Kosilo za starše

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

nadya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 16. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a nadya » 01. Sep. 2009 22:46

Z fantom se bova ta vikend preselila skupaj..
In zdaj planirava skuhati koslilo za najine starše..pač zaradi vselitve, pa ker so nam veliko pomagali okoli stanovanja itd. najini starši se pa še ne poznajo.
Kaj skuhati?
Nekaj preprostega pa dobrega :D
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 02. Sep. 2009 8:05

špagete rio mare pa sir :cool:

zanimivo, selita se skupaj, pa se še ne poznajo
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 02. Sep. 2009 8:59

Skuhajta tisto kar znata.
(s)mej se
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 02. Sep. 2009 9:11

Ja, odvisno kakšne so vajine kuharske sposobnosti. Kaj takega kar res dobro skuhaš, da ne bo šlo kaj narobe.
Pa kakšno dobro sladico- npr. tiramisu :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 02. Sep. 2009 9:24

Jaz ti tudi priporočam kakšno tvojo specialiteto, ki jo obvladaš. Najbrž bodo tudi malo živčki prisotni in je brez veze, da kuhaš nekaj prvič. :)

punkie_ napisal/-a:zanimivo, selita se skupaj, pa se še ne poznajo


Zakaj bi se morali pa starši poznati? :gruebel: Če ne živijo ravno v isti vasi, se mi to ne zdi nič nenavadnega.
Uporabniški avatar
sm00tka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 10. 12. 2007
Kraj: medvode

Neprebrana objavaNapisal/-a sm00tka » 02. Sep. 2009 10:05

jest bi na vajimu mestu nardila mehiško hrano. ni velik dela...pač kupiš une palačinke, nardiš enepar omakc, mal zelenjavce pa je to to. pa dobr je :D
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 02. Sep. 2009 14:00

*skokica* napisal/-a:Jaz ti tudi priporočam kakšno tvojo specialiteto, ki jo obvladaš. Najbrž bodo tudi malo živčki prisotni in je brez veze, da kuhaš nekaj prvič. :)

punkie_ napisal/-a:zanimivo, selita se skupaj, pa se še ne poznajo


Zakaj bi se morali pa starši poznati? :gruebel: Če ne živijo ravno v isti vasi, se mi to ne zdi nič nenavadnega.


sej nisem rekla da se morjo, samo meni je zanimivo. ker verjetno se ne selita skupaj po 1 mesecu veze da se starši nebi poznali, ali pač ... no konec OT

jaz kakšnih ekstremnih jedi ne priporočam, ker mogoče komu ne bo pasalo... oziroma se je treba prej pozanimat če oboji starši sploh jedo npr. mehiško
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 02. Sep. 2009 14:19

punkie_ napisal/-a:sej nisem rekla da se morjo, samo meni je zanimivo. ker verjetno se ne selita skupaj po 1 mesecu veze da se starši nebi poznali, ali pač ... no konec OT


Še malo OT. :D Očitno imaš drugačne izkušnje, ampak meni se ne zdi nič čudnega, če se tudi po ne vem, dveh letih starši ne poznajo. Konec koncev sta v zvezi fant in punca, ne starši. :D Jaz še nikoli nisem šla načrtno spoznavat staršev, ko se je zgodilo, se je zgodilo slučajno. Če pa še živijo malo bolj oddaljeno eden od drugega, se mi pa zdi nadvse verjetno, da se dolgo ne spoznajo. Me pa res zanima, kaj bi druge punce rekle, ampak to bi bilo že za drugo temo.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 02. Sep. 2009 16:57

Upoštevajta samo kaj kdo ne mara, če je kdo vegetarjanec ali alergičen na kakšno stvar. Drugač pa lahko daš na začetku kako lahko predjed + kozarec vina, da se v miru spoznajo. Če je glavna jed takoj, potem vsi nekako previdno jejo, vmes je tišina, tako se pa lahko ob predjedi fajn razgovorijo
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 02. Sep. 2009 17:20

punkie_ napisal/-a:špagete rio mare pa sir :cool:

zanimivo, selita se skupaj, pa se še ne poznajo


midva ze vec k eno leto skup zivima pa se ne poznajo :D zakaj tocno bi se pa mogli? :lol:

drugac pa tut js priporocam da naredis nekaj kar ze znas ;) ker lahko da kaj novega ne bo izpadlo prevec dobro :D nikol ne ves.
nadya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 16. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a nadya » 03. Sep. 2009 9:10

:D kuharske sposobnosti so bol začetniške..

drugače pa .. jst se z njegovimi starši zelo dobro razumem in on z mojimi..tko da meni je to pomenbno..
niso se pa spoznali ker pač ni naneslo.. se bojo pa zdaj..
Uporabniški avatar
maissi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 15. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a maissi » 03. Sep. 2009 9:32

mmmm kitajska :) mal popečeš zelenjavo in koščke piščanca, omakica in riž za prilogo... njamnjamnjam!
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 03. Sep. 2009 10:13

Saj ni nujno da se spoznajo ob kosilu. Lahko jih en popoldan povabiš na kavo in kako pecivo. Če ne znaš pečt, ga pa kupi ali pa prosi mamo, da ga speče.
(s)mej se
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 03. Sep. 2009 11:32

Jaz bi na vajinem mestu skuhala kakšno bolj preprosto jed, za katero sta 100%, da jo starši marajo.

Odvisno kakšne vrste jedci so :D ; če radi eksperimentirajo in sprobavajo dejta kakšno mehiško, kitajsko hrano al pa kej podobnega... če pa prisegajo na običajne, vsakdanje, slovenske jedi, pa lepo govejo juho in tenstan krompir :D
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 04. Sep. 2009 5:56

Ja tako kakšnega piščančka spečeš,pa krompir,solatka pa sladica....Če bi res rada nekaj preprostega :D pa mal vinčka zravn pa svečke,joj pogrešam romantiko hehehe :D
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov