Simetričnost vašega telesa

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

modrobela
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 15. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a modrobela » 22. Mar. 2010 21:56

Teme ne zasledim. Zanima me kako simetrično imate telo. Je zaslediti kakšne opaznejše razlike? Pri meni so največje razlike na spolovilu, in sicer ena mala sramna ustnica je večja od druge in ena joška je večja od druge. Kako je pri vas?
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 22. Mar. 2010 22:01

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 23:00, skupaj popravljeno 1 krat.
modrobela
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 15. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a modrobela » 22. Mar. 2010 22:15

^^ ne sploh ne, ker ona mi je pa res grda in njene joške tudi.
Ampak pri njej je to res opazno. Pri meni razliko opazim samo jaz, drug jo ni še nihče.
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 22. Mar. 2010 22:27

Jaz imam prste na eni nogi nekako drugače razporeje po velikosti kot na drugi.
Uporabniški avatar
Jela
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 2. 8. 2005
Kraj: Bla Bla

Neprebrana objavaNapisal/-a Jela » 22. Mar. 2010 22:33

Kaj točno želiš doseči s to temo? Potrebuješ tolažbo, da le nisi edina z nepravilnostmi na telesu in je pri drugih morda še huje? :D

Moje mnenje je, da nihče na tem svetu nima popolnoma simetričnega telesa. Daleeeeč od tega. :lach:

Če te asimetrija sramnih ustnic res tako zelo moti, se lahko odločiš za operativni poseg.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 22. Mar. 2010 22:37

sirova štručka napisal/-a:
modrobela napisal/-a:Teme ne zasledim. Zanima me kako simetrično imate telo. Je zaslediti kakšne opaznejše razlike? Pri meni so največje razlike na spolovilu, in sicer ena mala sramna ustnica je večja od druge in ena joška je večja od druge. Kako je pri vas?


Če te kaj tolaži, tudi La Toya ima enak problem. :wink:

80% žensk ma s tem probleme.

Drgač pa mam vse dost simetrično, razen bušek mi nagaja pa hoče prevladat.. :cry: :D
It was forever..but it didnt last long..
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 22. Mar. 2010 22:39

Jela napisal/-a:Kaj točno želiš doseči s to temo? Potrebuješ tolažbo, da le nisi edina z nepravilnostmi na telesu in je pri drugih morda še huje? :D

Moje mnenje je, da nihče na tem svetu nima popolnoma simetričnega telesa. Daleeeeč od tega. :lach:

Če te asimetrija sramnih ustnic res tako zelo moti, se lahko odločiš za operativni poseg.


A jo je treba takoj napasti? To lahko potem vprašamo za vsako temo, ki se odpre. Nikjer ni napisala, da jo moti.
modrobela
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 15. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a modrobela » 22. Mar. 2010 22:42

Jela napisal/-a:Kaj točno želiš doseči s to temo? Potrebuješ tolažbo, da le nisi edina z nepravilnostmi na telesu in je pri drugih morda še huje? :D

Moje mnenje je, da nihče na tem svetu nima popolnoma simetričnega telesa. Daleeeeč od tega. :lach:

Če te asimetrija sramnih ustnic res tako zelo moti, se lahko odločiš za operativni poseg.


Doseči nič. Ne rabim tolažbe, ker to zame ni noben problem. Vem, da je tega ogromno, in da imajo druge še veliko večje nepravilnosti. Vseeno pa me lahko statistično zanima česa je največ.
Hvala za nasvet a nisem za lepotne operacije.
nivea9
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 543
Na forumu od: 5. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nivea9 » 22. Mar. 2010 22:45

Jela napisal/-a:Če te asimetrija sramnih ustnic res tako zelo moti, se lahko odločiš za operativni poseg.


Kje si ti to prebrala. Jaz tega nisem zasledila, da bi jo kaj motilo, sploh pa zelo motilo.

Jaz imam tud eno dojko za malenkost bolj polno od druge.
Nivea
Uporabniški avatar
Jela
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 2. 8. 2005
Kraj: Bla Bla

Neprebrana objavaNapisal/-a Jela » 22. Mar. 2010 22:58

cvetkaaa napisal/-a:A jo je treba takoj napasti? To lahko potem vprašamo za vsako temo, ki se odpre. Nikjer ni napisala, da jo moti.
Tvoj problem je, če si moj post vzela kot napad. :wink:

nivea9 napisal/-a:Kje si ti to prebrala. Jaz tega nisem zasledila, da bi jo kaj motilo, sploh pa zelo motilo.
Predvidevala sem, da jo moti glede na to, da je odprla temo o a/simetriji. Kakorkoli to je moj predlog rešitve pri kompleksih z asimetrijo (in ne, nikjer ni zapisala, da ima kakršenkoli kompleks :wink: ).



Edit* modrobela kaj pa praviš na anketo? :D Tako bi se hitreje videlo česa je največ kot pa z branjem vsakega posta posebej.
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 22. Mar. 2010 23:20

Jela, kaj če bi človek recimo odpru temo o seksu na splošno bi to pomenlo, da ga moti seks? Dej no.

Čene pa mam js eno nogo daljšo od druge za 1 cm (al malo manj), drugih stavri pa niti nism opazla.. Mislim, da to od joškou je skor pr vseh ženskah tko.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 22. Mar. 2010 23:30

..Evelyn.. napisal/-a:80% žensk ma s tem probleme.
To.
Uporabniški avatar
Jela
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 2. 8. 2005
Kraj: Bla Bla

Neprebrana objavaNapisal/-a Jela » 22. Mar. 2010 23:31

Kaj naj ti dam? :D Priznam, da ni dobro preveč hitro sklepati, kar zadnje čase prevečkrat počnem. :D

No, da ne bom samo "pametovala".. :D Opazila sem, da imam levo stopalo malenkost daljše od desnega, levo uho rahlo štrli (desni ne) in če se osredotočim na joškice opazim, da je leva malce večja. Hmm... je vetrček malo preveč na levo zapihal. :rofl:
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 22. Mar. 2010 23:31

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 23:00, skupaj popravljeno 1 krat.
modrobela
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 15. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a modrobela » 23. Mar. 2010 8:12

Jela napisal/-a:Kakorkoli to je moj predlog rešitve pri kompleksih z asimetrijo (in ne, nikjer ni zapisala, da ima kakršenkoli kompleks :wink: ).

Edit* modrobela kaj pa praviš na anketo? :D Tako bi se hitreje videlo česa je največ kot pa z branjem vsakega posta posebej.


Teme ne odpiramo samo za tisto kar nas moti, ampak tudi za tisto kar nas zanima :) Tako, da nimam nobenega kompleksa, če to misliš. Nismo vsi za vsako stvar takoj zakompleksani. Ne vem a posebi to sklepaš, ali od kje imaš takoj takšno idejo.

Anketa mogoče, samo ko bi vedela kaj vse vključiti vanjo. Maš predlog?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]