Celulit

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

M!NA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 319
Na forumu od: 17. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a M!NA » 08. Avg. 2010 19:18

http://www.kozmetika-afrodita.com/si/ne ... varana.php

ga katera uporablja? sem ga sprobala, pa mam takojšnjo reakcijo na koži! ali je normalna ta rdečina? koža po nanosu, cc a po 5- 10min postane močno rdeča :eek: ima katera podobne izkušnje? nevem če naj preneham z uporabo ali je to normalna reakcija. :?
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 08. Avg. 2010 20:04

Tvojo temo sem preimenovala, sej bi v nasprotnem primeru morala vprašanje zastaviti vtemi Splošna vprašanja.

Sicer pa je rdečica, pa morabitna vročica pogost efekt po uporabi takšnih krem.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 16. Avg. 2010 6:26

jaz uporabljam isto kremo in moja koža nikoli ne pordeči.
Čeprav ponavadi če malo pordeči nitit ni slabo (vsaj tako predvidevam in raznih krem za izpuščaje, mozolje...)
Drugače pa sem pred tem uporabljala eno staro kremo (nevem od katere firme), ki se mi zdi da mi je dejansko pomagala. Po tej pa ni nič učinka.
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 16. Avg. 2010 16:24

Mislim, da sem uporabljala točno tole Afroditino kremo kake dve leti nazaj in sem tudi po parih minutah dobila čisto rdeče noge in na otip so bile zelo tople. Ampak je mislem, da tud na embalaži pisalo, da je to normalna reakcija, tko da sem jo potem porabila do konca.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 17. Avg. 2010 11:53

Jaz sem pred leti uporabljala to kremo, pa ni bilo nobene reakcije na koži, čutila pa sem toplino (toplejši del noge, kjer sem nanesla kremo).
Uporabniški avatar
FoxyMegan
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a FoxyMegan » 24. Sep. 2010 13:24

Včeraj sem v eni reviji prebrala homemade recept za proti celulitu - mleta kava in pogreto olivno olje skupaj zmešaš, naneseš na kritične predele in izpereš. Ni pa nikjer pisalo, koliko časa pustiš to učinkovat, tako da ne vem :? pa 3x na teden naj bi to delal, da se vidijo rezultati.
Uporabniški avatar
nogavicka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 4. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a nogavicka » 24. Sep. 2010 16:06

jaz sem mela lotion centela (isto od afrodite, ga lahko tud pogledas na tej strani k si dala link) pa mi je bil ful dober :) je pa bil moj prvi in sploh nism pricakovala nobenga ucinka, ker sm si mislila da je to itak lari-fari, pa sm bla pol cist navdusena nad rezultatom :D
pompomGirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 4. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a pompomGirl » 08. Okt. 2010 10:02

Jaz uporabljam serum proti celulitu Kenkai Protagonist in mislim, da boljšega produkta, ki odpravi celulit, še nisem imela. Poskusila pa sem že čisto vse....od tistih najbolj poceni do najbolj dragih proizvodov.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 08. Okt. 2010 14:13

Gvarana vsebuje približno 2x toliko kofeina kot kavna zrna, kofein pa povzroča topikalno naneseno enake reakcije kot pri pitju - razširijo se krvne žile, posledica tega pa je seveda rdečina in občutek toplote zaradi povečanega pretoka krvi na dotično mesto, zato dokler ni prisotne srbečice in otekanja (znaki preobčutljivostne reakcije) ni razloga za paniko.

Bi pa svetovala previdnost pri uporabi doma narejenih pilingov/namazov iz kave, namreč poznam primer kolegice ki je to prakticirala in ni bila preveč previdna pri odmerjanju kave in jo je nanesla preveč ter se zastrupila s kofeinom. Sicer ni smrtno nevarno, lahko pa zastrupitev povzroča slabost in bruhanje.

Jaz osebno se drgnem z baleinim tuš gelom proti celulitu ki vsebuje kofein in imam tudi po nanosu blago rdečico, ampak je to povsem normalna reakcija.
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 08. Okt. 2010 21:48

Jaz tudi zdaj uporabljam to kremo, ker mi jo ena kolegica precej ceneje zrihta iz enega kozmetičnega salona. Nimam pa nobene reakcije na koži. Sem pa že slišala, da jo ene imajo. Očitno imamo različno občutljivo kožo. Mogoče se bo koža počasi navadila na spremembo in ne bo več reakcije.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 09. Okt. 2010 7:59

jst sm pa tega mela:

Slika

men je bil :zustimm:
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 11. Okt. 2010 6:54

zanimivo, nisem vedela, da vas toliko uporablja tovrstne preparate. moja kmečka pamet mi pravi, da se da vse rešiti z gibanjem, masažo, pilingi in veliko tekočine, pa kakšen zeleni čaj je zelo dober in tudi zdrav. verjamem, da tudi kreme kaj pomagajo, vendar če ne spremeniš življenjskega stila, se moraš potem celo življenje mazati z njimi in kolikor vem, niso ravno poceni.
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 13. Okt. 2010 21:24

Jaz z gibanjem in masažo nisem odpravila celulita. Tud s hrano ne. S tekočino tud sigurno ne, ker pijem bolj malo. Krema mi je pa očitno pomagala. Ampak ni to učinek po dveh mesecih. Spremembo se opazila šele po enem dobrem letu. Ne vem pa a mi samo krema pomaga, ali mi krema pomaga le v kombinaciji z ostalim. Vem samo to, da prej ni bilo učinka z nobeno zadevo, ko sem pa začela uporabljat kremo je pa bil. Ampak kot pravim po enem letu. Stvar se počasi, ampak res počasi izboljšuje. Je pa napredek.
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 14. Okt. 2010 6:45

neznankan napisal/-a:S tekočino tud sigurno ne, ker pijem bolj malo.


prehrana mi ni pomagala, ker se nezdravo prehranjujem
gibanje mi ni pomagalo, ker se ne gibam
masaža mi ni pomagala, ker se ne masiram


seveda je bolj instant it v trgovino po kremo :D
ok, dobro, bom nehala smetit :P
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 14. Okt. 2010 13:49

In ti je krema pomagala?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron