Prošnja za delo (e-mail):

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 02. Apr. 2009 15:05

verjetno gre za webcam striptiz oz. podobne zadeve... :D
Uporabniški avatar
KittyCat
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 9. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyCat » 02. Apr. 2009 15:06

čudno mi je, da bi študent sploh objavil tak oglas, razn če ne vejo za kaj pravzaprav sploh gre. Kaj pa je pisalo v opisu dela oz. področje dela?
Uporabniški avatar
KLEMY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 132
Na forumu od: 16. 12. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a KLEMY » 02. Apr. 2009 15:08

Ja, to je točno tako delo, kot sem jst opisovala v oni temi o študentskem delu pa nategvanju. S tem, da sm jst mela "live" predstavitev.
:?
Drgač je strani s to kurbarijo na netu kr velik, sam guglej girl web cam live pa klikn kšno pa boš vidla, kaj te čaka. Na tvojmu mestu bi zapizdila na servisu da bi se kr kadilo. Jst sm.
Don 't hurry. Don't worry. You're only here for a short visit. So don't forget to stop and smell the roses. Walter Hagen
Uporabniški avatar
KLEMY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 132
Na forumu od: 16. 12. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a KLEMY » 02. Apr. 2009 15:13

Kaj ne bojo priznali..sej maš njihov mail... Če imajo oglas za nekaj čisto drugega, gre za zavajanje in bo servis umaknil oglas. Če se kdo pritoži, seveda. :roll:
Don 't hurry. Don't worry. You're only here for a short visit. So don't forget to stop and smell the roses. Walter Hagen
Uporabniški avatar
KLEMY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 132
Na forumu od: 16. 12. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a KLEMY » 02. Apr. 2009 15:17

Pa še neki...če misliš, da bo kdo plačeval private zato, da bo s tabo diskutiral o angleški književnosti...no, si pač naivna. Res, da te ne more nben prisilit, da se slačiš pred kamero...ampak potem tudi denarja ne bo. Face it.
Don 't hurry. Don't worry. You're only here for a short visit. So don't forget to stop and smell the roses. Walter Hagen
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 02. Apr. 2009 15:32

KLEMY napisal/-a:Ja, to je točno tako delo, kot sem jst opisovala v oni temi o študentskem delu pa nategvanju. S tem, da sm jst mela "live" predstavitev.
:?
Drgač je strani s to kurbarijo na netu kr velik, sam guglej girl web cam live pa klikn kšno pa boš vidla, kaj te čaka. Na tvojmu mestu bi zapizdila na servisu da bi se kr kadilo. Jst sm.


sm se prec spomnla nate! Sej si ti tista ane k so ji zatrjeval, da slo slovenci blokirani HAHAHA

ADMINISTRACIJA, ane? :D jaoo kako to iščejo med študenti, me zanima, če katera to sprejme, da so tok vztrajni po teh študentskih servisih!!!!
Uporabniški avatar
KLEMY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 132
Na forumu od: 16. 12. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a KLEMY » 02. Apr. 2009 15:42

Se opravičujem avtorici teme, če sem jo razburila s komentarjem, sem se samo nanašala na tisto "vse ostalo je po dogovoru".... :wink:

@chiqqa : jah, verjetno samo iščejo nove face... če od 100 punc, ki se recimo zanimajo za oglas ena pristane, da bo to delala, je to za njih keš.
Je pa res malo hecno... samo to še čakam, da kdo objavi oglas na Zavod za zaposlovanje :D
Don 't hurry. Don't worry. You're only here for a short visit. So don't forget to stop and smell the roses. Walter Hagen
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 02. Apr. 2009 16:31

buubbika napisal/-a:Drugače pa, kako napišete prošnjo za delo, če je prek maila? Js sm taka oseba, da ne dajem rada osebnih podatkov prek neta oz. na sploh neznancem! In ko se gre za prošnjo, valjda, da tud vpliva kaj vse napišeš in kako, in že s tem daš "1.vtis". Kr neka je vse to, ja.. :?


Popolnoma enako. :) Saj vidiš mail - če je zaposlitev@imepodjetja.si (kar ponavadi itak je), najbrž ni neke panike. Isti šmorn, kot če bi po pošti poslala. Če je pa nak sumljiv mail, potem pa sploh ne bi poslala oz. bi malo raziskala.
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 02. Apr. 2009 16:39

Ah to je ista fora kot tist, kar sem že odprla temo, pa se je zarad glupih komentarjev zaklenila..in to pomoje komentarjev tistih ki delajo v firmi, ki sem jo skritizirala. Isto je bil oglas administracija, potem pa na razgovoru zvem, da isto neki chatas, kao maš določene profile, keter igraš...ja no itak, da je sex chat. Js sem jih prijavila študentskem servisu, zate pa nevem, se sama odloči.
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 02. Apr. 2009 16:43

Sam sej a te stvari niso legalne? Ker ce so, ne vidim problema. teb to delo ne ustreza, mogoce komu drugemu pa. Pa ne evm, zakaj nebi blo legalno, sej ubistvu ni prostitucija.

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov