Avon

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Si zadovoljna z Avonovimi izdelki za nego kože?

Da.
12
80%
Ne.
3
20%
Skupaj glasov : 15

cokolina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a cokolina » 31. Avg. 2006 9:27

Vem da je sigurno nekaj izdelkov z katerimi niste zadovoljne...isto velja zame...
Zanima pa me nad katerimi izdelki ste navdušene,pozitivno presenečene,itd... :wink:

Predvsem me zanimajo tej njihovi geli za učvrstitev...celulitis..in takšne dražje zadeve, ki se nikoli ne ve če se jih splača kupit preko kataloga..
AtomicKitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 15. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a AtomicKitty » 31. Avg. 2006 9:30

če se ne motim je bilo nedolgo nazaj rečeno od ene izmed moderatork da naj samo še eden omeni besedo na A....
hm...mislim da se bo tale tema kmalu zaprla, drugič pa uporabi iskalnik :wink:
p.s. avon je en sam nateg ljudstva :wink:
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 31. Avg. 2006 10:25

Jst sm pa tako razumela, da se komot debatira o izdelkih kot o katerihkoli drugih, samo naj se ne bi reklamiralo oz. naj se članice ne bi samopromovirale kot zastopnice.

Meni je Avon dokaj kul, ful so mi všeč losjoni za telo, pa geli za tuširanje, najboljša šminka, ki jo imam, je tudi te znamke... :)
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 31. Avg. 2006 10:51

Meni so pa Naturals losjoni tok dobri...
dišijo, da bi jih kar jedla, sploh vanilijev in tisti s črno češnjo in muškatnim oreščkom, njami, res!! :D
Uporabniški avatar
Sp3lca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 15. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sp3lca » 31. Avg. 2006 12:33

Meni je všeč kremca za telo.. taka bela pa zamašek je zelen in neki gor mislim, da z zelenim riše.. Za učvrstit kožo. Pa mi je všeč, neki tudi pomaga. Od Avona mi pa ni všeč eyeliner za oči, če je tisto črna pol pa res ne vem. Pa še konica dela bolj slabo. Senčke za oči so pa kar ok.
And if your head explodes with dark forebodings too
I'll see you on the dark side of the moon.
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 31. Avg. 2006 14:02

Popravi naslov ... S katerimi in ne z katerimi.
Drugače pa ... Ne vem, ker ne uporabljam.
... se non ti cerco non vuol dire che mi hai perso <3
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 01. Sep. 2006 11:38

avon mi je všeč, samo je tako da nekatere stvari so ful dobre, nekatere pa ne. nikol si ne bi več naročila kakšnih maskar, pudrov (ker ne moreš sprobat barve), parfumov...
pa negovalne kozmetike od njih tudi nimam tok rada.
drugač so mi pa všeč njihove senčke, sploh tiste v tubici, lip glossi so mi njihovi itak najboljši, pa kakšne šminke znajo bit v redu. laki so mi tud všeč, pa kroglice za lička, pa kakšno mleko za telo, krema za joške...v glavnem miljon stvari! najboljši izum mi je pa leg perfector - krema za noge, ki ti učvrsti kožo in ima hkrati res lep bronze učinek.
pa da ne pozabim na nakit - nekatere kombinacije so res lepe (spet druge pa bruh). :wink:
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
Catharine
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 19. 9. 2005
Kraj: Planet Earth

Neprebrana objavaNapisal/-a Catharine » 02. Sep. 2006 13:09

Dobra tema!
Jst sm tut že brala po raznih forumih kok jim je všeč ta kozmetika, tko da bom spremljala tole temo, pa se bom odločla da tut sama probam.
Ancica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ancica » 02. Sep. 2006 17:39

cokolina napisal/-a:Predvsem me zanimajo tej njihovi geli za učvrstitev...celulitis..in takšne dražje zadeve, ki se nikoli ne ve če se jih splača kupit preko kataloga..


Moja prijateljica je imela Anew -Lift and tuck in je bila fuuuul zadovoljna, stane pa ene 5600 (včasih manj, včasih več).
Pa všeč mi je tud en losjon s karotenom za sončenje, kreme so tudi v redu (tisto, ki je bila totalno zanič, so že umaknil iz prodaje - očitno so bili vsi istega mnenja kot jaz :) ), zakon so mi uni izdelki iz linije Planet Spa.

Drgač pa si ne kupim več gelov za tuširanje Senses, ker sem alergijo dobila na njih, pa nekega čistilnega gela z tea trejem, ker sem po umivanju z njim imela tak občutek na faci, kot da bi se z najbolj cheap žajfo umivala. Mleko za telo mi tudi ni več všeč, ker je čist tekoče.

Pa ful je čudno to, da se ene barve lakov čist lepo nanašajo, ene pa za sabo puščajo take grozne črte, da se jih s tremi plastmi laka ne rešiš.
tinna19
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 24. 7. 2005
Kraj: krško

Neprebrana objavaNapisal/-a tinna19 » 03. Sep. 2006 10:35

meni je full všeč krema za sončenje BRONZE (ne zaradi faktorja - le ta je minimalen, ampak ker full dobro diši....)
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 03. Sep. 2006 11:02

Lip marker :D
Vpije se v ustnice, drži par ur in dejansk ne pušča sledi
I love it :razz:
Uporabniški avatar
gugamuga
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 19. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a gugamuga » 03. Sep. 2006 14:09

meni so všeč kreme - skin so soft pa vanilijev losjon in podobno. šampone sem poskusla pa mi niso odgovarjali, makeup tudi ne preveč...ampak kreme so pa res super!
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 03. Sep. 2006 14:18

Jst sm mela tut ene par šamponov...no mene niso prepričali...je pa res, da mam zelo zahtevne laske :wink:
Somebody save me
I don't care how you do it
Just save, save me
Come on
I've been waiting for you
kokakola
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 26. 6. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kokakola » 06. Sep. 2006 6:58

men so pa super kremice za nogice sploh ena k diši po čokoladi :D . pa tud ene senčila v tubi sm kupla zdej pred poletjem in so fantastična. ne grejo dol- obstojna so cel dan+ še lepo se bleščijo.

sem bla pa sprva tud jaz skeptična z to firmo samo par stvari me je kr pozitivno presenetilo.
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 08. Sep. 2006 8:55

Js sem pa zelooo zadovoljna z maskarami! Imam pa tudi kremico za ublažitev strij... nevem če glih kaj pomaga, ampak če drugega ne, diši fajn :wink:
My dreams are my reality...

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov