Srbeča nožnica

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ŽanaT
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽanaT » 30. Jul. 2005 7:56

Prosim vas za nasvete.

Pred par dnevi,natančneje teden dni nazaj sva imela z fantom spolni odnos,kateri je obema pustil posledice.Oba sva dobila po spolovilih rdeče pike oz fleke,ki pa nenormalno srbijo.Jaz to sploh ne morem verjet.

Pa nebi rekla,da nimama redne higiene,še včasih preveč kakor premalo,po vsakem spolnem odnosu in tako,in na koncu dobim neko srbeče vnetje,ki je nevzdržno.

A ve katera kaj bi naj to bilo oz kako se to dobi ali prenaša.Zdaj si mažema z canesten kremo,jaz že 4 dni,vmes še je prišla teta M,on pa si je včerja začel mazat.Sam meni še ni nič kaj ta krema pomagala.

Se da v lekarni dobit kakšna krema ali kaj da bi to preprečli,ker se mi bo zmešalo,če bo to še dolgo trajalo.

Kaj pa tiste ko se ne umivajo?Kaj pa le tiste vse dobijo.Madona!

Prosim pomagajte.
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 30. Jul. 2005 7:59

Uporabniški avatar
miska13
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a miska13 » 30. Jul. 2005 10:52

taka tema že obstaja ... verjetno imata glivice

rešitev: canesten krema in canesten tablet, ki si ga daš v nožnico

sem pa včeraj prebrala da pomaga tudi tole: namočite tampon v jogurt in ga za kakšno minuto vstavite v nožnico.
najprej nisem mogla verjet, ampak res to piše


no, pa naj prestavijo ta topic semle:

http://www.cosmopolitan.si/forum/viewtopic.php?t=2999
Beatus non est qui habet quae cupit, sed qui non cupit quae non habet !!!
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 30. Jul. 2005 11:51

Hehe ... pa sta si zvesta?
Tko nekak...
ŽanaT
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽanaT » 30. Jul. 2005 12:06

z moje strani ni nikakršnega dvoma,da mu nebi bila.Sigurno boš zdaj rekel,ja ja,tak ti rečeš,samživima še zaenkrat pri njegovih starših v hiši,imam 5,5 mesečnega sinka,z katerim sva zmeraj doma,če pa kam greva pa gre vedno z nama tašča ali pa fant.

Zdaj z njegove strani pa ne vem?Lahk da ma kakšno lahk pa da je nima.

Je pa boljše da ne zvem.Tako kot pravijo kar ne veš ne boli.
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 30. Jul. 2005 12:19

ŽanaT napisal/-a:
Zdaj z njegove strani pa ne vem?Lahk da ma kakšno lahk pa da je nima.

Je pa boljše da ne zvem.Tako kot pravijo kar ne veš ne boli.


Uf, tazga neprepričljivga odgovora pa glede na to, da mata otroka in sta resna, nism pričakoval. Ne veš, če ma kkšno? No, k zdravniku, da da antibiotike, pol ti bo pa že ona povedala, od kje je pršlo to.
lp
Tko nekak...
Uporabniški avatar
Anchi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 224
Na forumu od: 19. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Anchi » 30. Jul. 2005 12:43

Amm...če praviš da si stara 29, zakaj pa potem še nisi šla h ginekologu? Ker meni se zdi dejanje, ko imaš težave s spolnimi organi, da ne greš takoj po strokovno pomoč, rahlo neodraslo. Še posebej, ker imata oba s fantom težave.
Nobena tukaj ti ne bo znala povedat, kaj imaš in zakaj, niti kaj bi ti pomagalo. Ker so si lahko bolezenski znaki podobni, pomenijo pa različno stvar.
Pa res se ni treba obnašat, kot da si starešina tega foruma, ostale smo pa otročje najstnice. Da se pri teh letih pustiš sprovocirat...
Zapisuj rane v pesek in srečo v kamen. (anonimo)
ŽanaT
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽanaT » 30. Jul. 2005 13:22

To se mi je pojavilo v torek,moj ginekolog pa je na dopustu(zasebna ordinacija),tako je rekla tajnica ko sem poklicala in začne delat šele z 8.8.Potem pač vprašam,saj zato pa so forumi,če se ti ena stvar pojavi prvič in ne veš,me pač zanima mnenje drugih.

Men se pa sploh ni zdelo da me je katera sprovocirala,sem pač naredila napako,ampak ne z namenom,da bi to bilo prikazano3x.


Mi pa takšne ženske oz nasploh takšni ljudje dajo za razmišljat.Saj na koncu koncev so to svobodni forumi,in lahko vsakdo vpraša kako in zakaj.A ne?

Z besedo "otroške" pa nisem mislila vseh vas ki ste na tem forumu ampak besedo nasplošno.

Nimam pojma kdo ste,kakšno življenje živite,koliko ste stare in zato se mi zdi butasto,da bi vas imenovala z kakršnimikoli vzdevki.

Saj na koncu koncev smo pa odrasli in se da tud na normalen način kaj povedat in napisat,ne pa kar napadat,in potem hvala bogu da se bom branila.

Mislim da bi se vsaka :roll:
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 30. Jul. 2005 14:01

Ja včasih se naredi napaka, da večkrat odpreš oz. klikneš eno stvar. Čeprav je ŽanT star 29 let zakaj nebi kaj takega vprašala. Mogoče se je pa to že kateri zgodil in jo je zanimal kaj je uporabljala.
Nevem zakaj so nekatere tako napadalne. No pa pustmo to no.

ŽanaT: Kaj pa "nadomestni" ginekolog???
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Anchi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 224
Na forumu od: 19. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Anchi » 30. Jul. 2005 14:44

Sej pravim, da je problem in vprašanje čisto na mestu in je prav da vpraša, samo res mi je antipatičen stavek: Ja kok si pa ti stara, da mi tuki pametuješ.
ŽanaT, tud jz ti resno predlagam, da greš h kakšnemu drugemu zasebnemu ginekologu (ker te edino ta pač takoj sprejme), ker imata težave oba s fantom, pri glivicah je ponavadi samo pri puncah problematično, tako da tega po moje nimaš. Pa tud Canesten ponavadi ne dela čudežev, če ga ne uporabljaš še s kakšnimi vaginaletami.
Ne čakaj 8.avgust, razne če te pač ne skrbi dovolj. Mene bi.
Zapisuj rane v pesek in srečo v kamen. (anonimo)
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 30. Jul. 2005 14:49

če te srbi imaš glivično obolenje pejt h dohtarju in boš dobila canesten!
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 30. Jul. 2005 15:01

Bolje da greš čim prej da se ti ne bo hujš naredl oz. razširil. Pa isto tvojemu partnerju povej.

Čimprej pozdravi vse to.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 31. Jul. 2005 11:28

Pomoje bi bilo pametno zvedet ali ti je zvest?
Gledena to da nisi prepričana.

Ker če niso samo glivice, je verjetno kaj drugeg in verjemi da se ni pojavilo samo od sebe. :!:
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
ŽanaT
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽanaT » 31. Jul. 2005 15:58

Zdaj pa še sam berem,da mi moj ni zvest.

Jaz sem napisala v takem smuslu,da jaz ne vem kaj on dela ko gre v Ljubljano,al gre v službo točno takrat,kam gre med malco itd...

Za vsak njegov korak pa ja ne morem vedet,tako kakor nobena od nas,Da ga bom preverjala-ne hvala lepa.Jaz mu zaupam in dokler bo to zaupanje, ga ne mislim preverjat.

No z tem glivičnim vnetjem je pa že zelo dobro.Njemu je šlo že čist nazaj,jaz pa imam še čist malo.
Bom pa šla vseeno k zdravniku da zvem kako in kaj.

Hvala vam,katere ste mi tako ali drugače pomagale in mi vso stvar razložile,predvsem miški.
principesa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 256
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a principesa » 31. Jul. 2005 16:17

girl007 napisal/-a:Pomoje bi bilo pametno zvedet ali ti je zvest?
Gledena to da nisi prepričana.

Ker če niso samo glivice, je verjetno kaj drugeg in verjemi da se ni pojavilo samo od sebe. :!:


to se loh nardi tut če sta zvesta,...
mislm, da sm jest tud tole fasala 3 dni nazaj,..
skoz me ta mala srbi,.. pa sex pol še poslabša k rance ratajo,. in nimam pojma kaj narest,..
vem pa da ni od partnerja ker s kondomom,.. jest pa tud ne skačem naokol,.... :(

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov