Droga??

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ShePanic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 4. 10. 2011
Kraj: KRANJ

Neprebrana objavaNapisal/-a ShePanic » 04. Jul. 2014 0:16

Hej! Drugače nisem taka, da bi se ravno držala stran od alkohola ampak lahko rečem da imam saj približno mejo, vedno se nekako še kontroliram. Včeraj pa sem bila na eni zabavi v mestu. Tam sem spoznala družbo fantov (ubistvu po pravici povedano so v klubu samo nekaj časa stali zraven, pogovarjali se nismo kaj preveč), ki so naju s prijateljico povabil če greva z njimi v drug bar, ki ni tako poln na pijačo. Pač zgledal so drugač uredu fantje, mojih let. Naročil so boat in nama nalil vsaki svojo vodko. Nekaj časa smo se pogovarjal, ampak ker sva svojo družbo pustile v prejšnem baru, sva se takoj ko sva pijačo do konca popile odpravle nazaj. Od tukaj naprej težko kaj povem, spomnim se namreč le še, kako sem prišla do bara potem pa tema in pri prijateljici ravno tako. Od istega trenutka naprej imava blackout. V baru smo bili še 2 uri, potem pa še pot domov.. od celega večera nevem čisto nič. Še bolj čudno se mi zdi, da kljub temu, da so mi povedali kaj se je včeraj še dogajalo, si dogodkov enostavno nemorem priklicati nazaj v spomin. Normalno, če drugi povedo, vsaj kakšno malenkost spomniš. Ob prihodu domov pa se je začelo bruhanje. Bruhala sem 2 uri skupaj (baje - sama se namreč nespomim), zjutraj, ko sem se zbudila pa se je vse nadaljevalo. Še vedno sem imela občutek, da sem nekako pijana. Slabo mi je bilo še cel dan, teka nisem imela do 7ih zvečer. Bi bilo možno, da so mi kaj podtaknili v pijačo? Če bi se to zgodilo samo meni res nebi mislila, ampak ker je bilo pri obeh isto.. kako so pijačo nalivali nisem videla, sploh nisem pričakovala da bi kaj takega lahko bilo možno. Pa tudi takoj, ko sva odšli od njih sva bili že pijani, ponavadi traja pri vodki dlje.. Pišem bedarije ali mislite, da bi bilo to res lahko povezano z drogo? Se je kateri že kdaj kaj podobnega zgodilo? Drugač pa punce, pazite od koga pijačo jemljete, mene je izučilo.

Hvala vnaprej!
:)
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 05. Jul. 2014 9:44

Mislim, da je ocitno, da so vama nekaj podtaknili. Sreca, da sta po eni pijaci sli nazaj do svoje druzbe!

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov