Nudistična plaža

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Nudistična plaža?

Da, vedno na nudistično plažo.
140
38%
Občasno.
170
46%
Ne, nikoli.
62
17%
Sem bila in je fajn.
0
Brez glasov
Skupaj glasov : 372

maca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 24. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a maca » 07. Avg. 2004 18:14

baje, da je fenomenalno - kopat se brez vsega. jaz sem bolj sramežljiva in sem se šla samo ponoči brez vsega kopat - občutek je prekrasen, tako svobodno sem se počutla.

ste že bli na fkk plaži? meni bi blo verjetno nerodno. saj v savni je isto. tudi dosti golote. tam se sčasoma navadim in so mi pol tisti, ki se full skrivajo čudni. tako je verjetno na plaži.

kaj pravite?
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 07. Avg. 2004 18:34

ja js bi sla an..zakaj pa ne? to ze dalj casa razmislam ker sem se do sedaj samo kopala gola pa je res noro..sam ne vem kakšna naj bo moja "tamala" :lach: mislm sj a je to sploh vazn?... :gruebel:
cmok cmok**
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 07. Avg. 2004 18:43

uhz...jaz tut sramezliva glede tega :oops: jaz se ravno s tem "problemckom" ukvarjam,ker grem zaj na morje ...ah ja bomo vidli ce bo dovolj poguma :/ drugace v savni pa mi ni problem ker je tak vecinoma vse zamegljeno. :lol:
Uporabniški avatar
Saša_26
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 28. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Saša_26 » 07. Avg. 2004 19:37

Tudi jaz nisem za nudistične plaže. Ko sem bila majhna smo hodili, pa mi že takrat ni bilo kaj preveč všeč-to malce kasneje ko sem že malo vedela kakšno stvar in mi je bilo nerodno. Tudi zgoraj brez ne maram biti, razen če sem bolj na samem. :oops: sem malo sramežljiva kar se tega tiče, pa kakšen kompleks tudi naredi svoje :oops:
Lumpyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 29. 7. 2004
Kraj: LJ city

Neprebrana objavaNapisal/-a Lumpyka » 08. Avg. 2004 14:36

Jst pa še nism bla... sam bi ful šla, ampak trenutno sem tolk zaposlena, da za morje ni časa! majo jih pa zdej že na bazenu sm slišala.. si bom probala vzet čas pa it za en dan! :)
Svet se ne vrti zaradi ljubezni, se je pa zaradi nje vredno vrteti z njim...
Uporabniški avatar
tadejci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tadejci » 08. Avg. 2004 15:06

ne nisem še bla. no 1x ko sem še bla mala.
drugače pa zdaj, da bi šla? mene bi blo sram, pa ne mojega telesa, ampak kam bi pogledala, če bi vse okrog vidla nage ljudi. ne vem no mislim, da to ni za mene :)
I never wanted anything, other than to be ur everything...
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 09. Avg. 2004 8:40

Hmm jst še nism bla, bi pa drugač šla če bi mela priložnost..., ampak mislim da bi se mogla zlo opogumit :razz: drgač sm bla na morju zgorej brez..., to mi je pa čist fajn
Uporabniški avatar
želvica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 25. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a želvica » 09. Avg. 2004 8:44

mi smo hodili na nudistično plažo, ko sem bila še otrok - čeprav se ne spomnim, ampak je sodeč po fotografijah očitno. zdaj me ne mikajo ravno najbolj, mogoče kdaj kasneje.
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 09. Avg. 2004 10:09

meni osebno je nudistična plaža ql....ne hodim na njo,ko grem z fantom na morje,sm pa hodila ko sm šla z mami....ne zdi se mi nič posebnega in celo všeč mi je,ker se ljudje na FKK-ju ne obremenjujejo z drugimi ljudmi,vsak uživa po svoje,ni tko k na normalni plaži ko te vsi gledajo če maš nečesa preveč ali pa premalo in tipi za tabo ne žvižgajo oz ne gledajo od brisače pa do vode in ženske te ne ogovarjajo....
je pa tudi tko da mene osebno ni sram it v savno in bit nag....

niso mi pa jasni nudistični kampi,kjer si 24h na dan nag....to pa že ni estetsko...

kopanje nag v vodi je pa nekaj najlepšega kar lahko doživiš :wink:
maca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 24. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a maca » 09. Avg. 2004 17:15

kathy napisal/-a:niso mi pa jasni nudistični kampi,kjer si 24h na dan nag....to pa že ni estetsko...


jao, meni to tudi ni jasno. kak lahko greš v menzo in se vsedeš na stol, kjer je prej neka druga oseba sedela in so na njem še sramne dlake iz njegovega telesa, vmes si pa naročiš kosilo in ješ.... brrr....
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 10. Avg. 2004 11:40

Js sm pa lih pršla z morja. Bla sm v nudo kampu ampak nism bla čist naga - sam tange (menstruacija namreč). Drugač sm pa že bla naga in mi je blo ql. Sončk ti pogreje najbl intimen predel telesa. Če ni to fajn?
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
cebelica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 28. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cebelica » 11. Avg. 2004 10:49

Tudi jaz spadam med bolj sramežljive.

Tako na prav nudistične plaže, kjer se tre ljudi ne bi šla, še manj v kamp. Ljubim pa samotne plaže, kjer se z užitkom preoblečeš v Evino obleko. Takšno srečo sva imela s fantom lani v Grčiji.... res nepozabno.

:blume:
zvezda
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 10. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezda » 11. Avg. 2004 19:07

Maca, Metuljčica!

V nudističnem naselju greš na kavico, vzameš brisačo, jo položiš na stol in svojo rito na brisačo.
To samo dokazuje, da res nisi bila v nudističnem naselju.
Tudi sama nisem bila do pred 30.letom, potem pa je situacija nanesla, da sem šla. In ne boš verjela, kako grozno mi je, ko moram imeti kopalke na sebi, ko sem na bazenu.
Kot otroku mi je bilo izredno nerodno, kasneje sem bila samo zgoraj brez. Da pa bi kazala svoje kraljestvo, mi še na misel ni prišlo.
No, danes pa je drugače. Komaj čakam, da sem lahko naga, brez kakršnih koli kopalk na sebi.
Najbolje je tako, kakor vam je ljubo in kakor se počutite. Če želite imeti kopalke, jih pa imejte; če želite biti brez, tudi prav. Sami nosite svoje telo.

Zvezda
čira - čara
Uporabniški avatar
sammy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 29. 7. 2004
Kraj: LJUBLJANA

Neprebrana objavaNapisal/-a sammy » 12. Avg. 2004 7:29

Enkrat sva šla s fantom na nudistično plažo. V začetku mi je bilo čudno, potem pa se navadiš. Plavati brez kopalk je super!

Ni mi pa všeč, ko po kampu hodijo goli. Na plaži že...
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 16. Avg. 2004 12:04

Sama tudi še nisem bila na nudistični plaži. Najbrž samo zato, ker pač nimam družbe, ki bi bila za kaj takega. Da bi šla sama se mi zdi pa brezzveze. Sem se pa že nekajkrat kopala gola. Ponoči ali pa ko sem plavala kam daleč in sem se vmes slekla. :P

Bila sem pa tudi že gola v savni. Skratka... Z goloto nimam problemov, čeprav nism ravno "popolna". Ne morm pa več poslušat svoje sestrične, ki je zelo občutljiva glede tega. Letos na morju sem jo izzvala naj si sleče zgornji del kopalk, pa si mi upala.
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]