City Center Celje

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Vam je VŠEČ?

da
25
76%
ne
8
24%
Skupaj glasov : 33

rescue 911
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: NEVERLAND

Neprebrana objavaNapisal/-a rescue 911 » 15. Mar. 2006 18:51

danes je velik otvoritveni dan za CITY CENTER CELJE (prej je bil interspar Celje)

Ste bili na otvoritvi???

Kako se vam zdi, vam je všeč???

Tukaj napišite VSE kar vam leži na duši v zvezi z njim.


Jaz osebno ŠE nisem bila tako, da bom poročala kasneje....
Por ti seré mejor de lo que soy ==)for you I will be better than what I am
Follow your dreams...Be yourself, an angel of kindness...
http://www.ildivo.com/board/
http://mors.si/
http://www.slovenskavojska.si/
Uporabniški avatar
tjashika_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 18. 11. 2005
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a tjashika_ » 15. Mar. 2006 19:08

em ja mi je ful všeč,kr je ful city parki podobn in maš notr vse kar hočš...nevm fain mi je k maš zaro pa h&m,k najdeš ful velik fainih stvari not za skombinirat...pol fain je k je mehiška restavracija gor :P
men je v celoti zlo fain d mamo en tak "center" tut pr nam :D
¤Hi.EaT Me *=)¤
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 15. Mar. 2006 19:20

no sicer nisem več celjanka (upam da bom spet kdaj :D ), ampak sem zelo velikokrat tam. no, na otvoritvi me ni bilo, ampak sem že prav komi čakala da končajo vse skupi. ob prvi priložnosti bom šla malo pogledat, samo da se ta začetna gužva razkadi :P
Uporabniški avatar
*Mucy*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 13. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *Mucy* » 15. Mar. 2006 21:26

js sm lih zdle prsla iz njega :D men je ful usec..ceprau sm upala d bo sportina not..pa je ni :( tak da pogresam morgan :( drgac je pa fain k je h&m pa zara pa tally weijl pa fuul je ttih trgoviin :D
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 15. Mar. 2006 21:38

Trenutn še nism bla notr sem se sam mem vozila...bom šla pa v kratkem ker bo treba jit v Celje na kavico me že prav pogrešajo tam...In takrat bm šla še sem :D
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Blondie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Blondie » 15. Mar. 2006 22:25

Fino, še en razlog več da se odpeljem v Celje na kavico... :D
Katere trgovince so še notr poleg že zgoraj naštetih H&M, Zara, Tally Weijl... ? Slišala sem, da bo tudi Mango zdaj v Celju (ali je že?) in v Mariboru...
Uporabniški avatar
rebel*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: :)

Neprebrana objavaNapisal/-a rebel* » 15. Mar. 2006 22:51

*Mucy* sej je sportina not...še kr precej velika...u 2. nadstropju če se ne motim...


Blondie ja Mango je tud u City Centru, tam nekje med vsemi ostalimi :D tud 2. nadstropje, sam ne me za jezik prjet...ziher sm sam da je v unem steklenem delu... :D
...ljubiti...
......biti....
........iti...
.........ti...
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 16. Mar. 2006 7:36

Hudo zgleda vse skupi. Js sm bla učer kr dvakrat tam. :oops: Orsay mi je ful všeč, Tally Wejli mi je prekičast (tako trgovina kot prodajalke), H&M je carski, Zara je kjut (u ene špičake sm se zalubla, da jih nism hotla iz rok spustit), ena trgovinca je še k nimam pojma kok se ji reče, ful čudno ime, mislim, da neki na S... Ta je pa najjaća! Tam not sm bla trikrat. ;D V Mangotu je pa prjatlco prodajalka čist sprovocirala, mislim, da me ne bo več tja!! :x

Kupla sm si jaknco v Orsayu, ker mi za kej več ni bilo zarad gužve.

Aja pa, da ne pozabim: že veselo diškam po mandljevem milu iz L`occitane-a. :hearts:

V glavnem, mi je zelo všeč vse skupaj, pogoba je res totalno skopirana, pa kaj, sej nimaš kej posebnega za delat. Vsaj ne bo več treba v Lj v Zaro. ;) Pogrešam mogoče še kakšno malo bolj športno trgovinco, sta samo dve teh modnih je pa meljon. ;)
Waiting in the queue oh whoopee doo
Uporabniški avatar
*Mucy*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 13. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *Mucy* » 16. Mar. 2006 19:09

rebel* napisal/-a:*Mucy* sej je sportina not...še kr precej velika...u 2. nadstropju če se ne motim...

hmm kje? ce sm js prau iskala..pa nism najdla :( kje blizu h&m-a? pa prav nad trgovino pise sportina? drgac mango je pa v pritljicju...tam zraven s oliverja i think :)
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 17. Mar. 2006 12:23

Men je všeč, res je tko kt da bi zdužili europark(al ka je že tist v MB), pa Citypark...i like it :P
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
Bina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: pod pohorjem

Neprebrana objavaNapisal/-a Bina » 17. Mar. 2006 14:02

*Mucy* napisal/-a:
rebel* napisal/-a:*Mucy* sej je sportina not...še kr precej velika...u 2. nadstropju če se ne motim...

hmm kje? ce sm js prau iskala..pa nism najdla :( kje blizu h&m-a? pa prav nad trgovino pise sportina? drgac mango je pa v pritljicju...tam zraven s oliverja i think :)


Na strani www.sportina.si piše, da se je Sportina vrnila v Celje in sicer z 8 blagovnimi znamkami. So pa vsaka v svoji trgovini, tako, da Esprit trgovina in Tally Weijl trgovina v bistvu spadata pod Sportino.
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 17. Mar. 2006 14:11

bla en dan pred uradno otvoritvijo pa se naslednji dan tam, zarai ene Morganove torbice in guess what...je niso vec meli :evil: tak da... :cry: bemo bozica Leonardo...
drugace pa majo se kr vrei izbiro trgovin, pogresala sem le United Colors Of Benetton pa Sisley...:D mojih najljubsih trgovin ni :(
Zara se lahko skrije pred mariborsko (sploh mi niso ble stvari vsec :? ), folk je nasplosno zelo prijazn, le ena baba v S'Oliverju mi je sla na zivce :D

Drugace pa super :) ;)
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
*Mucy*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 13. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *Mucy* » 17. Mar. 2006 15:55

Bina napisal/-a:
*Mucy* napisal/-a:
rebel* napisal/-a:*Mucy* sej je sportina not...še kr precej velika...u 2. nadstropju če se ne motim...

hmm kje? ce sm js prau iskala..pa nism najdla :( kje blizu h&m-a? pa prav nad trgovino pise sportina? drgac mango je pa v pritljicju...tam zraven s oliverja i think :)


Na strani www.sportina.si piše, da se je Sportina vrnila v Celje in sicer z 8 blagovnimi znamkami. So pa vsaka v svoji trgovini, tako, da Esprit trgovina in Tally Weijl trgovina v bistvu spadata pod Sportino.

ja ja to js use vem...sam men sportina group nc ne nuca..js sm hotla pravo sportino...zarad morgana
Uporabniški avatar
pikica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 25. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica83 » 20. Mar. 2006 0:47

Men je ful lepo, sploh ne morem verjet, da je to dejansko v Celju, ful mi dobro zgleda. Pa super se mi zdi, ker imamo sedaj končno te trgovine tudi v Celju in mi ni treba hodit v Lj ali Mb, čeprav je pa tudi res, da bo sedaj še v celju vsaka ta druga isto oblečena :)
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 20. Mar. 2006 15:45

Jst sm gledala včerna TV prispevk o tem centru... Res v Celju rastejo ti nakupovalnicentri kt gobe po dežju. :D Blagor vam. ;)
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov