Shujševalni obliži

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Marcela123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 12. 4. 2008
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Marcela123 » 11. Feb. 2009 9:28

Zdravo

Zanima me mnenje tistih punc, moških ki ste preizkusili, če sploh kdo je, obliže, ki bi naj zmanjšeali apetit, prekomerno željo po hrani. Ti obliži so nevidni, en obliž za 24 ur, v paketu je 30 obližev. Obliži vsebujejo, naj bi vsebovali snovi aloe vere, zelenega čaja in podobno. Obliži različnih proizvajalcev, večini bolj znani pod TV prodajo TOP SHOP.

Zanima me mnenje uporabnikov, delite izkušnjo z mano, in tistimi ki jih to zanima.
Always look on the bright side of your life.
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 11. Feb. 2009 10:05

Probala nisem in ne nameravam. Prvič zato, ker se mi zdijo obliži za zmanjšanje apetita larifari. Če bi se česa posluževala, bi šla na akupresuro ali akupunkturo in tako poskrbela za zmanjšan apetit. Kot drugo pa ne zaupam ničemur, ma NIČEMUR kar prodaja Top Shop. :)
Imaš, da me vikaš!
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 11. Feb. 2009 10:29

jst sm pa tko do teh obližeu, mau skeptična...nevem, če so naredl kontracepcijski obliž na tak način in dejansko pomaga (eura),potem se mi nebi zdelo tok čudno da bi tud kakšen tak obliž za zmanjšanje apetita pomagou.Nevem no, če je kdo probou naj pove :D
sej trapa akupunktura in akupresura sta itak tud alternatiuni metodi in je uprašanje če pomagata...

sicer je pa pomojem nekak tko..eni sami sebe u glavi prepričajo, da jim obliži/tablete/čajčki/karkolipač, pomagajo in dejansko res jim!vse je v psihi glede tega pomojem.
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 11. Feb. 2009 10:46

*purple* napisal/-a:sej trapa akupunktura in akupresura sta itak tud alternatiuni metodi in je uprašanje če pomagata...
Vem, da je večina vseh zadev placebo in, da je vseeno kaj "jemlješ", važno je, da misliš, da pomaga, a glede na to, da sta zgoraj omenjeni zadevo svetovno priznani kot medicinski in znansvteni vedi, jima zaupam. Poleg homeopatov. Ostalemu pač ne. Pač, stvar osebne izbire.

Samo... tudi, če bi mislila, da mi lahko obliži pomagajo, si jih ne bi upala uporabljat. Pa že raje jem PinnoThin kapsule od Nutrilaba.
Imaš, da me vikaš!
Marcela123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 12. 4. 2008
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Marcela123 » 11. Feb. 2009 10:53

Pa že raje jem PinnoThin kapsule od Nutrilaba.

in kako se zdijo tebi zgoraj omenjene kapsule, si jih jemala? Če, kakšni so bili rezultati?
Always look on the bright side of your life.
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 11. Feb. 2009 10:58

Tudi tega nisem jemala. :oops:
Je pa jemala mati, ki je sprobala že vse krajšnice za shujšat. Na njej niso imele efekta, predvsem zaradi tega, ker je odvisna od hrane in ne je' samo, ko je lačna.

Je pa 10 let nazaj shujšala s pomočjo akupresure: čez poletje je uspela spravit dol 10 kil. Pa dejansko ni imela toliko apetita kot sicer.
Imaš, da me vikaš!
Uporabniški avatar
Poki
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 222
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Poki » 17. Feb. 2009 10:03

super bi bilo, da bi kaj takega zares obstajalo in dejansko delovalo brez stranskih učinkov. Ampak, do sedaj ni pomagalo nič drugega kot telovadba in manj hrane!
Uporabniški avatar
Blair
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Blair » 17. Feb. 2009 12:24

če bi teli obliži pa tablete delovale, bi ble do zdej najbrž že vse suhe k manekenke, a se vam ne zdi? :D
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 17. Feb. 2009 12:54

sej ne morem verjet,da ene res verjamete,da teli obliži delujejo... oz. delujejo ja,samo si jih morš na usta prilepit :)
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 17. Feb. 2009 12:57

^^hahahaha
Vem da so enkrat še neki oglaševal eno stvarco k si jo povohu pa si zgubu apetit.Ne vem če bi jst to mela bi stradala po mojem :D Mislm če bi delovalo.
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 17. Feb. 2009 13:50

softTouch napisal/-a:sej ne morem verjet,da ene res verjamete,da teli obliži delujejo... oz. delujejo ja,samo si jih morš na usta prilepit :)

:rofl:

jez tud mislm da obliži ne delajo. v bistvu v nč tazga ne verjamem...
mislm d je VSE v glavi! hujšat z obližem, ma ja...
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 17. Feb. 2009 14:40

Ja, poleg tega lahko bojda zraven poješ kolikor želiš :lol: :P
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 17. Feb. 2009 14:46

Aha na telovadbo so pa pozabl.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Feb. 2009 2:36

Jst sm enkrat ko sm bla stara 13 narocila neke zacimbe.. In res so ble tolk nagravzne da si tistega na krozniku zlo malo pojedu :?

Drgac pa.. C'mon, jedla sem vse kar mi srce pozeli, tudi najljubse slascice, telovadila nisem ker telovadbe nemaram, kljub temu pa sem shujsala 6 kilogramov na teden!! :roll: Men sam ni jasno zakaj ceza taksnega se niso prepovedal..
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 20. Feb. 2009 2:26

Vsi ti pripomočki so larifari. Samo denar služijo na račun brezvoljnih ljudi.
Shujša se v primeru, da organizem porabi več kalorij, kot je bilo vanj vnešenih.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron