Obisk kozmetičnega salona

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mateja79
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 372
Na forumu od: 10. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja79 » 27. Avg. 2010 12:28

Zdaj upam, da ne bom preveč zgrešila, če odprem novo temo, ker o kozmetičnih salonih temo sem našla. Ne bi pa rada govorila o kozmetičnih salonih, ampak o tem na kakšne programe tja hodite. Torej tiste, ki obiskujete kozmetične in njim podobne salone na kakšne posege greste, kaj priporočate, kaj se vam zdi dobro (pedikura, manikura, solarij, masaža, nega, hujšanje, drugi programi,...) Razpišite se malo.

Sama sem do sedaj hodila le na masaže. Sedaj ko sem si uredila stanovanje sem nekoliko bolj pri denarju in bi si rada kaj privoščila.
ribica_1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 30. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ribica_1 » 27. Avg. 2010 14:12

pedikuro...
občasno se odpravim na čiščenje obraza, čeprav potem vedno grem ven s končano nego-ja, se je dobro časih malo razvajat...
manikuro sem že tudi dala skozi, ampak to je bolj tak
ja, masaže pa so superca
1sneguljčica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 6. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a 1sneguljčica » 28. Avg. 2010 10:44

A sploh kakšna hodi v kozmetični salon? Čeprav kao vse nekaj skrbite zase?

Jaz sem do zdaj šla edino v solarij ali na masažo. Pa še to vsega skupaj ene 5x vsako.
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 28. Avg. 2010 15:57

js hodm na brazilko
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 28. Avg. 2010 16:12

Še v življenju nisem bila v kozmetičnem in mi nič ne manjka. Nohte si sama uredim (geliranih ne prenesem, lakirat znam pa tud sama), za masaže mam fanta :D (se mi zdi precej potrata denarija), v solarij ne grem, pa tud če mi kdo plača, ker imam preveč rada svojo kožo; kakšne nege obraza (recimor piling, itd...) ne rabim, ker imam precej solidno kožo.

Edino kar me mika je brazilska, za katero pa še zbiram pogum :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 28. Avg. 2010 16:54

*mala* se strinjam s tabo! Se da prežvet brez kozmetičarke. Js na brazilko hodm dve leti, pa sm si kdaj vmes tud sama nardila z veet trakovi, ampak to zna trajat tud dve uri, pa precej nerodno je, tko da grej raj tja, mi nardi v pol urce pa dam tistih 18€ pa je :)
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 28. Avg. 2010 19:51

vsake toliko grem na čiščenje obraza, nekajkrat sem bila na manikuri, preden sem bila noseča sem redno hodila na brazilsko, to je pa to. na masažo grem raje v kak masažni salon, v solarij sem pa hodila v sončni studio.

*kayka* vsa čast da si brazilko sama narediš, mene pobere če si samo bikini sama depiliram :eek:
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 28. Avg. 2010 20:49

ma ni tko hudo...se kr navadš...js sm sla najprej 3x k eni k me je pol se 3 dni vse bolel pa hodt nism mogla, tok grdo mi je nardila, in pol sm rekla zdj pa dost, to pa znam js tud sama in me je ful manj bolel, pol sm pa nasla en kozmeticn salon k so bli pa fajn in zj tja hodm :)
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 28. Avg. 2010 22:36

hodim v solarij (jeseni pa spomladi), ampak to v sončni studio.
na masaži sem bla parkrat, ampak to je brezveze in predrago. boljše si dobit tipa.
na negi obraza sem bila parkrat, ampak tudi to je brezveze, ni nobenega efekta. rajše si sama doma vzamem čas.
na manikuro hodim redno.
na depilaciji in brazilki še nisem bla.
na kakih shujševalnih in celulitičnih terapijah tudi ne, ker so drage.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 31. Avg. 2010 16:36

Jaz sem hodila v kozmeticni salon na depilacijo nog in bikini predela.

Drugace, da bi pa tam zapravljala denar za lakiranje, ciscenje obraza in podobne stvari, pa se mi zdi skoda denarja, ker so vse te storitve noro drage. Vsaj meni se zdi tako.
nivea9
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 543
Na forumu od: 5. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nivea9 » 01. Sep. 2010 13:46

Jaz grem edino na masažo, zato ker je to osebje usposobljeno za masaže in ima le tako pravi učinek.
Za depilacijo se mi zdi škoda denarja in bolečin, če se lahko sama brijem. Kožo imam gladko in čisto. Solarija ne rabim, ker se me takoj prime sonce.
Nivea
Uporabniški avatar
Ann*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 282
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ann* » 01. Sep. 2010 16:56

zaenkrat nism še koristila ugodnosti kozmetičnih zaslonov
bom pa ta mesec enkrat probala masažo (za rd dobila bon)
sem pa tudi že razmišlala za depilacijo in brazilsko samo nekako se nism še dokončno odločila malo razlišlam tudi o tem da bi šla raj h kšni k popoudan po šihtu doma tud to dela
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 01. Sep. 2010 20:35

Do sedaj sem bla parkrat na masaži (vedno darilni bon), 1x na pedikuri (spet bon), depilacija bikinija, čiščenje obraza (ufff že kar ene 8let nazaj pomojm) pa parkrat solarij pred morjem, ker je to pač edina stvar,ki mi prepreči alergijo.
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
zala123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 3. 11. 2007
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a zala123 » 02. Sep. 2010 7:25

Grem na masažo. Največkrat plačam sama, sem pa dobila že tudi darilni bon. Ostalih storitev ne koristim.
Uporabniški avatar
Srna_924
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 24. 7. 2010
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Srna_924 » 02. Sep. 2010 18:53

bila sem že na:
- negi obraza
- anticelulitni negi
- linfni dernaži
- solarij

zdaj pa hodim redno na:
- geliranje nohtov
- brazilska depilacija

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]