Nohti na nogah

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 27. Mar. 2005 21:05

Kako in kako pogosto urejate svoje nohtke na nogah?
Kakšne barve so vaši nohti na nogah?


Jaz si vsak teden naredim kompletno pedikuro, najprej stopala zdrgnem s peelingom, potem uporabim strgalo, odstranim star lak z nohtkov, potem namažem s prozornim, takoj za tem pa z močno rdečo ali močno roza barvo. To sta moji dve najljubši :D in ker imam na rokah francosko manikuro, izgleda potem ful kjut :razz: :)
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 27. Mar. 2005 21:39

Nohtke si uredim več ali manj enkrat tedensko, razen če je res kakšna posebna prilika :) . Stopala zdrgnem s peelingom, da je koža vedno lepo mehka, vsak dan pa si stopala namažem s kremo. Trenutna barva mojih nohtkov je oranžna :D , sem čist navdušena nad njo. Drugače pa si jih 'namalam' tud z roza, rjavo, roza, belo, roza,... Med poletjem pa večkrat zavijem na pedikuro v kozmetični, kjer si privoščin francoski stil :razz: .
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 28. Mar. 2005 1:00

Jaz si postrgam trdo kožo iz stopal vsaka dva tedna. Vsak dan pa mažem s kremico.
Nohtke si na novo polakiram vsak teden oz. po potrebi. Pozimi so bolj naravnih barv: prozorni, biserni, bež, nežno roza...
Poleti pa bolj močnih: rdeči, temna roza, bronasta, roza...
Don't worry, be happy!!!
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 28. Mar. 2005 14:21

Dvakrat na teden svojim stopalom privoščim kopel, potem pa še postrgam trdo kožo s strgalom ali naredim peeling. Nohte na nogah takrat ponavadi tudi malo uredim, skrajšam,... kar je pač potrebno. Pozimi imam ponavadi prozoren lak na nohtih, poleti pa kakšne bolj živahne barve.
Tu stojim ponosno s teboj, ti povem misli jasno na glas ... Saj veš, ljubim te do neba.
Uporabniški avatar
.:sonchika:.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 165
Na forumu od: 11. 3. 2005
Kraj: Malo tu, malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a .:sonchika:. » 28. Mar. 2005 14:24

Laka ne uporabljam. Se mi zdi, da so naravni sami po sebi dovolj lepi. :) Drugače pa redno skrbim za cela stopala. Od odstranjevanja trde kože do obvezne uporabe vlažine kreme.
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 29. Mar. 2005 8:35

Jaz imam ponavadi kaksen bordo lak, svetlejsih na nogah ne uporabljam... nekak mi ne izgleda fajn :) Najhuje pa je, ko ima zenska kaksen svetel lak in dolgeee nohte na nogah...to pa je res za kozlati...ko so nohti ze prav zaviti okrog prsta in gledajo vstran... :? fuj
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 29. Mar. 2005 8:45

Pozimi si jih ne lakiram, poleti pa imam rada kakšne svetle odtenke, nikoli živih barv.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 29. Mar. 2005 12:27

lisička napisal/-a:Pozimi si jih ne lakiram, poleti pa imam rada kakšne svetle odtenke, nikoli živih barv.


enako... pa v bistvu tud lakiranje ni mus, ker načeloma nosm spredaj zaprte štikle... to da mi prsti vzpred ven gledajo mi nekak nikol ni blo všeč :? (ja sej vem da sm čudna :D )
Uporabniški avatar
bunnyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bunnyka » 31. Mar. 2005 14:01

Uhh, jaz pa mam rada vse mozne barve na nohtih..imela sm ze vse, od modre preko kricece rdece vse do nezno roza..edino crne nebi nikoli mela al pa rjave.. :)
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 31. Mar. 2005 15:03

nohtov si pozimi ponavadi ne lakiram, se mi ne zdi potrebno saj pozimi niso izpostavljeni!poleti pa prozorni laki al pa mogoce nekaj bol svetlega...roza, perlasto beli,... :razz:
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 31. Mar. 2005 15:06

CommandykA napisal/-a:nohtov si pozimi ponavadi ne lakiram, se mi ne zdi potrebno saj pozimi niso izpostavljeni!poleti pa prozorni laki al pa mogoce nekaj bol svetlega...roza, perlasto beli,... :razz:


Jst si tut pozimi nohtkou ne lakiram, no mogoče včasih, ampak redko ... poleti pa obvezno, ker mi je grozno če nosim japonkice da ne bi mela nalakiranih ... uporabljam pa večinoma roza odtenke in pa perlaste ... odvisno od barve oblačil in japonk ... :wink:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 31. Mar. 2005 15:09

CommandykA napisal/-a:nohtov si pozimi ponavadi ne lakiram, se mi ne zdi potrebno saj pozimi niso izpostavljeni!poleti pa prozorni laki al pa mogoce nekaj bol svetlega...roza, perlasto beli,... :razz:

Tako nekako je tudi pri meni :D
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
bunnyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bunnyka » 31. Mar. 2005 15:35

CommandykA napisal/-a:nohtov si pozimi ponavadi ne lakiram


Jaz pa si jih vedno barvam, tud pozimi..
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 31. Mar. 2005 15:55

Pozimi so nalakirani s kakšnim prozornim ali zelo svetlim odtenkom, poleti pa odvisno od natikačev, sandalčkov in krpic, ki jih imam na sebi... :D
Enkrat na mesec pa hodim na manikuro in pedikuro v kozmetični salon.
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 22. Maj. 2005 20:37

zanima me kašne barve laka so "in" za poletje... temnejše, svetlejše??? :?:
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov