Kostim

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kostim nosim

Vsak dan
57
90%
Včasih
5
8%
Zelo rekdo
1
2%
Skupaj glasov : 63

Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 31. Okt. 2008 18:48

Zanima me, ali katera nosi kostime? Kaj je zdaj sploh kao "in"? Hlacni kostimi, al s krilom ... kako kombinirate zgornji / spodnji del?

Pa kje jih kupujete?
Jaz ravno zdaj iscem "u izi" kostim, nekje v rangu od 100 - 150 eur. Imate kak predlog, kam se splaca it pogledat - nisem lih tip cloveka, ki bi se mu dalo pregledat vse potencialne trgovine :D

Morda bi kaj takega nevpadljivega
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 31. Okt. 2008 19:07

Ne nosm. In si želim, da mi nikol ne bi blo treba.

Enostauno se ne vidm u takih oblačilih, če pa bo že nekoč služba zahtevala tovrstn outfit, vem, da bom tut kostim nardila in nosila svojevrstno :D . Kr js enostauno ne morem bit "taka k usi".

H sreč se da dons z mau volje, cajta in dnarja najdet (kokr tok) lušne, mladostne, živahnejše kostimčke lepih krojeu in barv.

Čeprou je moja prva asociacija na kostim ena zdougočasena ženska srednjih let, z mal več oblinami, odeta u kopalniško zelen komplet, k unič še tist mal postave, kar jo ma. Najbrž zato tak strah pred njimi ... :D
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 31. Okt. 2008 20:46

Jst jih tud do letos nisem nosila...pa sej jih niit zdej ne ne vem kko pogosto...so bolj v uporabi ob posebnih priložnostih, ko se je treba mal lepš al pa bolj uradno oblečt pa men v to kategorijo kavbojke pač ne pašejo... Tko da sem si s tem namenom v Mangotu letos kupila najprej en tak poleten kostim (bež lanene hlače pa jaknca). To bi teoretično lahko komot oblekla tud za na faks, ampak se mi zaenkrat zdi še preresno :P . Mal kasnej sem si pa kupila še črn kostim (hlače z visokim pasom - ampak res visokim pa jaknca). K tem drugem kombiniram satenasto roza srajčko s kratkimi rokavi - ki je zarad kroja hlač zabasana za pas, roza nizke špičake pa roza torbico in s tem mal razbijem resnost kostima...

Tko da za prve nakupe kostimov priporočam Mango. Tud cena je študentskemu žepu dostopna se mi zdi...:)
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 31. Okt. 2008 21:05

ne nosim, ker mi trenutno tega še ni treba, pač za na fax res ne rabim... itaq pomoje, če bi prišla tja v trenirki nihče nebi opazil, ker so večinoma itaq skor sami tipi tam :wink:

drugače pa so mi všeč kostimčki od s.oliverja (cene so pa tam, hlače - 70-80€ pa pol še jaknica enih 130) ... jst mam recimo samo hlače, pa jih pol kombiniram z drugimi stvarmi... drugač pa mi te scene isti vzorec al barva na jakni in hlačah sploh ne potegne... bolj so mi všeč recimo temnejše hlače pa pol svetlejša jaknica pa spodi majčka al bluzica, da vse skupaj poveže barvno... pa razni modni dodatki, ki se skladajo... uglavnem preveč elegance ni ql, fajn mi je da kostimček popestriš al z nakitom, torbico, čevlji, majčko/srajčko... skratka mal razbiješ tisto eleganco in dodaš pridih modernosti...

pa kostimi z raznimi mini krili in podobnimi old fashion stvarmi so mi čist out... itaq ne maram kril... če pa že so mi ql recimo ta mal zvončasta al pa nabrana, taka bolj mladostna krila...

drugače si pa z lahka predstavljam kaj bi nosila potem v službi, ko bom rabla bolj poslovni videz... nič tko zlo resnega, pač pa simple moderno-elegantno... se mi zdi, da se teh oblačil danes ogromno da dobit, pa tud mal je treba znat kombinirat
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 31. Okt. 2008 21:50

uf ja, jst jih kr nosim... narava dela pač :D ... polet jih sicr ne "uporablam" prov pogost, zato pa tok bl pozim... mam ene 5 hlačnih kostimov, kr se pač v tem najbl počutm, pa sam enga s krilom (zlo podoben unmu črnemu zgorej napopanmu) ker zlo težko nadem take bl mladostne variante (me žal večina asociira na stare babe :? )... če zdej mal po spominu pobrskam se da kakšn fajn kostim kupit v Zari ali Mangu, pa tud v Emporiumu bi se najdl kej, da ne govorim da sem letos ene dva za čuda zlo spodobna dobila tud v H&M... nikol pa neb dala nase kostima od Mure in Laboda, k to je pa res direkt za ene matrone delan pa še way too expensive za to kar dobiš... torej kostimi ja, sam če so taki bolj ozki in seksi, sicer mam pa raje da sama skombiniram zgorni in spodni del... je pa res da so kostimi v tem pogledu bl praktični, k pač kupš oboje naenkrat in ti ni treba pol tuhtat in cel mest okol obrnt da najdeš k spodnjemu/zgornjemu pašoč del
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 01. Nov. 2008 17:10

Jaz jih zaenkrat še ne nosim, sm pač premlada in ne hodim še v službo, ki bi to zahteva. Enkrat pa mislim, da jih bom nosila.
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 01. Nov. 2008 18:24

Men pa tok hudo zgledajo kakšne urejene "kostimčkane" ženske, ampak ne preveč resne. Meni je že npr. zelo všeč kakšno telirano krilo ali hlače in potem gor taka luštna srajčka, zgornji del pa itak ne nosiš skoz. Obute pa take čevljčke z nizko petko in luštne diskretne uhančke in to je to. Ne preveč ušmekan in ne preveč študentsko. Moderno.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 01. Nov. 2008 18:41

Ne nosim, ker ni potrebe po takem stilu; sem si pa že večkrat rekla, da bi bilo dobro, ko bi si omislila en kostim, včasih pride kaka priložnost tudi izven službe, ko bi ga mogoče potrebovala :wink: .

Po drugi strani pa sem totalno anti za tak slog oblačenja, že samo en rekelček, ko ga imam, oblečem tako redko in ga niti nimam na sebi cel dan, ampak samo do službe, pač kot vrhnje oblačilo, ne pa, da bi ga imela cel dan na sebi.. Boooo :?
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 01. Nov. 2008 18:59

Ja no zarad službe sem ga mogla nabavit..kot hostesa sem mogla met jaknco pa črno krilo do kolen..pa belo bluzo-to mi še sedaj ne gre skupaj :( tko, da zdej ga nosim s hlačami.

Je pa res čist klasičen in morm nujno nabavit kaj drugega, bolj modernega in bolj meni podobnega :P
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 01. Nov. 2008 19:37

Ne nosim. Nekak mi niso preveč všeč pa tud moj stil ni. Ampak, če bi recimo zarad službe mogla nosit al pa kej... tisti bolj mladostniški in moderni so mi še kr ušeč, tak da te bi še mogoče oblekla. Tiste, ko te nardijo ko neko staro babo pa no way... Ampak zdej sem tud že parkrat kakega zagledla takega, ki je žensko prav sexy nardil. Tak da, mogoče pa kdaj. :D
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 01. Nov. 2008 19:41

Se mi zdi, da bi moral biti v ženski garderobi vsaj en kostimček, ker učasih to res prav pride za različne priložnosti..

Ampak dons se da lepo občet tudi brez kostima.
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 01. Nov. 2008 19:47

^^ Se strinjam.

Meni osebno so zelo všeč kostimi (moderni, ne tisti starinski), ampak nekako se ne spravim k temu, da bi si kakšnega kupila :D
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 01. Nov. 2008 19:49

Tko kot bi tud vsaka ženska mogla met v omari črn plašček..

Ja tko težko je kupovat te kostimčke..bom mogla v kratkem v nakup, pa nimam nobene volje
Za dežjem vedno posije sonce!!
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 01. Nov. 2008 20:04

Ja, js tud tega ne nosim, mi pa dobro zgleda na ženskah.
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 01. Nov. 2008 20:53

Ne nosim in upam, da mi jih nikoli ne bo treba, ker se v takšnih oblačilih ne počutim sproščeno.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov