Zlata žila

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 22. Jan. 2006 20:57

Mela sem počeno črevo. Nikoli prej nism mela nobenih težav. Počeno črevo sem imela zaradi analanega odnosa. Saj sem že prej večkrat analno ampak v zadnjo sva bila s fantam brez lubrikanta.

Po tistem sem imela hemeroide in sem se mazala z enokremo, ki mi jo je predpisala zdravnica.

Sedaj se mi je pa pojavilo tm pred enimi petimi dnevi, da ko grem na blato se mi nakoncu pojavi kri in teče kar po kapljicah. To se je ponovilo kar ene 3x. Pred prvo krvavitvijo me je pa bolel trebuh okoli pasu in bila sem napeta kot, da bi bila pred menstruacijo. Včeraj sem šla k zdravnici ki sem ji povedala od kdaj krvavim in mi je predpisala svečke, ki jih vstavljam v črevo. Napotila me je tudi na rektoskopijo. Včeraj sem vzela prvo svečko, danes zjutraj grem na blato in sem še bolj krvavela in me je bolel tudi trebuh ter slabo mi je blo. Bruhala sem. Enkrat v šoli in enkrat doma. Tako, da grem jutri nazaj k zdravnici in bomo vidl kaj bo.
Ko hodim, sedim me full boli.

Full me skrbi je mela že kaj kera podbnga oz. je šla na pregled črevesa?
Zadnjič spremenil Tigi, dne 24. Jan. 2006 21:42, skupaj popravljeno 1 krat.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 22. Jan. 2006 21:24

Najverjetneje nič nevarnega... Če je kri svetle barve, so to najverjetneje hemeroidi ali kakšna površinska poškodba. Bolj je problem, če opaziš temno, skoraj črno kri- to ponavadi izvira iz notranjosti prebavil... Najbolje pojdi spet k zdravnici...
V bodoče pa- po pameti (lubrikanti....) :)
ivana orleanska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 5. 10. 2004
Kraj: tupatam

Neprebrana objavaNapisal/-a ivana orleanska » 22. Jan. 2006 21:38

počeno kožo pri zadnjiku al pa poškodovano sluznico :!: :?:
ker če ti poči črevo ti gre blato v telo in se zastrupiš sama s sabo.
pazi na hrano-ne jej suhe in težko prebavljive. pij veliko tekočine (tudi donat), blato mora biti mehko, odvajaj vsaj enkrat na dan. po veliki potrebi si umij ritko in jo namaži s kako mastno kremo.

če še vedno ne bo ok, prosi zdravnico naj te napoti k proktologu.
Uporabniški avatar
pupica20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 13. 5. 2005
Kraj: maribor,postojna,tržič

Neprebrana objavaNapisal/-a pupica20 » 22. Jan. 2006 21:51

hely js sm tut mela te probleme,sam ne zarad analca-po analnem se mi še ni niko to zgodlo pa sem že vekrat. no v glavnem ful morš pit.pa a svečk ti pa ni dala nobenih? ko men so ful pomagale,sicer mogoče te bo mal bolel ko si jih boš not vstavlala sam bo minil. je pa isto ime kt kremca,mislim da modolex.najboljš da si jih kupiš pa še kremco zravn. pa obkladki tut pomagajo,sploh če te tut zunaj boli. no upam da te bo hitr minil.
Ne moremi storiti velikih dejanj. Le mala z veliko ljubezni.
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 23. Jan. 2006 2:20

No jst sem imela podobno kot ti. Sam da jst nisem nekak velik krvavela, ampak res čist mal, sam tok da se je poznal na papirju, ko sem se obrisala, in nisem delal preveč panike zarad tega. Ti pa če res mal bolj krvaviš, ti pa svetujem , da še enkrat obiščeš zdravnika/co.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 23. Jan. 2006 8:05

kr.ena : ni šams nikoli več nam šla analno. Ni šans. Jah sej ravno v zadnjo ga nisva imela.

Hemeroidov nisem nikoli prej imela. Ima jih pa moja sošolka. Ampak men se je to začel po tistem. Tko, da mi je bivši pustu res nič kaj lep spomin.

Takrat sem dobila samo kremico. Saj danes grem k zdravniku, da vidm kaj je narobe. Zjutraj sem se zbudila malo krvava. Kri je bolj srednje barve.

Malo me je strah. :(
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 23. Jan. 2006 9:36

hely kako to misls da si se zbudila malo krvava? :eek:

men vcasih mal tece kri k grem na wc, sam to fuuuul redko tko, parkrat na pol leta pa se to sam takrt ce par dni ne grem na wc pa gre pol mal tezje vn.

da bi pa sama od sebe, pa se nikol! pa se to, ce si seksala septembra, zdej je pa ze januar, pa ce bi mela ksne resne poskodbe, bi mela pomoje ze ksne probleme v tem casu no... tko da lahk da je vse dokaj kul.
sam se zmeri ne razumem kako to misls da si se zbudila malo krvava??
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 23. Jan. 2006 9:54

lej to se je zgodil septembra. In sem mela počen črevo ker je zdravnica potipala :oops:
Mazala sem se s kremo dokler je nism porabila. Ker mi je naročila, da ko zopet začutim oz. ušlatam vozliče naj se namažem. Sedaj sem šla pa na wc pa ni bilo trdo blatno tko nekaj srednjega (normalne trdote) sem pa krvavela in to kar parkrat. Danes sem se pa zbudla sem pa mela sama od sebe na hlačkah redeč krvav flek :(

Kos sem bla pa na wcju mi je pa kr kaplalo dol. :cry:

Sej popldne grem k zdravnici :(
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 23. Jan. 2006 9:57

no pejt lepo k zdravnici pa pol poroci kaj bo dobrega, drzimo pesti zate :wink:
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 23. Jan. 2006 9:59

Ja bom ja.


Hvala

Ampak skrbi me pa najbl :( :cry: :unknown:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 23. Jan. 2006 10:02

Ja jst tud upam.

Je katera to že imela??? Mislim hemeroide????
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 23. Jan. 2006 10:04

ja hely jz jih mam parkrat na pol leta. tko, ce par dni ne grem na wc je pol mal tezje vse skupi. moja sestra jih ma tut, mislm da je to kr dost pogosta nadloga.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 23. Jan. 2006 10:14

Jau kaj sem se zdele spomnla oz povezala vse skupaj.

En tedn me že full boli trebuh oz. okoli pasu in sem neki napeta (trebuh) kaj če je to povezan. :cry: :cry: :cry:

Jau :cry:


Sej popoldne povem kaj je blo. Strah me je..............
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 23. Jan. 2006 10:17

upam da ni to dvoje nc povezan :wink:

ti kr pejt k zdravniku, k ti bo sam pomagu. pa nej te ne bo nc strah k ti sam dobr hocejo :)
Uporabniški avatar
pupica20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 13. 5. 2005
Kraj: maribor,postojna,tržič

Neprebrana objavaNapisal/-a pupica20 » 23. Jan. 2006 11:22

Hely_3 napisal/-a:lej to se je zgodil septembra. In sem mela počen črevo ker je zdravnica potipala :oops:
Mazala sem se s kremo dokler je nism porabila. Ker mi je naročila, da ko zopet začutim oz. ušlatam vozliče naj se namažem. Sedaj sem šla pa na wc pa ni bilo trdo blatno tko nekaj srednjega (normalne trdote) sem pa krvavela in to kar parkrat. Danes sem se pa zbudla sem pa mela sama od sebe na hlačkah redeč krvav flek :(

Kos sem bla pa na wcju mi je pa kr kaplalo dol. :cry:

Sej popldne grem k zdravnici :(

kaj počeno črevo znotraj al zunaj? ker če ti je to tipala znotraj pol bi ti lah že takoj dala tut svečke!
Ne moremi storiti velikih dejanj. Le mala z veliko ljubezni.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]