Ali se znate pogovarjati?

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali se znate pogovarjati?

Ja seveda, kdo se pa ne zna!
40
60%
Ja, vendar ne po pravilih
20
30%
Ne
7
10%
Skupaj glasov : 67

Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 15. Okt. 2005 18:54

No tole je anketa za raziskovalno nalogo, ki jo "pridno" delam s prijateljicama :D
Delamo jo u bistvu zato, ker prinese dodatne točke za na gimnazijo(treba se je znajt pač :P ) Prosim da preden glasujete preberete post. Anketa je v bistvu o tem če se ljudje znamo med seboj pogovarjati, so spoštljivi ne segajo v besedo...V glavnem če dosežejo cilj pogovora :)

Upam, da sem u redu razložila in da ste me razumeli, ker to res rabim :wink:
Uporabniški avatar
*ange|*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 438
Na forumu od: 16. 8. 2005
Kraj: Tam nekje =)

Neprebrana objavaNapisal/-a *ange|* » 15. Okt. 2005 19:40

hmmm...vbistvu ne razumem čist...ampak vseeno bom odgovorila :razz:
Js full rada govorim in ko smo v družbi s frendicami sm vglavnem js tista, k skos neki blebeče...nikol mi ne zmanka tem :D :D :D
Je pa res, da dostkrat sežem u besedo, kar sploh ni vljudno...ampak se tega zavem šele kasneje :razz: Drgac pa mislim, da to itak večina ljudi počne (te prekine) ...ker, ko ti padeš v nek pogovor...čeprou nekdo govori, ga boš prekinu in povedau svoje ...da slučajn ne pozabiš kaj si mislu rečt :D
Nema me vise u tvom krevetu na to nisi racunao i da si konacno u srcu mom mesto izgubio...
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 15. Okt. 2005 19:45

zase mislim da sem vredu sogovornik in se prijatelji radi pogovarjajo z mano. res pa je da če me kej ne zanima, velikokrat segam v besedo in probam preusmerit pogovor.
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 15. Okt. 2005 19:50

Jaz pa doskrat preveč segam v besedo, sam to bl če se pogovarjam s kolegicami, pa me kej ful zanima, al hočem pa čimprej kej povedat, da ne pozabim.. :) Drgač sem pa pomojem čist v redu sogovornica! :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 15. Okt. 2005 19:52

miikena napisal/-a:Jaz pa doskrat preveč segam v besedo, sam to bl če se pogovarjam s kolegicami, pa me kej ful zanima, al hočem pa čimprej kej povedat, da ne pozabim.. :) Drgač sem pa pomojem čist v redu sogovornica! :)


Jst isto ... Pa ponavad nekomu sežem v besedo zato, ker čist po principu brain storminga funkcioniram, tko da če neki tkoj ne povem, pol pozabm :D To malo hibo pa nadoknadm s tem, da res rada poslušam sogovornika, pol k končno pride do besede :) :wink:
Zadnjič spremenil žblj, dne 15. Okt. 2005 21:14, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
**SiMoN@**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 930
Na forumu od: 20. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a **SiMoN@** » 15. Okt. 2005 20:59

xxx
Zadnjič spremenil **SiMoN@**, dne 03. Mar. 2008 8:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 15. Okt. 2005 21:06

Jst nism cist dobr razumela pionta. Pa bom vseen odgovorila. :)

Jst se znam pogovarjat, rada se pogovarjam in velik se pogovarjam... vcasih se prevec.
Tud moja napaka je, da preveckrat segam v besedo, to pa zato, k mi lih takrat neki pametnega al pa kksna huda ideja mi pade na pamet, in pol kr bleknem. Sej vem, d ani vljudno, sam se poskusam popravt.
Drgac mi gre pa to blazno na zivce, ker ena moja kolegica dela to NON STOP: Jst ji recmo razlagam o tem, kam bom sla zdej ta vikend, res padem v razlaganje notr, sam pol ona men prbije, da je totalno bre dnarja :eek: :roll: Halo?! Res dobis vtis, kot da te sploh ne poslusa in d ajo boli ku***, za to, kar ji jst razlagam.
Sej ona to ve, pa pol se zmer nasmejimo temu, ker kadar tko poseze v besedo, je zmer kr ena neumesna fora. :D
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 15. Okt. 2005 21:12

hm, moj odgovor je da, vendar ne po pravilih! :D
iz tega sledi, da cvekam nonstop...ko priemo s kolegicami kam se deremo kr druga cez drugo, lih tolko da nas nea z lokala ven vrzejo...zelo rada posegam v besedo (se zavedam, da to ni to, ker so nas ucili principa: nekdo nekaj pove, potem sledi replika, duplika, bla bla bla...) :D
se pa znam kontrolirat, ce se pogovarjam s kom, ki ni na ravni mojega prijatelja...bo vrei Sieena? upam, da sem vsaj priblizno odg na tvoje vprasanje :D ce nisem, me popravi...al nekaj :D :wink:
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
Prima.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 10. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Prima. » 15. Okt. 2005 21:15

js se tut znam pogovarjat, znam prisluhnat :D sej tk pravijo. če je pa res pa ne vem :D
žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 15. Okt. 2005 21:34

Prima. napisal/-a:js se tut znam pogovarjat, znam prisluhnat :D sej tk pravijo. če je pa res pa ne vem :D


Slika
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 15. Okt. 2005 23:35

Hm... Jest se znam (nisem ravno tiho), ampak ne čist po pravilih. Kar pa pomen, da npr. rada skačem v besedo... Čeprav sem v zadnjem času mal se naučila, da pol si premislim ali pa po mojem ''vrinku'' vsaj rečem, naj pove naprej. :D
Pa tut kakšnih zgodbic ne znam povedat, ker vmes pol še 3 stvari povem in včasih pol čist drugje končam, bolj redko pa clo pozabim, kaj sem že govorila. :lol:
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 16. Okt. 2005 1:52

Pomoje se znam pogovarjat, če je treba... Navadno ne skačem v besedo, razen, če vsi poprek lapajo, te še jaz kaj dodam :D Drugače pa, če je sila tudi nonstop nekaj bluzim :D
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 16. Okt. 2005 7:55

*ange|* napisal/-a:hmmm...vbistvu ne razumem čist...ampak vseeno bom odgovorila :razz:
Js full rada govorim in ko smo v družbi s frendicami sm vglavnem js tista, k skos neki blebeče...nikol mi ne zmanka tem :D :D :D
Je pa res, da dostkrat sežem u besedo, kar sploh ni vljudno...ampak se tega zavem šele kasneje :razz: Drgac pa mislim, da to itak večina ljudi počne (te prekine) ...ker, ko ti padeš v nek pogovor...čeprou nekdo govori, ga boš prekinu in povedau svoje ...da slučajn ne pozabiš kaj si mislu rečt :D



se podpišem,ker je popolnoma enako pri meni :roll:
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 16. Okt. 2005 8:08

čisto odvisno od tega kdo je moj sogovornik, poznam ljudi s katerimi se sploh ne znam pogovarjat, res... ampak, v osnovi, znam poslušat in povedat kaj mislim in znam komunicirat z ljudmi... amapk ne znam se pa prisilt v to, da bi se z nekom podala v debato, če tega ne začutim oziroma mi sogovornik ne leži...
upam, da ti je kej jasn... :wink:
Uporabniški avatar
cat85
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 4. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cat85 » 16. Okt. 2005 8:53

steLLcy napisal/-a:čisto odvisno od tega kdo je moj sogovornik, poznam ljudi s katerimi se sploh ne znam pogovarjat, res... ampak, v osnovi, znam poslušat in povedat kaj mislim in znam komunicirat z ljudmi... amapk ne znam se pa prisilt v to, da bi se z nekom podala v debato, če tega ne začutim oziroma mi sogovornik ne leži...
upam, da ti je kej jasn... :wink:


Pr men je isto.
V družbi nekaterih sem prava lapača, in včasih govorim že kaj preveč. Medtem ko v družbi določenih ljudi pa se nikakor ne morem sprostit in sem skoz tiho ko miška al pa sam tu pa tam kaj rečem, pa še to se morem prisilit..

Drugače pa mislim,da se kr znam pogovarjat.
**Osel gre na led samo enkrat. Človek pa tolikokrat, da se nauči drsat**

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov