delo..kaj naj storim?

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*tady*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 19. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *tady* » 20. Mar. 2009 18:46

pozdravljene.sem v veliki preizkušnji..v službi sem redno zaposlena 5 let ampak sem dobila eno boljšo ponudbo vendar v tujini. kaj naj storim?? :roll: tako sem zmedena. saj ta služba je čisto ok,sem zadovoljna vendar se pa bojim če grem v tujino da bo slabše:(
lelija
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lelija » 20. Mar. 2009 19:25

*tady* napisal/-a:pozdravljene.sem v veliki preizkušnji..v službi sem redno zaposlena 5 let ampak sem dobila eno boljšo ponudbo vendar v tujini. kaj naj storim?? :roll: tako sem zmedena. saj ta služba je čisto ok,sem zadovoljna vendar se pa bojim če grem v tujino da bo slabše:(


Če imaš službo za nedoločen čas bodi srečna, a ne veš da je gospodarska kriza? Kaj pa otrok pravi na to, da bi se selila?
*tady*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 19. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *tady* » 20. Mar. 2009 19:29

lelija napisal/-a:
*tady* napisal/-a:pozdravljene.sem v veliki preizkušnji..v službi sem redno zaposlena 5 let ampak sem dobila eno boljšo ponudbo vendar v tujini. kaj naj storim?? :roll: tako sem zmedena. saj ta služba je čisto ok,sem zadovoljna vendar se pa bojim če grem v tujino da bo slabše:(


Če imaš službo za nedoločen čas bodi srečna, a ne veš da je gospodarska kriza? Kaj pa otrok pravi na to, da bi se selila?


O vem , vem ampak to je v Italiji in je podjetje od tasta. Ker imamo tam tudi stanovanje smo iz družino velikokrat tam. iz tastom se razumem vse lepo in prav ampak vseeno.. bojim se novega okolja,novih sodelovcev..
lelija
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lelija » 20. Mar. 2009 19:36

:)
Zadnjič spremenil lelija, dne 21. Avg. 2009 1:39, skupaj popravljeno 1 krat.
*tady*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 19. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *tady* » 20. Mar. 2009 23:52

lelija napisal/-a:
*tady* napisal/-a:
lelija napisal/-a:
*tady* napisal/-a:pozdravljene.sem v veliki preizkušnji..v službi sem redno zaposlena 5 let ampak sem dobila eno boljšo ponudbo vendar v tujini. kaj naj storim?? :roll: tako sem zmedena. saj ta služba je čisto ok,sem zadovoljna vendar se pa bojim če grem v tujino da bo slabše:(


Če imaš službo za nedoločen čas bodi srečna, a ne veš da je gospodarska kriza? Kaj pa otrok pravi na to, da bi se selila?


O vem , vem ampak to je v Italiji in je podjetje od tasta. Ker imamo tam tudi stanovanje smo iz družino velikokrat tam. iz tastom se razumem vse lepo in prav ampak vseeno.. bojim se novega okolja,novih sodelovcev..


Ja potem se pa preseli, če imaš pri tastu službo- odpustit te tako ne bo mogel, ker si družina. Čeprav odgovora ne boš našla na forumu, ampak le v svoji-h osebnosti-h.

Ne bojim se da bi me odpustil.. ampak kot sem napisala..novo okolje in tako naprej. No ja mogoče bla pa kdaj kera tkole v dvomih. Ka a te moti morda da je tema odprta??
*tady*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 19. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *tady* » 20. Mar. 2009 23:52

lelija napisal/-a:
*tady* napisal/-a:
lelija napisal/-a:
*tady* napisal/-a:pozdravljene.sem v veliki preizkušnji..v službi sem redno zaposlena 5 let ampak sem dobila eno boljšo ponudbo vendar v tujini. kaj naj storim?? :roll: tako sem zmedena. saj ta služba je čisto ok,sem zadovoljna vendar se pa bojim če grem v tujino da bo slabše:(


Če imaš službo za nedoločen čas bodi srečna, a ne veš da je gospodarska kriza? Kaj pa otrok pravi na to, da bi se selila?


O vem , vem ampak to je v Italiji in je podjetje od tasta. Ker imamo tam tudi stanovanje smo iz družino velikokrat tam. iz tastom se razumem vse lepo in prav ampak vseeno.. bojim se novega okolja,novih sodelovcev..


Ja potem se pa preseli, če imaš pri tastu službo- odpustit te tako ne bo mogel, ker si družina. Čeprav odgovora ne boš našla na forumu, ampak le v svoji-h osebnosti-h.

Ne bojim se da bi me odpustil.. ampak kot sem napisala..novo okolje in tako naprej. No ja mogoče bla pa kdaj kera tkole v dvomih. Ka a te moti morda da je tema odprta??
lelija
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lelija » 21. Mar. 2009 1:24

:)
Zadnjič spremenil lelija, dne 21. Avg. 2009 1:38, skupaj popravljeno 1 krat.
*tady*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 19. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *tady* » 21. Mar. 2009 2:47

Težko je,res. ampak mnenje pa šteje.. kaj bi naredila v mojem primeru ane?
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 21. Mar. 2009 11:30

^^ful premal podatkov, da bi se namest tebe odločale. kaj na to pravi tvoja družina, a obvladaš jezik, a boš pogrešala prijatelje, zaslužek itd...
zakaj se pa bojiš da bi bilo v tujini slabše?

težko boš dobila mnenje na podlagi tako skopega prvega posta.
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
lelija
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lelija » 21. Mar. 2009 14:05

Če ne najdeš odgovora tukaj ti še vedno preostane ciciban forum. :idea:
Zadnjič spremenil lelija, dne 21. Avg. 2009 1:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 21. Mar. 2009 15:14

^^kako veš da ima hčerko?
Let's swim to the moon .....
lelija
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lelija » 21. Mar. 2009 16:16

Libido. napisal/-a:^^kako veš da ima hčerko?


Vem, ker je pisala v prejšnji temi, da njena hčerkica gleda rebelde.
*tady*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 19. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *tady* » 21. Mar. 2009 16:55

ja imam hčerko ja. no iz tastom se razumem dobro ampak to je to pač zapustiti vse to.. jezik znam to ni problema saj je mož italijan. mož je tam zaposlen, je podšef podjetja in je tam vsaj trikrat na teden. no glede cicibana..ali ne znaš biti vsaj v eni temi normalna? ciciban je pa bila moja beseda ti pa nimaš kej druzga pa moje kradeš,oh ti cicibanka moja kaj bo s teboj??:)
lelija
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lelija » 21. Mar. 2009 17:08

*tady* napisal/-a:ja imam hčerko ja. no iz tastom se razumem dobro ampak to je to pač zapustiti vse to.. jezik znam to ni problema saj je mož italijan. mož je tam zaposlen, je podšef podjetja in je tam vsaj trikrat na teden. no glede cicibana..ali ne znaš biti vsaj v eni temi normalna? ciciban je pa bila moja beseda ti pa nimaš kej druzga pa moje kradeš,oh ti cicibanka moja kaj bo s teboj??:)


In kaj te potem draga pionirka zadržuje tukaj :?:
*tady*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 19. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *tady* » 21. Mar. 2009 17:20

to da bom pogrešala tebe:(

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]