Soda bikarbona kot šampon je katastrofa

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

latissa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 1. 11. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a latissa » 15. Feb. 2019 10:33

Mnogi smo slišali, kako so šamponi škodljivi in da naj preidemo na pranje las s sodo bikarbono in jabolčnim kisom kot balzamom. Jaz sem parkrat poskusila in lasje so bili zanič, pa sem hitro odnehala-.

No, eni so si uspeli uničiti lase s to metodo. Vse, kar je dobro za lase, je pri meni kokosovo olje kot balzam, nežni šamponi, Hoferjevi so zelo poceni, pa malo pene za lase in lak.

https://abetterwaytothrive.com/restorin ... -disaster/
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 15. Feb. 2019 11:17

Ziher si narobe uporabljala sodo bikarbono. Sem videla že več blogov kjer jim je zelo pomagala za lase. Ampak moraš nanest tudi drugje po telesu (sploh za umivanje zob). Najboljše deluje če res striktno zraven vsakega obroka še dve žlice aktivnega oglja, da veže nase vse vitamine in minerale, kisovi obkladki na pulznih točkah čez noč za razstrupljanje, pa pilingi z vulkanskim peskom 1x na teden.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 15. Feb. 2019 12:05

Huh Sarissima, si me že ustrašila, vse do umivanja zob :lach:
The world is as you are.
liiliija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 27. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a liiliija » 10. Jul. 2019 20:52

Soda bikarbona + lasje mi zveni kot obupna kombinacija...
Elizaveta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 5. 8. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a Elizaveta » 05. Avg. 2021 12:24

soda bikarbona je obupna za kožo in lase...pa vedno več ljudi jo odsvatuje za nego , ker lahko draži in ne prinese zareč nič nobrega. imam kolegico, ki si je v navalu izključno "naravnih rešitev za nego" uspešno uničila lase s sodo. jaz je ne dam niti piling, kaj šele drugam.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov