Novoletna darila / Xmas presents [Združeno]

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
princesss
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 286
Na forumu od: 18. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a princesss » 21. Nov. 2004 11:42

Počas se bliža čas obdarovanja, meni nadvse ljub, drugače.. :D Zanima me, koga pa ve obdarujete in kaj podarite za Božič npr. svoji najboljši prijateljici, staršem, prijateljem moškega spola ipd.? Aja, pa seveda koliko ponavadi odštejete za darila. :)
Uporabniški avatar
magic_girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 2. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a magic_girl » 21. Nov. 2004 11:54

zDaj sm se spomnila na igrco,ki smo se jo lani sli pred bozickom.Mogoc letos ponovimo :D ...

Igrci se rece SkRiTi PrIjAtElJ. Na listka smo napisali imena od vseh sodelujocih jih prepognal in potem je vsak na slepo potegnil en listek (ce je slucajno kdo potegnil svoje ime,je listek sel nazaj v skatlo in je potegnil novga). Noben ni smel povedal koga je dobil. Potem smo si tistih 14dni puscali darilca(bonboncek pa kako misel na vrata zalepl),pisemca,smsi z neta... Potem smo dolocl dan pred bozickom,ko smo se vsi bili v studentu smo se dobl v eni sobi pod mini jelkico nastavl darila.Je bil prav hec ko je prvo vsak povedal kaj misli kdo je bil njegov skrit prijatelj :) . In pol smo si raztalal darilca :) .

Drugac pa decemra in vse kar gre zraven nic kaj prevec ne maram.Prevec romantike pa luck pa podobno :( .
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 21. Nov. 2004 12:32

magic_girl napisal/-a:zDaj sm se spomnila na igrco,ki smo se jo lani sli pred bozickom.Mogoc letos ponovimo :D ...

Igrci se rece SkRiTi PrIjAtElJ. Na listka smo napisali imena od vseh sodelujocih jih prepognal in potem je vsak na slepo potegnil en listek (ce je slucajno kdo potegnil svoje ime,je listek sel nazaj v skatlo in je potegnil novga). Noben ni smel povedal koga je dobil. Potem smo si tistih 14dni puscali darilca(bonboncek pa kako misel na vrata zalepl),pisemca,smsi z neta... Potem smo dolocl dan pred bozickom,ko smo se vsi bili v studentu smo se dobl v eni sobi pod mini jelkico nastavl darila.Je bil prav hec ko je prvo vsak povedal kaj misli kdo je bil njegov skrit prijatelj :) . In pol smo si raztalal darilca :) .

Drugac pa decemra in vse kar gre zraven nic kaj prevec ne maram.Prevec romantike pa luck pa podobno :( .


to igrico pa poznam.....zna biti zelo zanimiva....... :D
drugace pa imam tudi jaz problem kaj kupiti za bozic, novo leto....... ce ima kdo kaksno zeloooooooooo pametno idejo naj napise......hvala! :wink:
Uporabniški avatar
Heilie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Za gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a Heilie » 21. Nov. 2004 14:11

Jst obdarim prijatelje (tiste, k so mi bližji)....s kakšno drobnarijo in pozornostjo.

Domačim pa kej bl takega konkretnega..kr si pač želijo!!

Drugač je pa tistala igrica res super ideja!!! Pa še pršparaš zraven!!
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 21. Nov. 2004 15:54

js kupim darila tistim k jih mam rada... ne gledam nato komu bi se spodobilo da jih kupim... zmeri gledam na to da kupim neki lepga - kristalčka, pas iz cosmixa :) , prstanček, svečke... letos bom vrjetno podarjala majčke z napisi (gay crossing, str8 ahead, princess -> za fantka :) , fuck me i'm beautiful).. in to je nekak to :D
First to Know

Tres tres chic.
urshy_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 17. 10. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a urshy_ » 21. Nov. 2004 16:18

jst bom pa letos kr sama izdelala darila. da bojo unikati.
ce kksna rab ideje - npr. svilene rutke, vazice, salcke,... pa se lepo zavijes in je to to. al pa skuhat kksn teranov liker z visnjami. nalijev v steklenicke, okrasis in je. mojim kolegicam je bil zelo vsec, tko da mogoce tud kj tacga. za posladkat.
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 21. Nov. 2004 18:02

Tudi jaz kupujem darila ljudem, ki jih imam rada, ne pa zato, ker bi jih pač morala...

Domače ponavadi vprašam, kaj potrebujejo, in jim potem tudi to kupim (če ni predrago za moj žep :) ). Pa tudi najboljšo prijateljico raje kar vprašam, če kaj potrebuje in tudi s fantom sva se ravno zadnjič dogovorila, da se bova pred nakupom daril raje pogovorila...

Mogoče to ni potem tako unikatno, vendar lahko še vedno dodaš kakšno malenkost, ki odseva delček tebe in tvojih čustev do osebe, ki ji je darilo namenjeno... Lahko sam/a kaj izdelaš, ali pa kje dobiš kako idejo in darilo dopolniš še s kako svojo zamislijo...

Vendar se raje prej prepričam, da bo moje darilo nekomu koristilo ali pa bo ob pogledu nanj pomislil name in bo vesel, da je osebno ter dano iz srca. Brezveze se mi namreč zdi, da bi nekomu kupila "oh in sploh" drago darilo, ki ga v resnici ne potrebuje ali pa mu ni všeč... Le zakaj, če pa lahko nekoga razveselim z nečim, kar res potrebuje ali pa si že dolgo želi...
Tu stojim ponosno s teboj, ti povem misli jasno na glas ... Saj veš, ljubim te do neba.
Uporabniški avatar
Bibica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 17. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bibica » 21. Nov. 2004 21:30

Jaz kupim darila tistim, ki mi kaj pomenijo. Za najbližje navadno odštejem malo več denarja. Rada imam Božič, tako si lahko na nek način povemo, da se imamo radi in izkažemo svojo pozornost. Pa še tako lepo okrašeno je vse skupaj. Edina slaba stvar je, da je vse postalo tako skomercializirano.
dancerka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 25. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a dancerka » 21. Nov. 2004 21:46

darila kupm vsem "domačim" pa best frendici in tipu, ostalim pa pošlem čistike (ki jih naredim sama).
ponavad kupm ksna majhna darila, letos bom pa vrejetno kupila kej iz oriflamea k majo res cute sete in podobno (ful pocen pa itak k jz prodajam da bom seb promet delala.. he he...)
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 21. Nov. 2004 22:10

dancerka napisal/-a:dostalim pa pošlem čistike (ki jih naredim sama).

Potem si tak, ko moja mama, ki vsako leto kuhinjo spremeni v pravo ustvarjalno delavnico :lol:
dancerka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 25. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a dancerka » 22. Nov. 2004 19:46

hehe... ponavad res ja :D
loreal
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 22. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a loreal » 19. Dec. 2004 19:28

če se gre ža -ipa pol ga dobr poslus-e,žihr se bo kaj žareku pa bos-e vedele kaj si želi
moski vedno delujejo skrivnos-ni, ampak če jih dobr poslusas, vse ižves

:razz:
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 19. Dec. 2004 21:01

loreal napisal/-a:če se gre ža -ipa pol ga dobr poslus-e,žihr se bo kaj žareku pa bos-e vedele kaj si želi
moski vedno delujejo skrivnos-ni, ampak če jih dobr poslusas, vse ižves

:razz:


wtf bi pa naj to pomenlo?
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 19. Dec. 2004 21:20

CommandykA napisal/-a:
loreal napisal/-a:če se gre ža -ipa pol ga dobr poslus-e,žihr se bo kaj žareku pa bos-e vedele kaj si želi
moski vedno delujejo skrivnos-ni, ampak če jih dobr poslusas, vse ižves

:razz:


wtf bi pa naj to pomenlo?


Jst tud bolj mal zastopim :?
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 19. Dec. 2004 21:38

ursyxy napisal/-a:
CommandykA napisal/-a:
loreal napisal/-a:če se gre ža -ipa pol ga dobr poslus-e,žihr se bo kaj žareku pa bos-e vedele kaj si želi
moski vedno delujejo skrivnos-ni, ampak če jih dobr poslusas, vse ižves

:razz:


wtf bi pa naj to pomenlo?


Jst tud bolj mal zastopim :?

Pomoje je misla takole...
Če se gre za tipa, pol ga dobro poslušaj, sigurno se bo kdaj zarekel in bos vedela kaj si želi...
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov