Kontracepcijske tabletke Logest

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Andreja11
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 26. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Andreja11 » 18. Jun. 2015 22:10

Hejla punce! :)
Da se še malo obrnem na vas.
Po 7 dnevnem premoru (menstruacija) bi mogla začet jemat novo škatlico, ta dan je vedno bil v torek. Ker pa nove škatlice tisti dan nisem imela pri sebi, sem tabletko vzela v sredo. Zanima me kakšna sprememba se bo sedaj zgodila?
Si bom stvar prestavila samo za en dan? Pomeni da zadnje tabletke ne bom vzela v ponedeljek, temveč v torek.

Hvala za vašo pomoč :)
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 19. Jun. 2015 7:31

Ce se prav spomnim, en dan prepozno vzeta tableta pomeni isto kot 1 pozabljena tableta. Vzeti bi morala cim prej, ko si prisla do tabletk, cetudi bi vzela 2 hkrati. Potem pa, glede na to da je prvi teden, uporabljati pregradno zascito en teden. Po moje pac zdaj jemlji do konca teh 21 tabletk in se ti bo cikel za en dan zamaknil. Samo ne pozabi, da se ti je lahko zaradi preskocene tablete zmanjsala zascita in uporabljaj kondom prvi teden.
PS: o tabletkah je ze cel kup tem :)
sukamin90
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 6. 2. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a sukamin90 » 06. Feb. 2021 9:23

Your post content is being interested by a lot of people, I am very impressed with your post. I hope to receive more good articles. us map
kaneneuer
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 6. 1. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a kaneneuer » 06. Jan. 2022 8:44

What do you usually do during an epidemic season like this? smash karts is a terrific game to play throughout the winter months, which I recently discovered. Right now, I'd want to ask you to join me.
danielusa0106
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 5. 8. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a danielusa0106 » 23. Nov. 2022 3:22

good
PhilReacher
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 18. 12. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a PhilReacher » 18. Dec. 2022 15:59

If you are reading this, you are in luck because you can hire our company buyessay.org review to complete your essay writing assignment and free you from writing stress!
AlexForser
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 8. 5. 2023

Neprebrana objavaNapisal/-a AlexForser » 08. Maj. 2023 12:12

Hello. It is important to note that a pay for an essay payforwriting.com does not break any laws or perform illegal activities. They are legitimate and legally registered, so you can feel confident that your information is safe when you use their services. Another important thing to consider is whether the company offers free revisions if you are unhappy with the quality of their work. This will allow you to have your essay rewritten if it is not up to your standards.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]