Grizenje nohtov

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Si grizeš nohte?

Da
31
38%
Ne
51
62%
Skupaj glasov : 82

Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 05. Nov. 2008 20:48

Mislim, da tema še ne obstaja..

Torej, si tudi ve grizete nohte? Sama priznam, da si jih, in to samo takrat, ko mi že kakšna 2, 3 mm zrastejo :D kot, da bi me takrat začeli nervirat :P

In pa, tiste, ki ste uspešno prenehale z griženjem, kako vam je uspelo? :)
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 05. Nov. 2008 21:13

Js si nohtov ne grizem in si jih tudi nikoli nism.Mi je pa neki najbolj ogabnega videt pogrizene nohte. :tot:
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 05. Nov. 2008 21:14

lolitaa napisal/-a:Mi je pa neki najbolj ogabnega videt pogrizene nohte. :tot:


se strinjam :D ampak ne morem si pomagat :P
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 05. Nov. 2008 21:17

Ja...khm... lolitaa, mene verjetno v preteklosti ne bi marala :oops: :wink: .

Sama sem si grizla nohte do lanskega leta, ko sm opazla, da je šlo že predaleč. Ko sm si grizla še kožico okoli, uničevala vsak "mlad" nohtič, se trudila, da so rasli čimmanj...
No...potem je pa prišel moj rojstni dan in z njim tudi taščino darilo zame. Lak za nohte od Alessandro :D . Js sem bla itak vsa napaljena in sm si nohtiče takoj namazala... In potem sem jih gledala namazane...gledala...gledala...pa tko so bli lepi. Pa spet gledala, pa potem so me zamikali, da bi jih ene par pojedla... No in pole sm si rekla: "Nč, konec z grizenjem, škoda je laka!"

In od takrat naprej več ne grizem nohtov :D .
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 05. Nov. 2008 21:42

jah pogrizeni nohti niso lih estetski :D js si jih grizem že neki let in bi lahko komot nehala kadar bi mi pašalo (k se je že večkratr zgodilo), sam dosti krat se spozabim in pol si spet vse pogrizem, tkod a se niti ne trudim odnehat.. lakou itak ne rabim tko da, zaenkrat mene motijo pogrizeni nohti
sončnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sončnica » 05. Nov. 2008 22:30

No js sem trenutno v fazi odvajanja :D ..že 10 dni..sem si kupila en ful nagnusen lak. Ko daš prste v usta ti trebuh trikrat okol obrne :D tako da upam da bom zdržala. Sem prve tri dni skoraj vsako uro probala odgriznit, pa mi ni uspelo. Bomo pa videli, ko pride kšno stresno obdobje..takrat bom pa tri sloje namazala, če bo treba sam da ne bom rinla prste v usta. Upam da mi bo uspelo :D
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 05. Nov. 2008 22:34

^^ Meni ni. En mesec sem zdržala pa si res nisem grizla, ampak po tem je bila že tak močna želja po grizenju, da sem si grizla z lakom vred, pač sem potem mela ogaben okus v ustih :P
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
*AnNy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 27. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *AnNy » 05. Nov. 2008 22:41

jst sm si jih grizla do takrat k je začela sestrična z manikuro(lansk let) in sm pol kasneje vidla kako sploh dolgi nohti zgledajo na men :D tko da zdj mam še vedno umetne nohte z gelom, sam mam že tko dolge spodaj da bo treba it odstrant gel in bom mela končn svoje. :)
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 05. Nov. 2008 23:08

A ste probale mogoče z lakom od MAVALE - STOP .. joj jest sm ga imela in pol je vsaka hrana, ki sem jo prijela v roke imela okus po grenkem (sendvič,... )
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 05. Nov. 2008 23:12

uf, jaz sem si jih redno grizla do 5. razreda OŠ, ko sem šla drugam v šolo in me je bilo sram priti k novim sošolcem s pogriženimi nohti. je bila res dobra motivacija!! pa tudi en lak mi je pomagal, samo ni bil prav proti grizenju. en lak za nohte pač, samo se ne spomnim katere znamke.

drugače se mi pa zdi, da še vedno, odkar sem si nehala grizti, nimam krepkih nohtov, imam čisto mehke. pa je od tega že uhuhu let. možno, da mi je dolgoletna razvada to povzročila.

potem sem imela obdobje kar dolgih nohtov, ene tri leta konstantno lakiranih s črnim lakom. sedaj pa imam zopet čisto kratke, ampak si jih ne grizem. si jih tudi ne bom začela, me je minilo. na srečo.
nony
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 3. 8. 2008
Kraj: Nova Gorica

Neprebrana objavaNapisal/-a nony » 06. Nov. 2008 7:50

Jaz sem si jih tud grizla pol me je naenkrat prijelo in sem si jih nehala...zdja jih ne griezm ze skorj eno leto...lahko pa poskusiš umetne nohte mogoče ti bo to pmagalo......moji sestri in svakinji je pomagalo sem jim naredila ulite nohte in takrat sta zaključili z nohti...ni ti treba da imaš dolge nohte lahko si jih samo oblečeš z gelom ,da jih ne boš mogla grzit ,ker bodo trde....
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 06. Nov. 2008 15:14

jst sm si tud grizla nohte preceeeeej časa. In lani sm se odločla da neham, je držalo en čas dokler se mi niso začeli lomit-> jim pomagam do konca :) No, zdej pa ih ne tikam več, razn če se mi začne lomit :roll:
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 06. Nov. 2008 16:32

nony napisal/-a:lahko pa poskusiš umetne nohte mogoče ti bo to pmagalo......moji sestri in svakinji je pomagalo sem jim naredila ulite nohte in takrat sta zaključili z nohti...ni ti treba da imaš dolge nohte lahko si jih samo oblečeš z gelom ,da jih ne boš mogla grzit ,ker bodo trde....


mela že gelirane in umetne. Nič ni pomagalo :D mislim, da za mene več ni pomoči :P
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
black_bird
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 18. 7. 2008
Kraj: far away

Neprebrana objavaNapisal/-a black_bird » 06. Nov. 2008 16:36

Jaz mam tudi to grdo navado. Ful bi se odvadila, če bi lahko :) Sem mela že 2*gelirane pa umetne....pa nič ne pomaga :(
Uporabniški avatar
°PeeKaBoo°
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 997
Na forumu od: 26. 4. 2008
Kraj: LJuBLjaNa

Neprebrana objavaNapisal/-a °PeeKaBoo° » 06. Nov. 2008 17:11

Jst sm si tud grizla nohte doug časa. Začela sm pa v 2. razredu OŠ, ker me je blo med poletnimi počitnicami strah nove učiteljice, za katero se je govoril, da je ful stroga :lach: In sm si skoz grizla nohte do 1. letnika gimnazije, vmes sm velikrat hotla nehat & si jih pustit, da bi zrastl pa bili lepi..ampak vedno, ko so mi zrastl sm opazla, da so se mi začnel cepit & ker jst itak ne morm zdržat do doma, da bi spilila tist cepljen deu, sem vedno z zobmi probala 'popilit' haha..in tko sm jih spet začela grizt & vsakič jovo na novo.

No, pol je pa na koncu 1. letnika mi sošolka pohvalila utrjevalc od Alessandra & sm ga probala..pa se mi nohti res niso več nč cepil & od takrt naprej si jih več ne grizm & mam ful lepe nohtke :P Mami se mi vedno čudi, kako mam lahk tko lepe, čeprou sm si jih toook cajta grizla in uničevala.
....DeViLiSh LiTTLe AnGeL....

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov