Splošna vprašanja o nakupu kozmetičnih izdelkov

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 10. Jun. 2010 7:07

Podobno temo že imamo v kategoriji splošno, toda zdi se mi, da bi jo večkrat potrebovale tudi tukaj, ker gre za izključno kozmetične izdelke. Torej za vprašanja o posameznem izdelku, ki ga ne morete dati v nobeno od obstoječih tem, o nakupu nekega izdelka ipd., prosim pišite tukaj.

In že kopiram od drugod:

*inkica* napisal/-a:kaj pravite na ta izdelek? mislite, da je varno? glede na to, za kaj vse pomaga je kar poceni. Zadeva bi naj pomagala proti gubam, strijam, aknam, celulitu... Me mika, da bi naročla to zadevo. Na ebayu jih majo veliko pa zelo poceni

http://roller.onios.si/?src=fb&ad=27


purple_rain napisal/-a:lol, kakšna stran.
Tud če bi me zanimal izdelek, s taki strani jz ne bi kupovala.
Piše "naroči", potem pa puščica narisana v Paint-u Slika
Slika
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 10. Jun. 2010 7:20

Mene pa zanima, če je katera že probala Cerin ? Sem se za foro prijavila na testiranje, pa bom poročala rezultate če katero zanima.
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 10. Jun. 2010 7:26

*inkica* samo kožo si boš poškodovala s tem izdlekom. Ne se hecat - propagirajo 'poškoduj si kožo, pa bo lepša, ker se bo morala celit' bučke!

Dita žal ne. Bo pa seveda dobrodošlo da poveš kako se bo obneslo.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 10. Jun. 2010 10:33

Da ne bomo OT v temi o kremah za sončenje tukaj prilepljam odgovor od Feelunique:

I can confirm that we accept Maestro cards as a form of payment.

Zdej mi ni nič jasno, saj sem jim poudarila, da to NI kreditna kartica. Anyway, ostajam pri planu B :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 10. Jun. 2010 10:36

Lahko katera proba.
Js ostajam pri Mastercardu, brez katerega si ne predstavljam več življenja :lach:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 10. Jun. 2010 10:54

baje da je spice girl že probala in ni mogla. Tako, da *mala* si mela prav :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 10. Jun. 2010 11:02

^^Pol pa res škoda. Je blo že skoraj preveč lepo, da bi bilo res :D
Pika85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 2. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Pika85 » 21. Jun. 2010 16:40

Preko spleta (trgovina Orca) si nameravam kupiti mineralni puder Alima pure. Glede na to da jih je več na izbiro me zanima, kakšna je razlika med osnovnim in zaključnim pudrom? glede na to da si dam puder gor po kremi, je dovolj če si kupim osnovni puder? glede na to,da nimam izkušenj glede nakupovanja teh izdelkov in jih ne morem videti v živo ne vem točno kateri odtenek naj izberem? aja, v pomoč, puder, ki ga trenutno uporabljam je "sand" štv. 30
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 21. Jun. 2010 17:47

Jaz imam dokaj suho kožo, pa mi na podlago (krema) puder super paše, zato zate verjetno res ne bi smel biti noben problem. Je pa precej prekriven, pač stopnjuješ prekrivnost sama. Res pa je, da moraš imeti primeren čopič za nanašanje takega pudra, ker je to zelo pomembno za končni izgled.

Ker sem sama precej bleda imam osnovni puder, odtenek Beige 2, če ti kaj pomaga, je kar razširjen med svetlokožkami :) Seveda pa ti res priporočam obisk Orce, ker imejo brezplačna ličenja in bi ti lažje oni svetovali za odtenek.

Zaključni puder po moje ni potreben, je pa lahek puder za finish efekt.

Vprašaj, če je možno dobiti čisto malo testerja po pošti ali pa če se da tester prevzeti - v tvojem imenu (pa ti ga jaz pošljem potem).
Pika85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 2. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Pika85 » 21. Jun. 2010 19:25

Se bom poskusila dogovoriti, da mi pošljejo tester po pošti. Mislim, da ne bi smel biti problem, glede na to da ga nameravam zagotovo kupiti in me zanima le še kateri odtenek naj izberem.

Kje pa se da kupiti dober čopič za nanos mineralnega pudra? tudi v trgovini Orca?
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 21. Jun. 2010 19:37

Ja, tudi. Allima pure čopič za nanos mineralnega pudra. Vreden vsakega evra. Preverjeno. Seveda to ne pomeni,d a ne smeš katere druge firme izbrati, samo jaz imam samo s tem izkušnje, zato ti samo za tega vem svetovat.

Če slučajno ne bo šlo s testerji po pošti, se pa oglasi tule: KLIK
Pika85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 2. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Pika85 » 21. Jun. 2010 20:57

Glede testerjev in trgovine Orca... Sem zasledila v temi Kreme za nego obraza, da sta gaby_ in haley zapisali, da testerjev ne pošiljajo po pošti.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 21. Jun. 2010 22:52

^^Ja jaz sem že prosila, da mi pošljejo kak tester po pošti, pa so mi napisali, da nimajo primernih embalaž za to. Sej ko pa prideš v trgovino so pa res ful radodarni s testerji in ti punce vse svetujejo. Zato grem tudi jaz zelo rada osebno tja, ampak žal sem letos zelo malo v Lj, tako da je pol res najlažje preko pošte naročit stvari.
Pika85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 2. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Pika85 » 22. Jun. 2010 9:11

Žal sem z drugega konca, tako da mi je Lj precej daleč... Se bom vseeno poskusila nekako dogovoriti za kakšen tester :D

Kakšna pa je poštnina pri naročanju preko Orce? verjetno lahko plačaš ob prevzemu? sem zasledila, da če kupiš nad 80 eur ti stvari brezplačno dostavijo na dom :D
Pika85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 2. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Pika85 » 13. Jul. 2010 13:18

Nameravam si kupiti arganovo olje seveda čisto in hladno stiskano. Ker je drago in ga prodajajo na internetu in tudi v raznih trgovinah me zanima, kje bi ga lahko dobila po najnižnji ceni? :gruebel:

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov