Pimkie

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

N{n}ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 17. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a N{n}ka » 30. Sep. 2011 7:25

No pa jo končno imamo tudi v Sloveniji.
Zanima me če ste že šle kaj pogledat, kake so cene, oblačila, izbira itd.? Namreč naslednji teden grem tudi sama malo pogledat v Europark.

No pa upam da tema še ni odprta, sem sicer gledala pa je nisem najdla.
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 30. Sep. 2011 18:40

Resno, je zdaj tudi pri nas? Mogoče veš, če tudi v Lj oz kje vse je? Imam izkušnje samo iz tujine, z vsem kar sem kupila sem full zadovoljna!
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
pyr kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Na forumu od: 29. 4. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a pyr kitty » 30. Sep. 2011 20:39

Za Pimkie vem, da je bil nekaj let nazaj na Nazorjevi v Ljubljani, mel so pa ful lusne stvari.
N{n}ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 17. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a N{n}ka » 30. Sep. 2011 20:40

No jaz vem samo, da so ga 22. 09 odprli v Mariboru, v Europarku, za Lj pa na žalost nič ne vem :?
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 30. Sep. 2011 23:57

Še nisem bla v Europarku v Pimkiju, do zdaj sem kupovala v Grazu.. ampak če majo vsaj približno iste stvari, potem so cene fer, oblačila super, izbira velika (čeprav ok, v Grazu sta 2 nadstropja, ampak mogoče pa je vsaj približno enako veliko). V glavnem dobre stvari majo :)
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 01. Okt. 2011 0:29

pyr kitty napisal/-a:Za Pimkie vem, da je bil nekaj let nazaj na Nazorjevi v Ljubljani, mel so pa ful lusne stvari.


Kaj, to pa prvič slišim? :gruebel: Jaz ga nikoli nisem videla, kolikor vem, te firme še ni bilo v Sloveniji... Čudno, mogoče je bila kakšna druga trgovina pač s takim imenom? Na Nazorjevi je bil dolga leta Naf Naf, samo tega se spomnim :)

Drugače pa ne vem, prvič sem bila v Pimkieju 10 let nazaj v Franciji pa parkrat potem v Avstriji... dolgo so rabili, da je k nam prišel :D ampak kakor imam v spominu, je to bolj najstniška štacuna v stilu Tally Weijl in Orsay, tako da kakšne kvalitete verjetno ni za pričakovat :)
Uporabniški avatar
pyr kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Na forumu od: 29. 4. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a pyr kitty » 01. Okt. 2011 9:27

No, sej možno, da se ni imenovala pimkie, imela je pa stvari od pimkie. Ker iz tm mam js nekaj majic, na katerih je znamka pimkie.
Je pa to že ene 4-5let nazaj in mislm, da tut ni dolg časa tm stala.

:cool:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 01. Okt. 2011 16:24

^^mislm, da sva že 2, k se jima neki takega dozdeva :)

dot napisal/-a: ampak kakor imam v spominu, je to bolj najstniška štacuna v stilu Tally Weijl in Orsay, tako da kakšne kvalitete verjetno ni za pričakovat :)
Hm, prvo: ne vem zakaj "najstniška" in "kvalitetno" naj ne bi šlo skupej (govorim v splošnem; ne za TW&Orsay); drugo: za TW mam jz drugačen pridevnik :P :D; tretje: men se Pimkie zdi "za mlade odrasle ženske", bolj v stilu H&M in Zare.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 01. Okt. 2011 17:42

^^ Nisem mislila na splošno, sam v spominu mi je ostalo, da je podobno kot Orsay ipd. :wink: Pa tud drugač je žal težko najti kakšno kvalitetno mladostno obarvano znamko v takem stilu. Prosim povej mi za kakšno, če poznaš :/ No, mogoče Bershka, čeprav tud tisto ni ravno višek kvalitete, kakor berem tukaj od punc. H&M je pa sploh vsako leto hujši, letos baje punce skos strgane cunje domov prinašajo od tam :mad:

Hm, ne vem, v spominu imam vse bolj za smrkljice in take dodatke... mogoče tud zaradi tega, ker sem bila sama smrkljica takrat in sem bolj take stvari gledala :lach:


EDIT: sem šla pogledat na netu... hm, mogoče sploh ne gre za tisto firmo, ki sem jo gledala v tujini, ali pa so jo od takrat tok spremenili :D . V spominu imam čist drugačen logo, roza napis in najstniške cunjice, tole res izgleda mal drugače :)
Zadnjič spremenil dot, dne 01. Okt. 2011 17:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 01. Okt. 2011 17:58

^^misliš takle? :D
Jp, zgleda je res prenovo doživel.


Hm, ja. Kvalitetno & poceni/ugodno = zna bit težko.
"mladostno" pa se mi zdi, da povsod videvam. Npr. S.Oliver & Esprit sta mi všeč. Je pa res, da ni za vsak dan tam kupovat.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 01. Okt. 2011 18:08

Ahaaa, nekaj takega je bilo, čeprav se ne spomninm oranžne barve zraven, samo ciklamne :D

Jah, S. Oliver ipd. pa ni tok moj stil, je preveč resno oz. jaz rabim kjut kratke oblekice, krilca in pentlje, bolj punčkasto :D No, zaenkrat se ZARA kar kul obnese :) Ni treba, da je ravno poceni, bi z veseljem dala parkrat več za kakšno luštkano krilce, če bi ga lahko potem večkrat oblekla oz. da mi ne bi razpadlo, sam je problem, da imajo high fashion designerji ponavadi grozne vrečaste in dolge modele vsega, tako da redko najdem kaj res meni na kožo pisanega :)

V glavnem, vesela za Mariborčanke, da imate novo trgovino, in poročajte kaj, če greste v izvidnico :D
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 02. Okt. 2011 10:06

Ah tale pimkie je pa res višek mode. Parkrat sem bil v trgovini v Trstu pa v Avstriji Ni mi všeč... meni je celo hujši od Orsaya in TW. Mogoče je primeren za kakšne osnovnošolke.
Uporabniški avatar
desigual
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 30. 11. 2009
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a desigual » 02. Okt. 2011 11:21

Meni tudi ni prav nič všeč... bolj cheap zadeva..
"I could never take a chance, on loosing love to find romance."
Edinstvena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 21. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Edinstvena » 04. Okt. 2011 20:14

Včeraj bila v Pimkiju v MB... morem rečt da so se kr malce spremenili, na boljše če mene kdo kaj vpraša... Kvaliteta zdaj res ni nevem kaj, ampak glede na to da so razno razne majčke in pulovrčki itak potrošni material in zanje nisem vajena odštevati več kot 15-20€ se tu najde kak zanimiv kos :) za zahtevnejše punce ta trgovina glih ni no...
Izziv je v tem da ostaneš to kar si,v svetu ki te poskuša narediti takšnega kot so vsi drugi!
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Okt. 2011 20:30

spice girl napisal/-a:Ah tale pimkie je pa res višek mode. Parkrat sem bil v trgovini v Trstu pa v Avstriji Ni mi všeč... meni je celo hujši od Orsaya in TW. Mogoče je primeren za kakšne osnovnošolke.


Js imam tole trgovino v istem spominu. Kičasto in nenoslijvo.
Če so se pa prenovili, pa super.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov