličuje,samo da je v nogometnem svetu tak cirkus okoli njega je pa žalostno :roll: .
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 09. Jun. 2007 23:51

Men je tut huuuuuuud pa tut njegova ženka in otroci so mi zloooo všeč ... mal se mi je zameru, ker je varal, ampak ok - če mu je odpustila ženka, mu tut jst :D

Pa tut u fuzbalu ni lih povprečen - s tem se tolažjo tisti, k so mu fouš (predvsem kkšni zakompleksani desci hehe)

U glavnm en najlepših zame .... sam govort ne sme, k govori pa res čist posran :?
Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 09. Jun. 2007 23:54

uršy se strinjam s tabo. beckham niti kot nogometas nikakor ni povprecnez, samo poglej si njegove precizne predlozke. noben ne cilja tok dobr kokr on. sj ce pogledas k kdo zabije gole je v 90% primerov (ce ne se vec) on podajalec. torej ni lih povprecen.

za varanje pa...od fuzbalerja kj druzga tut ne prcakujm. pa victorio bi tut js varala na njgovm mestu :D
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 10. Jun. 2007 10:10

Lusn poba :D Sam ne morem mu oprostiti, da se je porocil z Victorio.

Slika Slika Slika
Uporabniški avatar
Leann
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 24. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Leann » 10. Jun. 2007 14:06

Nogometa ne spremljam tako, da mnenja kakšen nogometaš niti ne morem podati, ampak bi rekla, da je vendarle boljši kot povprečneži. Drugače pa itak- on in Victoria sta eden najbolj razvpitih parov na svetu, so jih zmeraj polni cajtengi. Ne vem, men je čist kul, luškan in privlačen tipček, ampak ravno "dol padla" ne bi zaradi njega.
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 10. Jun. 2007 14:55

Men pa Beckham sploh ni všeč, je preveč tak "tipičn lepotec", taki pa mene že od nekdaj odbijajo. :D Se mi pa zdi ful bedno da gre zdej v ZDA igrat, sam kaj mormo, še ena prodana duša. :P
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 10. Jun. 2007 15:12

Všeč mi je ker, da tok na modo oz. stil, po zunanjosti mi je kr fleten, kot nogometaš pa čist precenjen.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 10. Jun. 2007 15:45

polly-polly napisal/-a:Všeč mi je ker, da tok...
Všeč mi je, ker da tok... :P

...men pa poba glih zarad tega ni všeč, sicer je pa čist kjutiš.
Uporabniški avatar
deniro
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 156
Na forumu od: 4. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a deniro » 10. Jun. 2007 18:11

polly-polly napisal/-a:kot nogometaš pa čist precenjen.

To je čist res! Tisti ki njegove nogometne sposobnosti kujete med zvezde, vam priporočam, da se malo bolj izobrazite kar se vrhunskega nogometa tiče. On je včasih mel svoje obdobje, ko je blestel v nogometu, vendar trenutno ga prekaše vrsta uspešnejših nogometašev. Trenutno velja za povprečno dobrega nogometaša, o nadpovprečnem pa ne more bit govora.

Kar se pa njega kot "pojave" tiče, mi pa deluje kot neki hollywoodski šminker. Daleč od tega, da bi me spominjal na nekega športnika.

Njegova žena pa zgleda kot neka lesena palca. Jst si njega ful bolj predstavljam z neko prsato blondinko ala Jenna Jameson :D :D
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 10. Jun. 2007 18:50

o, kva jst tega modela ne prenesm... sj en cajta mi je bil všeč - tko k sm bla stara ene 12 let, pol sm pa brala njegovo biografijo; za bruhat! tak narcis d ni večjega... skoz sam jst, jst jst, jst sm pa to pa un pa tret, blablabla, tko k d ne bi mel nobenih napak pa bil najbl popolna oseba na svetu. no pa tud po izgledu ne bi rekla d je nvem kaj
Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 10. Jun. 2007 19:35

somebody napisal/-a:o, kva jst tega modela ne prenesm... sj en cajta mi je bil všeč - tko k sm bla stara ene 12 let, pol sm pa brala njegovo biografijo; za bruhat! tak narcis d ni večjega... skoz sam jst, jst jst, jst sm pa to pa un pa tret, blablabla, tko k d ne bi mel nobenih napak pa bil najbl popolna oseba na svetu. no pa tud po izgledu ne bi rekla d je nvem kaj


ja vrjetno da v svoji biografiji ne bo pisu o sosedovmu janezu a ne?

pa se strinjam da je biu kot fuzbaler bolsi v preteklosti, pocas se ze poslavlja, ampak se useen je pa nezamenljiv. pa tut to se strinjam, da je trenutno ene par bolsih od njega, ampak david beckham je in bo za vedno legenda nogometa. ce ne bi biu tok dobr, angleska javnost sigurno ne bi zahtevala da ga McClaren vrne v reprezentanco.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 10. Jun. 2007 19:49

bella_ napisal/-a:ja vrjetno da v svoji biografiji ne bo pisu o sosedovmu janezu a ne?


to itaq d ne. sam hotla sm rečt d je izpadl tko cheap, k d bi bil pa on sam n tem svetu, ostal folk so pa smeti (no sj to je sam moje skromno mnenje)
Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 10. Jun. 2007 20:16

ja no...ce je pa res popoun, zakaj bi se sramoval resnice :D
Uporabniški avatar
~Tia~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 14. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~Tia~ » 10. Jun. 2007 20:18

Meni on ni všeč. Mi ne potegne niti vizualno niti kot fuzbaler, najbolj me pa moti ves ta cirkus okoli njegove familje :roll: Angleška reprezentaca mi je šla dolgo časa na živce ravno zaradi njega, ampak zdaj sem se pač s tem sprijaznila - važno, da Terry igra :D

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov