Višja šola- ekonomist

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

belkin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 24. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a belkin » 03. Feb. 2009 19:28

Živjo!
Iskala pa nisem nč podobnga našla na forumu zato postavljam vprašanje: mogoče katera obiskuje/ali pozna koga, ki obiskuje program ekonomist na kateri izmed višjih šol?
Sama se letos odločam za kranjsko višjo šolo pa me, ker je letos prvi vpis, zanimajo mnenja- kako težka je na splošno višja šola, kakšne izkušnje na splošno ali pa prav v povezavi s programom, za katerega se zanimam...
Upam d nism preveč zakomplicirala. Zelo bi bla vesela mnenj, izkušenj itd.
Hvala :)
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 03. Feb. 2009 19:40

Hej, jaz sem vpisana v prvi letnik višje šole - program ekonomist na Gea College :) .
Na koncu sem se odločala med B2 in Geo, cena je bila skoraj enaka (cca. 1400 €), niti ne vem, zakaj sem se na koncu odločila za Geo... mogoče mal tud zarad imena pač, ampak mi je čist kul, ker hitro napredujem, rada bi nardila v roku, na ocene ne gledam, važn, da naredim vse obvezosti čimprej :P .
Men v glavnem ful ni težko, v srednjo sem hodila na gimnazijo, imam pa tud 4 letnike na FF narejene, tko da mogoče mi je zato čist u izi...

Tukaj na Gei mi je všeč, ker imamo predavanja samo 2x na teden od 17. do 20. ure in sem torej med vikendi frej :wink: , to mi je najbolj pomembno.
Mal drugače je edino pri vajah - informatika, angleščina, kjer smo razdeljeni v skupine.
Zdej smo recimo oddelali 4 predmete, imamo en mesec počitnic, v marcu začnemo znova, predavanja pa potekajo vzporedno za dva predmeta naenkrat, recimo ob ponedeljkih za angleščino, ob sredah trženje. Prisotnost večinoma ni obvezna, je pa všteta v skupno oceno pri posameznem predmetu.

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov