Glasbeniki na poroki

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

lonypg
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a lonypg » 29. Avg. 2010 15:09

Pozdravljeni!

Ker se čez pribl. eno leto nameravam poročiti in v poletnih dneh je naveč glasbenih skupin zasedenih, bi prosila za pomoč.

Ima kdo izkušnje s kakšnimi dobrimi muzikanti, ki igrajo na porokah (narodnozabavna, zabavna-slo, hr, srbska,znana tuja pop glasba,..) :musik:
Pri tem izključujem slovenske znane pevce ki imajo 1000 eur na uro:)

Bila sem na 2 porokah letos, ampak me nobeni niso kaj ekstra navdusili.

Sem iz Štajerske:)

Čakam predloge in nasvete...

HVALA!!

P.G.
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 30. Avg. 2010 6:03

Mislim, da si falila forum :) , ker tu ni ravno veliko poročenih oz. takih, ki se v kratkem nameravajo poročit.
Probaj na forumu najina poroka.
(s)mej se
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 06. Sep. 2010 21:19

Mogoče poglej na forumu Glasbeniki.net, pa odpri kakšno temo.

Drugač pa, js bi najela Joške'vn.. igrajo sicer samo slovensko glasbo ampak ful dobro fešto nardijo =) pogooglaj jih..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 28. Sep. 2010 21:47

Trio Kranjc so zakon za poroke. Midva sva bila navdušena, svati pa tudi ker me skoz sprašujejo za njihovo cifro. Igrajo pa vse kar si zmisliš, dobre žur komade za vse generacije. Malo pogooglaj, če rabiš kontakt, ti lahko po ZS pošljem.
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 28. Sep. 2010 22:31

Meni je igral ansambel Majolka, so iz posavja, ampak igrajo po celi sloveniji, seveda specializirani za poroke. igrajo od narodnozabavne do proud mary, od sirtakija do.....

največji žur pa je bil, ko so vzeli harmoniko, kontrabas in trombon, smo šli na sredo ceste, plesali kolo na ko to tamo peva, in seveda ohromili promet...kdo je hotel mimo, je pa moral piti... :D

imel sem pol svatov hrvatov, pa takšne fešte še niso doživeli...

imajo tudi ogromno iger, res naredijo super žur pa tudi cena 2 leti in pol nazaj ni bila pretirana: od 10 zjutraj do 6 zjutraj 1200€....

priporočam...

:wink:
MIS_MAS
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MIS_MAS » 29. Sep. 2010 12:44

Stil 5 - definitivno znajo narediti čago :D ampak je pri njih potrebno pohiteti, ker imajo za skoraj leto dni naprej rezeravacij za poroke. Ne bo vam žal če jih je še možnost rezervirat.

Pa tudi če pobrskaš malo po forumih imajo kar nekaj pohval.

Recimo ena pohvala izmed mnogih:

"No, pa naj še jaz oddam svoj komentar glede ansambla Stil 5, resnicno so eni izmed redkih s katerimi se lahko dogovoriš v detajle, ki si jih na poroki želiš, midva sma prepustila celotno poroko po njihovi zamisli in bilo je fenomenalno. Ne potrebujejo nicesar le vajino privolitev in vse bo cool.
Na najini poroki so bili odlicni in na vseh katerih sva bila, kjer so oni igrali je bilo v nulo. Tudi na zabavah dajo vse od sebe in to je glavno. Resnicno Vam jih polagam na srce. So muzikantje, ki igrajo ampak takšnih kot so oni ni povsod, ker znajo resnicno vse igrat, pet, zabavat ljudi....."
Ajusa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 28. 3. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajusa » 28. Mar. 2016 13:01

Če najameš take "stare mačke" kot so OBJEM nimaš kaj pogrešiti. Že ko stopiš na njihovo stran in začneš poslušati ogromno število njihovih enkratnih priredb ti je vse jasno, da gre za prave profesionalce in glasbenike, ki tisto, kar delajo jemljejo resno.
http://www.objem.si/
L.p.
Ajusa

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov