Gimnazijska eleganca - mladostnice

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 19. Nov. 2013 12:30

Imam 16letno sestrično - gimnazijko, ki me je naprosila naj ji eno soboto pomagam pri njeni preobrazbi. Projekta se je lotila resno, obiskala je stare starše in nekaj tet in naprosila kup denarja. :lol:
Mislim, dol padeš.
No in zdaj naj bi jaz šla z njo in ji pomagala in svetovala pri nakupih. Seveda ji ne morem odlkoniti. Ampak jaz bom prej 26 stara, kot ona 17 in odkrito povedano, pojma nimam, kaj naj ji svetujem in kam naj jo peljem. Sicer postavo ima super in paše ji praktično vse kar natakne na rit, ampak ona je tako mlada in res nimam pojma. Ne bi jo rada oblekla preveč po moje . Rabi cunje, tako za v šolo, kot za pohajkovat, ne vprašajte me kje.
Vsak vaš nasvet bi bil dobrodošel, mogoče bo tema koristila še komu.
Obe sva iz Ljubljane, tako, mislim, ne mi svetovat kakšno trgovino v Mariboru :D
yes, I am avatar
Uporabniški avatar
kana_bis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 25. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a kana_bis » 20. Nov. 2013 9:21

Zara, H&M, Bershka, Pull and bear, Stradivaruis, K&O, Promod, še pa še je takih trgovin :)
Pomembno je, da si vzameta čas...
Pa jaz bi predlagala, da preden gresta v šoping, da prej skupi pregledata njeno omaro in kaj ima, pa napišeta na listek stvari, ki jih nujno rabi, pa stvari, ki bi jih rada imela...
Potem pa naj kupuje stvari tako, da jih bo lahko tudi kombinirala s kakšnimi starimi...
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 20. Nov. 2013 10:55

Ja, pa fino je že vnaprej pogledat spletne strani trgovin (recimo od teh zgoraj naštetih), da na hitro vidiš, kaj ponujajo in primerjaš cene, pa greš potem že z vsaj malo izdelano predstavo v živo gledat in prihraniš čas :)
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 20. Nov. 2013 15:30

Glede na ponudbo in zgoraj naštete trgovine najbolje da gresta kar v BTC, jih je največ na najbližji razdalji :) tako da je še na mestu lažje cene primerjati :)

sicer pa nevem kaj pojmujejo dan danes 17letnice pod menjavo garderobe in urejenost :)
Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 20. Nov. 2013 15:54

Punica granatum napisal/-a:Glede na ponudbo in zgoraj naštete trgovine najbolje da gresta kar v BTC, jih je največ na najbližji razdalji :) tako da je še na mestu lažje cene primerjati :)

sicer pa nevem kaj pojmujejo dan danes 17letnice pod menjavo garderobe in urejenost :)



Še ne 17letnice :gruebel:
Saj to me najbolj skrbi. Skoraj bolj kot kje, v kaj jo obleči. Nočem, da gre v šolo taka, kot bi bila v službi na Finančnem ministrstvu. :lol:
in to po moji krivdi :mrgreen:
yes, I am avatar
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 20. Nov. 2013 16:32

Morda se zadržita na oddelkih mode za mlade v trgovinah, ki je navadno nekje med otroškim in ženskim oddelkom, tam imajo tudi nekaj bolj elegantnih izborov in bi bilo morda to za sestrično glede na leta še najbolj primerno? :)
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 20. Nov. 2013 16:41

Če ne, vama bo pa itak prodajalka najboljš znala svetovat.. Te punce se vsakodnevno srečujejo s 'problemi' kaj in kako oblečt :D
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 20. Nov. 2013 17:41

^^ Sam res, še posebej v Zari se ti ponavadi lepo posvetijo tam pri kabinah, če prosiš za mnenje in/ali pomoč pri kombinacijah :) Še posebej en prodajalec, mislim, da mu je ime Kristjan, se vedno prijazno zavzame in navdušeno začne sestavljat outfite :D (sama sicer še nisem prosila za nasvet, ampak vsakič, ko tam kaj pomerjam v kabini, se od zunaj sliši, kako se trudijo in prinašajo kose strankam).
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 20. Nov. 2013 19:55

Tale Kristijan je tisti... malo toplejše narave? :) Se spomnim, da je bil en tak ki se je ful zavzel, ko sem gledal obleko za maturantski ples.. Tudi v Bershki so punce ful prijazne, se zavzame pa prinaša različne velikosti, če se jim zazdi da ne štima kej.
Candy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 26. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Candy » 07. Jan. 2015 21:59

Jaz sem gimnazijka, sedaj sem 3.letnik. Svetujem ti, da svoji sestrični pomagaš razviti svoj stil, naj pobrska po internetu( tumblr, we heart it,...) kaj se nosi,...Najbolj je pomembno, da se obleče svojim letom primerno, naj nebo starinska in ne preveč otročja, tudi ne preveč razgaljena ;) naj se obleče in skombinira tako da ji bodo oblačila ušeč in se bo počutila lepo v njih. ampak ker je že leto naokoli, sta verjetno že rešili problem.
lp :D
I don't care what you think about me.
I don't think about you at all.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov