Pritisk v ušesh / šumenje v ušesih

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 23. Sep. 2008 22:03

Živjo!

Mene pa zanima, če se kateri tud to dogaja.
Jest včasih če sedim pa potem na hitro vstanem in se priklonim mi v ušesih nekaj časa šumi, kot bi nekaj valovalo.
Ali pa če grem po stopnicah in se potem vsedem pa sklonim glavo je isto.
Gre verjetno za pritisk? Katera ve, zakaj to pride, ker to se mi dogaja mogoče kak mesec ali še manj? Se še kateri dogaja kaj podobnega?
Je to kaj narobe?

Hvala za odgovore.
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 23. Sep. 2008 22:36

Meni se to zgodi vsake tok časa, večkrat pa imam v levem ušesu nek čuden občutek in se mi zdi kot da vse zaznam dvojno. :?
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 24. Sep. 2008 8:19

Men se tud učasih nardi tak ˝mehurček˝ v ušesih, in pol mam kot eno pregrado umes. Ampak ponavad zgine v enem dnevu.
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 24. Sep. 2008 9:16

Ne, sej meni šumi samo tko kakšno minuto, potem pa neha.
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 03. Jun. 2009 12:26

Bom kar tukaj vprašala. Pri prehladu se mi je "zaprlo" uho. Od tega je 4. dan danes. Jem antibiotike za vneto uho, in imam operil (kapljice za nos), ki bi naj pomagale pri izboljšanju funkcij evstahijeve cevi.

Kaj naj storim, da se mi bo čimprej odprlo?

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 03. Jun. 2009 12:31

[quote="Feist."]Bom kar tukaj vprašala. Pri prehladu se mi je "zaprlo" uho. Od tega je 4. dan danes. Jem antibiotike za vneto uho, in imam operil (kapljice za nos), ki bi naj pomagale pri izboljšanju funkcij evstahijeve cevi.

Kaj naj storim, da se mi bo čimprej odprlo?[/quote]

obiščeš osebno zdravnico, ki ti uho pregleda. če ugotovi, da je pot v nosu zabutana po domače ti pot sčisti. ne boleč postopek, neko vodo ti not špricne in potem vsa umazanija iz ušesa ven steče in spet slišiš. to je eden mogočih razlogov. lahko je pa kej povsem drugega.
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 03. Jun. 2009 12:37

Sem bila pri zdravniku, imela sem začetnek vnetja-zdravim z antibiotiki, medtem ko bi naj s kapljicami odprla uho, ki ne delujejo.

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
Uporabniški avatar
maaalaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 1. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a maaalaaa » 06. Jun. 2009 21:44

men tko piska v uhih zmeri k se vozm več časa z avtom navzdol. to je baje zarad hitre spremembe višine. je pa kar moteče ja, me včasih tut boli. bo treba mal bl počas vozit :)

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot], Majestic-12 [Bot]