Operacija nosu

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Lip23
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 17. 12. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a Lip23 » 17. Dec. 2020 19:10

Živjo, zanima me katere kirurge priporočate za operacijo nosu :) ima mogoče katera kakšne izkušnje? :)

Hvala :)
Snežinkaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 23. 12. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a Snežinkaa » 23. Dec. 2020 14:58

Živjo.
Od moje druge operacije noska so minili štirje meseci, tako da je še kar svež in čudovit :) Zakaj druga operacija?
Prvo operacijo sem imela pred petimi leti pri dr. Barbari Čokl iz Rožne doline. Ne dela več. Rezultat je bil manjši, debelejši, popačen in zavihan nos. S takšnim nosom sem živela kar nekaj časa, saj sem si zanikala, da je z njim karkoli narobe, hkrati pa me je bilo strah nove operacije in spet zapravljanja veliko denarja.
Letos poleti sem zbrala pogum, denar in se odločila, da grem k najboljšemu kirurgu, ki bo znal popravit moj nos. Po dolgem raziskovanju sem ugotovila, da slovenski kirurgi niti približno niso dovolj usposobljeni. Preko aplikacije RealSelf sem našla dr. Ali Riza Oreruglu iz Turčije, ki dela samo perfekcije in jo je naredil tudi meni.
Moja izkušnja me je drago stala in izučila, da pod nož ne greš nekomu, ki se na tebi uči, ampak samo najboljšim. Ker živeti s popačenim nosom, verjemi, ni fino.
Če te zanima še karkoli, kar pa vprašaj :wink:

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]