Krvavitev po spolnem odnosu

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

polchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 3. 8. 2007
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a polchy » 03. Avg. 2007 16:25

hey! mam eno vprašanje :oops:
po spolnem odnosu mi začne teči kri...tko ene 10 min po njem, sam tko pač sam flek na spodnjicah, ampk pol po kasne pol ure pač ko se grem stusirat pa preoblečt pa ni nč vec krvi..a ma se katera probleme s tem??
lp
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 03. Avg. 2007 18:15

Mogoče te fant med odnosom malo rani.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 03. Avg. 2007 20:05

ja tui po moje maš kšno ranico, k jo partner usak spolni odnos na novo rani in odpre...
polchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 3. 8. 2007
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a polchy » 04. Avg. 2007 14:52

ja no sej tud sama tako mislm tko da :? ah bo že...
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 08. Avg. 2007 13:29

To se je men zgodilo prvič zdej! Sicer jest sm krvavela že med spolnim odnosom. Je bil kondom malo krvav. A mislite da je kej narobe? Da je bil pregrob ali kaj takega? Jaz sem bila zelo presenečena ker se mi to nitirvič ni zgodilo, fant se je pa hecal da mi je šele on dobro nedolžnost vzel :P
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
polchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 3. 8. 2007
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a polchy » 08. Avg. 2007 20:03

hmm ne wem..men se to dogaja že od samega začetka tko da sploh vem kaj je poanta..samo nikoli pa ni de bi biu kondom kej krvav ampk pač sam tko de mam na hlačkah krvav madež...kok da bi vsakič znova zgubla nedolžnost :D :lol:
polchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 3. 8. 2007
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a polchy » 08. Avg. 2007 20:09

ups sory tm sm napisala kok namesto koT....
(s)mejte se
Uporabniški avatar
lei
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 9. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a lei » 08. Avg. 2007 23:27

Problem je lahko to, da ste med odnosom presuhe in pride do drgnjenja in zato krvavis. To lahko odpravis z malo lubrikanta, ce pa se to ne pomaga je pa >> Druga moznost, da mate neko - recimo temu - ''bolezen'' za ktero ti (itak) da diagnozo ginekolog, predpise antibiotike in si v enem tednu zdrava. Tretja opcija je, da mas neke cistice (v vratu), ki ti pocijo vsakic, ko imas spolni odnos. Js bi na vasem mestu sla do ginekologa, da prides stvari do konca. Sploh ni to zadeva, da bi zganjale paniko, je pa popolnoma odpravljiva.

Vso sreco :)
There are easier things in life than trying to find a nice guy...like nailing jelly to a tree for example.
polchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 3. 8. 2007
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a polchy » 09. Avg. 2007 6:54

hmm tnx za tele odgovore..so zlo dobr napisani, neki tazga sm potrebovala :) ja verjetno res najbolj do ginekologa stopt...bomo vidl kaj bo rekla :)
upam d se use uredi :D
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 24. Jan. 2009 16:39

Nimam takega problema kot je napisan v naslovu, ampak se mi je tema zdela še najbolj primerna.. Torej: Je imela katera med spolnim odnosom probleme, da jo je pri tem bolel trebuh? :? To sem včeraj prvič opazila, pa me je kar malo strah, kaj bi to lahko bilo..
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 24. Jan. 2009 16:59

Mogoče nisi sproščena in podzavestno krčiš mišice, potem pa dobiš občutek, da boli v trebuhu. Mogoče suvata prehitro in gre zadeva pregloboko (no, to teoretično ni mogoče, lahko pa izzove čuden občutek). Mogoče pa si tik pred menstruacijo in si med odnosom bolj občutljiva tam doli.
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 24. Jan. 2009 17:02

Mene zaboli, če je ful notr in pod čudnim kotom. Največkrat je to, če sem js navrh. Vem v katerih položajih mi ni všeč in se tega izogibava. Ne vem, če isto misliva, pri meni je tako.
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 24. Jan. 2009 22:42

Glede nesproščenosti - mislim, da to ni problem.
Pod čudnim kotom - ne vem, sva že sprobala tak položaj in vedno mi je ravno ta najbolj odgovarjal..
Brala sem na internetu, da se to rado dogaja med nosečnostjo, tako da ja ,spet sem v dvomih.. :?
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
LoveLy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 14. 7. 2007
Kraj: purple claud

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveLy* » 26. Jan. 2009 14:04

hm..to se tudi meni skoraj vsakič zgodi...sam jaz nimam nobenega fleka krvi na hlačkah ..ampak ko grem na wc dol obrisat,se na papirju vidi tak malo krvi..mogoče kaplica...nevem zakaj....mogoče res zarad kakšne male ranice ki nastane med sexom....
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 27. Jan. 2009 22:18

mene tudi kdaj boli trebuh. pomoje je to zaradi kakšnega položaja in da mi ne paše, sploh če je vse bolj na hard.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov