Trajna

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lolita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lolita » 05. Jan. 2006 19:18

Me zanima, če si je katera že dala delat trajno, te k baje zdej niso tok škodljive, pa sam tok da ti mal volumna nardijo...? Kolk dolg pa zdrži in če kej uniči laske?
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 05. Jan. 2006 19:39

Vem da obstaja navadna trajna in vodna trajna. Nimam pojma kaj je pa fora ene in druge....no seveda skodra lase :P

Jaz sem si dala skodrat lase za birmo. Umila glavo navila na navijalke in me dala pod haubo. Je bla to trajna???

Ampak mi je že nasledn dan vse popustilo. :? :? :?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
miss missy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 190
Na forumu od: 11. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a miss missy » 05. Jan. 2006 19:45

Kokr jst vem si trajne ne morš sam narest :? a ni trajna to, da ti dajo na lase eno "kemijo" in ti kodri držijo par mesecev?
The key is, never stop doing what you love!
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 05. Jan. 2006 19:53

Mislim, da izgleda takole.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sl/thumb/7/7b/Permwave.jpg/200px-Permwave.jpg

Ampak meni se zdi tukaj tko grdo.

Jaz sem mela tko lepo valovite lase.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 05. Jan. 2006 19:55

Jst sem mela trajno. Nič ne poškoduje las, pa kodri ful dolg držijo. Sploh če jih utrjuješ s peno za volumen. Jst sm si jo dala delat junija, pa mam zdej še rahlo valovite lase, če si dam pa gor peno za volumen so pa ful noro skodrani :D . Ko najdem slikico, jo prlimam.
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 05. Jan. 2006 21:09

mislim da vodna ni taprava trajna ker je to tako kot je opisala Hely_3. to je pač isto kot če si lase posušiš z fenom. ko se zmoči je ni več. taprav trajna je da se lase navije na posebne navijalke ki nesmejo biti kovinski, in se gor nanese preparat. to se pusti določen čas dor pokrito pod kapo. nato se nad umivalnikom viklerji dajo dol in se na lase nanese še neka pena. mislim da nekako tako zgleda klasična trajna. lase normalno uniči saj se jim spremeni struktura in oblika. če pa hočete videt kako zgleda ma kr poglejte malo po starih mamkah, saj so ene redkih ki si še dajo delat trajno. seveda pa obstaja več vrst trajn ki naj bi manj uničile lase, oz. naj bi bil povdarek le na volumnu in ne na kodranju. kako je pa s tem pa ne vem, ampak meni se zdi logično da vsak kemični poseg na lase, te uniči.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 05. Jan. 2006 21:21

Aha tako je to :P

Ja res je. Men se zdi, da je ševseen bolje da si doma lepo navijete lase pa nč kemikalij pa nevem kaj še vsega ne gor dajat.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
*smokvica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 22. 9. 2005
Kraj: *Štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a *smokvica* » 05. Jan. 2006 21:33

lol...vodna ondulacija je tisto ko si ponavadi jaz laseke mijikam pol pa dam par navijalk gor pa posušim... :) Trajna (razvijalec,fiksir) zna bit kr kul,sam ne si it kr nekam delat...pejte kakemu priznanemu frizerju ki obvlada svoje delo in spremla modne smernice...če ne je nevarnost da pridete iz salona podobne kakim babicam al pa disco divam iz prejšnjih desetletij... :D
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 05. Jan. 2006 21:57

miss missy napisal/-a:Kokr jst vem si trajne ne morš sam narest :? a ni trajna to, da ti dajo na lase eno "kemijo" in ti kodri držijo par mesecev?

ja, kr dolg ti držijo :) moja mami si je ful dolg cajta trajne delala :) kako zgleda, je pa tud odvisno od dolžine las....so pa taki bolj mejhni kodrčki :)
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 05. Jan. 2006 22:15

Jaz sem si jo dala narediti, ker res več nisem vedela, kaj naj s svojimi lasmi ... Sicer je taka bolj "blaga" :) , ker je v fazi preizkušanja; frizerka mi je povedala, da bi naj držala kaka 2 meseca in potem bom videla če mi bo še všeč. Sem pa zadovoljna, ker sem res vedno imela probleme s preveč mastnimi lasmi in mi ni noben šampon, regenerator, itd. zares pomagal, zdaj pa jih je to malo izsušilo in so fajn. :D Niso pa to majhni kodrčki ampak pač izgleda malo bolj valovito in polno (volumen).
Tu stojim ponosno s teboj, ti povem misli jasno na glas ... Saj veš, ljubim te do neba.
Uporabniški avatar
dajcy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 28. 12. 2004
Kraj: wonderland:)

Neprebrana objavaNapisal/-a dajcy » 05. Jan. 2006 22:48

js bi mela take kodrčke

pa tile so mi tud ful šikani klik
9000 metara na nebu sam ja, za tren, kad mi osmeh daš...
9000 milja izpod mora na dnu sam ja, kad me ne gledaš...
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 06. Jan. 2006 7:40

Men so pa ravni lasje took dolgočasni..včasih sem se žrla ( pred 15 leti :D ), zakaj nimam jest tud ravnih, pol sem jih imela pa zmeri rajš, moje valovite in v kratki obliki skodrane lase!
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 06. Jan. 2006 8:34

Slika



trajna, meni je to tako grdooo :roll: ok razen mogoče kakšna bolj u easy, da ti kodrčki niso tako majhni in vidno "izsušeni".
Sama imam kar fobijo pred suhimi lasmi - moji so naravno valoviti in malce kodrasti, tko da imam ves čas problem s suhimi lasmi - ne samo konice, ampak kar več ali manj celi lasje. Edina dobra stvar tega je, da se mi lasišče ne masti tako hitro :)
jaz si nanesem le silikon, zdaj si bom pa kupila nekaj za kodre. Sem ravnokar skoraj porabila Joico Curl revitalizer, ki je sprej ki osveži kodre, pa bom probala kaj novega :)

tole je pa meni najbolj všeč, take valovčke imam tudi sama:

Slika
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 06. Jan. 2006 8:39

Men so trenutno najbl hudi kodrčki take k ma Naomi Watts v King Kongu...sam daljša različica :D

Tisti tadrobni kodrčki (npr. take k je La Perla prlimala) so pa obup :unknown:
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
lolita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lolita » 06. Jan. 2006 11:37

Tale slikca od La*Perle ta druga je super, oz take kodrčke bi mela, glih tolk da je mal volumna pa da poudari obrazek. A kera ve, kje najboljš to delajo?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov