Kritike / pohvale trgovin, blagovnih znamk

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

snežinka1977
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a snežinka1977 » 29. Dec. 2011 14:00

Ne hodite v trgovino smash! v Europarku v Mariboru: Mene so nategnili po dolgem in po čez. Kupila sem zelo drago tuniko, na splošno imajo tam same drage stvari. Mislila sem, da kupujem zase nekaj lepega in kvalitetnega, dobila pa sem navadno sranje in ostala brez denarja.
Tunika je bila črne barve s potiskom. Ko sem jo oprala in vzela iz pralnega stroja, pa sem videla, da je tunika postala sive barve. :mad: Prala sem jo po navodilih, torej na 30 stopinj. Šokirana sem jo odnesla nazaj v trgovino in ogorčeno zahtevala vračilo denarja. Prodajalka pa se mi je samo nasmejala in prav neprijazno in zaničevalno rekla, češ s katerim praškom sem jo pa prala - mislim, kaj se hecajo! Vzela je tuniko in rekla, da bodo poslali do njihovih pristojnih, za mnenje. In potem mi sporočijo, da denarja ne bom dobila, ker sem jo menda likala! Likala jo nisem! Jezna sem za p******. :cry: Poklicala sem na inšpekcijo, pa so sicer prijazno povedali, da nimajo kaj naredit in da je takih primerov na milijone. Kaj naj zdaj zahtevam od vsake trgovine, da mi obleko najprej operejo, da bom sploh vidla ,če je za kupit ali ne!?V to trgovino ne stopim več in svetujem tudi ostalim, da svoj denar raje porabijo za kaj drugega in drugje. Samo v vednost.
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 29. Dec. 2011 17:39

Če so ble prodajalke ultra nesramne... a je blo to v Outletu pri BTCju? Drugače se je pa tudi meni en pulover zmuckal takoj, drugi pa je obledel, majčka pa je zaenkrat še v redu.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 29. Dec. 2011 17:53

^^ Sej je napisala, da je bilo v Europarku v MB :wink:
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 29. Dec. 2011 21:35

Imaš pravico zahtevati menjavo ali vračilo denarja!
Ti jim reči, da boš prišla z inšpektorjem.
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 29. Dec. 2011 22:00

honeydew napisal/-a:Če so ble prodajalke ultra nesramne... a je blo to v Outletu pri BTCju?


Uf, hala12 je res zgodba zase. Ne stopim več notr, ker; 1. 80% prodajalk je katastrofalnih, 2. z vrečkami se ne smeš sprehajati po trgovini in potem varnostnik vpije za tabo kot da si kradel, 3. veliko krat se naredi, da je roba slaba po nekaterih oddelkih (kej odparan, poflakan, luknja,..)
Na Smashu je pa poslovodkinja/vodja oddelka katastrofa. Ena čukasta hinavska blond baba :roll:
A goal without a plan is just a wish.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov