Praznovanje rojstnega dne

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

speaker1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 3. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speaker1 » 12. Sep. 2009 13:27

Živjo
Vsako leto smo za eno leto starejši, leta neizmerno bežijo mi pa se staramo neverjetno hitro.
Vsakdo ima svoj način praznovanje rojstnega dne.

Kako/Kje/S kom..... praznujete rojstni dan?
Uporabniški avatar
creative PERSON**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 3. 1. 2009
Kraj: Rateče - Planica:vikend ; Lj :med tednom

Neprebrana objavaNapisal/-a creative PERSON** » 12. Sep. 2009 13:36

no ker smo mi še bl tko usi mladi ( 15 - 20 ) so naše zabave bl odprtga tipa u kkšnmu parkcu ponavad z mal alkoholčka pa trave, zravn tt kšno musko prvlečemo pa vlada da praznuješ svoj b'day s svojimi frendi s kom drugm pa :D te naše zabave so u lublan kr smo u djaškmu domu u našmu kraju pa pelem folk na kkšno pjačko :D tko da smo bl na easy going itq je najbl važn da maš taprav folk okol sebe pa da se maš fajn xD
ENJOY our lives ---> That's the only way to make us HAPPY
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 12. Sep. 2009 18:53

js ne maram praznovat rojstnega dneva :oops: ne maram pompa okrog tega, daril...res. ze ko sem bla mala mi je blo nekak neprijetno, pa sem misla da se to pac ''mora'' in smo pac povabli prjatle...pa smo se valda mel fajn, sam nevem...odkar sem nehala praznovat mi je cist kul :D tako da pac dobim darilo od fanta, starsev, se kakih sorodnikov ce pridejo glih na obisk to je pa to... res nism prevec v take stvari. mislim da je kriva cist drugacna vzgoja :lol: najraje bi vcasih preskocla tist dan :D
Uporabniški avatar
Mimi123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 201
Na forumu od: 18. 6. 2009
Kraj: *somewhere over the rainbow*

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi123 » 12. Sep. 2009 19:19

men se je praznovanje mojega rojstnega dneva prav zagabilo skozi leta, zarad raznih dogodkov znotraj druzine za ta dan. pa tko tudi na sploh ne dam neki velik pozornosti na te posebne dneve. drugace pa moja druzba vecinoma praznuje tko da gremo nekam ven, pa placajo rundo, dve, tri in to je to :D .
Ut ameris, ama...

“I will never be the woman with the perfect hair, who can wear white and not spill on it.”
speaker1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 3. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speaker1 » 12. Sep. 2009 21:51

Jaz sem tudi tak, da ga nočem praznovat
Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 12. Sep. 2009 21:55

Dokler sm bla še v nižjih razredih Oš, sm ga praznovala s starši, starimi starši in bratranci/sestričnami, k so pršl na kako torto k nam. V 8. razredu Oš, sm ga prvič praznovala skupaj z 2 sošolkam in dobrima prijateljicama - se mi zdi da smo šle na pico. V gim smo ga skupi praznoval s prjatli, s kerimi smo se najbolš razumel - šli smo na na pico/pijačo, pol smo ga pa žural pr men doma al pa šli kam vn - disko. Nism pa nikol vabla trume ljudi in jim plačvala pjače za moj rd, ker mi je to mim. Zdej, k sm pa na faxu pa na rd do mene prideta stara mama in ata (mama zmer speče flancate), umes mi še fant čestita, zvčer pa običajno s sošolkami/prjatli mal vn :)
Uporabniški avatar
Schmetterling
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Schmetterling » 13. Sep. 2009 0:04

Tud js bolj na izi. S kolegicami na eno pijačko alpa tortico, pa s fantom in najinimi tadobrimi kolegi enako.
Doma tortica, stara mama&ata, to je pa to :D

Se mi zdi bedno delat neke žurke in zapravlat ogromne količine dnarja za alko in hrano za vse kolege, ki niso ravno najboljši prjatli.
Mi je fajn praznovat u izi s tistimi, ki mi full pomenjo.
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 13. Sep. 2009 6:35

Letos (drug tedn :P ) grem z mojim na en party, pol po koncu partija pa pičiva direkt na morje :) tko da bom tako praznovala roj. dan. prejšno leto, ko sm bila s financami precej na bolšem pa sem vse svoje kolege povabla vn, kjer smo se ga precej napil na moj račun... letos to odpade, bom pa jih povabla na kakšno pjačo, al pa vsaj na kavo k meni domov.
Our passion is our strength <3
Mala_Teych
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 11. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mala_Teych » 13. Sep. 2009 9:00

red_rose napisal/-a:js ne maram praznovat rojstnega dneva :oops: ne maram pompa okrog tega, daril...res. ze ko sem bla mala mi je blo nekak neprijetno, pa sem misla da se to pac ''mora'' in smo pac povabli prjatle...pa smo se valda mel fajn, sam nevem...odkar sem nehala praznovat mi je cist kul :D tako da pac dobim darilo od fanta, starsev, se kakih sorodnikov ce pridejo glih na obisk to je pa to... res nism prevec v take stvari. mislim da je kriva cist drugacna vzgoja :lol: najraje bi vcasih preskocla tist dan :D


ej, js sm ista! =) tud men ne sede ves ta pomp .. prijatelje povabim na pijačo in to je to .. al pa ven pa se kupi pijača .. pa še to nism vsako leto nardila ..
mi je pa čudno kr moj fant je pa čist drugačen glede tega in vedno nardijo doma ful čago pa se povabi ful sorodnikov, in pol ko js praznujem so isti in delajo nevem kaj vse iz tega da mam roj. dan pol mi je pa glupo, kr moji doma pa tega ne delajo kr vejo kakšna sem. pol pa tak smotano vedno izpade vse skupaj. no, sj čage mi ne delajo, sam mi pa kupujejo darila pa kuhajo nekaj extra pa pečejo pa take finte :D
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 13. Sep. 2009 11:32

jest tud ne maram praznovat rojstnega dne in mi je blo v otroških letih zelo odveč, ko so starši organizirali zabavo. meni je to en tak čuden dan, najraje ga preživim tako kot ostale dni
speaker1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 3. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speaker1 » 14. Sep. 2009 20:51

Evo pa se počas izteka rojstni dan. Dopoldne sem se šetal po Ljubljani (zelo malokrat sem v LJ.) popoldne sem delal ježke po svojem receptu, proti večeru pa je bila na vrsti pica za vse. Zdele bom pa še kozarc vina spil in spat
Uporabniški avatar
Mimi123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 201
Na forumu od: 18. 6. 2009
Kraj: *somewhere over the rainbow*

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi123 » 14. Sep. 2009 21:15

speaker1 napisal/-a:Evo pa se počas izteka rojstni dan. Dopoldne sem se šetal po Ljubljani (zelo malokrat sem v LJ.) popoldne sem delal ježke po svojem receptu, proti večeru pa je bila na vrsti pica za vse. Zdele bom pa še kozarc vina spil in spat


tko je najboljs, bolj na easy.
Ut ameris, ama...

“I will never be the woman with the perfect hair, who can wear white and not spill on it.”
Uporabniški avatar
janeva
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 13. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a janeva » 14. Sep. 2009 21:43

Js tud do lani sploh nism marala rojstnih dni. Podobno kot ostalim, mi je blo ful glupo delat kake večje fešte.

Ampak lani sva s sesto nardile skup fešto, povable sva okol 60 ljudi (res da so bli stroški, sam se je splačal :P) in blo je NORO...pa mislim da nam glih takih fešt danes mal manka.
Sej zdej zihr 2 leti ne bom spet fešte delala, sam še nameravam nardit kako tapravo :D

Res je blo na tazadni nepozabno...
- ples celo noč (vidla sm plesat nekatere ljudi prvič in zadnjič odkar jih poznam)
- potem je nastal par parčkov, ki so skup še danes
- bla je bolj taka domača fešta (sami poznani...majhen kraj-podeželje, mali plac, najbolša muzka)
- pa tud pijanšne ni blo neki :cool:

In zdej so tud drugi začel dost bolj fešte delat, tak da zadne cajte se kr dogaja and I like it :P
Kar hočm povedat je pa to, da naredte kako fešto vsaj enkrat v življenju, pa to tako tapravo...res, ne bo vam žal!! :)
Drgač mam pa tud sama rada kaj bolj na easy kdaj.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 15. Sep. 2009 18:38

speaker1 napisal/-a:Evo pa se počas izteka rojstni dan.


malo z zamudo pa vendarle iz srca...

KLIK
Uporabniški avatar
janeva
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 13. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a janeva » 15. Sep. 2009 22:28

Jochie napisal/-a:
speaker1 napisal/-a:Evo pa se počas izteka rojstni dan.


malo z zamudo pa vendarle iz srca...

KLIK


ahahahahaha... :rofl:
sweet vseen :wink:

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov