nakup nepremičnine

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 04. Jan. 2012 7:07

Je zadnje čase kdo kupoval kakšno nepremičnino na ozemlju Gorenjske ali Ljubljane? Imate kakšne slabe ali posebno dobre izkušnje s kakšnim posrednikom pri prodaji nepremičnin? So kje kakšne ugodne cene stanovanj, parcel, hiš? Na kaj je pri nakupu pametno biti še posebej pozoren? Delite izkušnje, ki ste jih imeli.
grr
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 27. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a grr » 04. Jan. 2012 11:04

Hej,

pred časom sva s fantom kupovala stanovanje v Ljubljani. Za pomoč sva se obrnila na posredniško družbo in z njo imela zelo dobre izkušnje. Ali če rečem z agentko, ki je bila sicer mlajša vendar zelo prijazna in se je zelo potrudila.
Moje mnenje je, da moraš najprej vedeti kaj sploh hočeš, ker boš težje kupovala vse povprek :) Če pa poznaš želje, potem ti lažje kdo pomaga.
Cene, so lepo nižje kot so bile...tudi spogajali smo še ceno. Sva zadovoljna.

Pa srečno!
jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 04. Jan. 2012 11:28

Midva trenutno stanujeva doma zgoraj. Začela sva pa malo firbcat okrog za parcelami in stanovanji, da vidiva ponudbo in cene. Šele na osnovi tega se bova mogoče kaj odločila. Katera agencija pa to je - lahko zasebno, da ne bo reklame.
jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 04. Jan. 2012 16:27

Lahko kdo prilepi tudi kakšno slikco kakšnega kjut stanovanja, hiške, načrta, parcele, okolice, ipd.

Skratka vse je dobrodošlo.
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 04. Jan. 2012 16:33

bom jez nalepla kšno slikco moje bodoče hiške :cool: :lol:
upam da ne bojo prevelike slikce...

Slika

Slika

Slika

Slika
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 04. Jan. 2012 17:46

^^kjuuut! Sploh druga, popackana s kavo! :D (ampak to znam jz tud sama narest, haha, ne rabim drugim plačevat)


jagoda-malina, kaj ko bi najprej sama mal pobrskal po straneh kot je nepremičnine.net, vsaj za občutek kaj se prodaja in za kakšne cene?
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 04. Jan. 2012 18:24

super slikice, zelo prostorne, zračne, sveže...zelo ušečne :)

sem že pred časom iskala na strani nepremicnine.net s kolegico ki se je selila možnosti in jih je zelo veliko...predlagam pa tudi kakšnega agenta da vama svetuje ker ima več vpogleda v stanje trga i pa še to da kolikor izgleda trg zasičen je ogromno ponudbe. vsaj meni se je ako zdelo ker je različnih ponudb ki izgledajo zelo simpatično ogromno! :)
jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 05. Jan. 2012 8:12

Na netu mal gledava ponudbo ja, ampak zanima me, če ima kdo kakšne posebne izkušnje (slabe ali dobre), da človek ve na kaj je treba bit pozoren. Vsaj drugi mi namigujejo naj se čim več pozanimava okrog pri drugih ljudeh. Danes je polno enih haklcov.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 05. Jan. 2012 9:58

Midva sva imela full slabo izkušnjo z eno od nepremičninskih agencij (sedež je imela/mogoče ima še sedaj, če niso zaprli agencije na Parmovi, blizu Zavoda za zaposlovanje v stavbi od Lesnine), katere imena se žal več ne spomnim. Eden od agentov naju je hotel zajebat in to močno...če nama nebi bila v pomoč ena od sorodnic, ki dela kot nepremičninska agentka, bi lahko ornk nasankala.

Poskusi pri Dodomi.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 08. Sep. 2014 13:08

tole kroži po netu:

http://nadstandard.blogspot.com/

strašno zabavno, a žal še kako resnično.

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov