Študij: Veterina

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

annia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 29. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a annia » 29. Avg. 2009 18:10

oiii.... neke teme glede veterine so že ble odpre samo vseeno... kr mam namen naslednje leto vpisat veterino (ne samo zato kr mama rada živali-se zavedam umazanosti poklica če imaš seveda srečo da dobiš resnično delo kot veterinar ne pa v farmaciji) me zanima če v slučajno kdo kako poteka študij.. 6 let.. samo ka je mogoč da se potem v 4 letiku odločiš za kakšno specializacijo al je to komaj po 6 letniku??? na to vplivajo tut izbirni predmeti vsakega letnika ?? je na koncu treba napisat diplomo al je samo zaklučni izpit??? nekaj informacij sem dobila že iz publikacije smao mi ni blo vse čist jasno še.. pa kaki uspeh je potreben v gimnaziji in na koncu na maturi???
vnaprej hvlaal za odgovore
annia
Uporabniški avatar
_malena_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 17. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a _malena_ » 31. Avg. 2009 15:58

Trenutno končujem prvi letnik, in kolikor je meni znano se ne odločiš za nobeno specializacijo, ampak fax končaš splošno. Izbirni tudi ne vplivajo na to, izbereš si pač tisto, kar se ti zdi najboljše.
Na koncu ni diplome, ampak je izpit. Za uspeh v gimnaziji pa ne vem, ker jaz sem šla gor iz srednje veterinarske, tako da to bi ti pa moral kdo drug povedat...
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 31. Avg. 2009 19:21

...
Uporabniški avatar
razmazena_maca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 24. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a razmazena_maca » 31. Avg. 2009 20:28

_malena_ napisal/-a:Trenutno končujem prvi letnik, in kolikor je meni znano se ne odločiš za nobeno specializacijo, ampak fax končaš splošno. Izbirni tudi ne vplivajo na to, izbereš si pač tisto, kar se ti zdi najboljše.
Na koncu ni diplome, ampak je izpit. Za uspeh v gimnaziji pa ne vem, ker jaz sem šla gor iz srednje veterinarske, tako da to bi ti pa moral kdo drug povedat...
kakšen pa je ta izpit?
nindza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 22. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a nindza » 01. Sep. 2009 19:46

Izpit "Upravno in sodno veterinarstvo" :?
nindza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 22. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a nindza » 01. Sep. 2009 19:47

...
annia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 29. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a annia » 02. Sep. 2009 15:01

hvaalllaaa..
annia

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov