Kuhinja

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kitkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 19. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kitkica » 02. Feb. 2009 13:38

Pozdravljene?
Mene pa zanima kero znamko kuhinje mate? A ste znjo zadovoljne in kaj priporočate? Kupujem novo kuhinjo in nevem za kero firmo bi se odločila, da bi bila kvaliltetna hkrati pa tudi ne preveč draga. A ima katera mogoče kuhinjo impuls?
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 02. Feb. 2009 14:37

Glede kakšne znamke ti ne morem priporočit bilo kere, ker se ne spoznam na to. Povem pa ti, da ko smo pr meni doma kupovali kuhnjo sm jo dali delat po naročilo, ker smo vedli, da bo kvaliteta na visokem standardu. Je malo dražja zadeva, ampak bisteveno boljša kot neka poceni škart kuhinja.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 02. Feb. 2009 15:07

Jst sem jo dala tud nardit po meri...ker za prostor, ki je dons ful dobro izkoriščen, nikol ne bi mogla dobit omar, ki bi sedle notr...
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 02. Feb. 2009 15:19

Mi smo tudi dali delat po meri ... Mamo lih tako obliko prostora, da nevem če bi kje našli kuhinjo pravih mer ... sicer je prišlo vse skupi rahlo drago, ampak je pa full lepo ... Ful je dobro tudi to, ker lahko obliko, material, barvo za vsako omarico/predal/... posebej izbereš sam ...

Pri kom ste pa to dale delat punce, če ni skrivnost? :)
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 02. Feb. 2009 15:26

Pri firmi Triis (Železniki).
Uporabniški avatar
Snow flake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 630
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Snow flake » 03. Feb. 2009 15:03

Jaz imam Gorenjevo kuhinjo (Roma) in glede na ceno sem pričakovala več. Sicer sem zadovoljna z njo, ampak določene specifike me pa motijo.
Pri meni je bilo tako, da se je vse odločalo prehitro in premalo premišljeno, pa še ... kdo pa je vedež, ko se prvič sooča s tem.
Če bi šla sedaj ponovno v nabavo in če bi se odločala za to kuhinjo, ker mi je pač všeč, bi zahtevala določene popravke, v kolikor nebi bili mogoči, bi se odločala za drugo, npr. DanKuchen, še raje pa kar po naročilu. Je pa odvisno seveda od financ, kako daleč greš in pa od samega prostora oz. možnosti izbire med kuhinjami, kjer izbiraš in sestavljaš regale in takimi, ki ti jih mizarji izdelajo po merah.
Impuls kuhinj pa ne poznam.
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 04. Feb. 2009 9:34

Jaz bom najbrž tud morala dat dela kuhinjo po merah, ko jo bom enkrat menjala, ker je moja kuhinja taka mejhna pa čudne oblike in po moje te standardni elementi en bi šli notr al pa bi bil prostor slabo izkoriščen. Bo pa to moral še mal počakat, ker ni financ zaenkrat.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 05. Feb. 2009 17:04

Mi mamo use elemente po meri narjene, ampak glede na ceno, se da najdet kr neki nepravilnosti, k si jih pr tolkem dnarju pač ne bi smel prvoščt :? ...

Znamk posamezne tehnike ne vem, definitiuno pa zmaga velk črn hladilnik, dvoja vrata, ledomat, voda, pa usi magnetki in kartice na njem :P ...

Ko bom nekega dne uspela na svoje, resnično upam, da bom mela saj tok velko kuhno, da bom zmogla not stlačt en odbit barvn frižider (ne rabm ledomata, zvezdice in pingvinčke delam kr z modelčki).
Pa blazno ušeč so mi barvni mikserji, toasterji, koški (u Nami majo čuda teh stvari), lih tko razne škatlce za začimbe, kofetke, prepečence, bombončke, ... zato bi mela kuhno čim mnj načičkano, da bi jo lahko popestrila s temi zadeucami :) .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
*p*u*p*a*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 3. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *p*u*p*a* » 06. Feb. 2009 20:50

Mi mamo panlesovo kuhinjo zala, s tem da smo elemente po naročilu dal delat, pa pult druge barve, itd... skratka vse kar si je mama zaželela:
:razz:

http://www.panles-kuhinje.si/
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 21. Okt. 2011 12:17

Malo obujam staro temo, ker se mi zdi ravno primerna za moje vprašanje, pa se mi ne zdi nove odpirat.

Tiste, ki ste že kdaj kupovale novo kuhinjo... Kaj bi svetovale, da je treba pazit, na kaj biti najbolj pozoren. Ali ste pri kakšni stvari čez par mesecev opazile, da bi bilo bolje drugače?

Sama opremljam kuhinjo v mansardi in ni ravno veliko prostora, sem pa našla trgovino, kjer so mi kuhinjo super izrisali in tudi svetujejo. Pa vseeno...

Trenutno razmišljam predvsem ali bi imela vgradni hladilnik ali ne, ker bi ful prišparala, če bi bil prostostoječ. Pa kako pripeljati elektriko od otoka mi tudi ni jasno. A to speljejo po tleh al kje, da ni ničesar videti? Je treba pazit kakšno napo daš, če imaš otok, lahko tisto paro kar spustiš na podstrešje, ali jo moraš speljat iz hiše? V čem je glavna prednost globokih predalov? Ker z nekaj običnimi vratci ful ceneje čez prideš.

Hvala že vnaprej, če mi bo katera vedela kaj svetovat. Če pa ne pa povejte, kakšno bi imele idealno kuhinjo. Zbiram ideje :D
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 21. Okt. 2011 17:09

menjas podn tut? strom gre v rebrasto cevko pa v tla :) (najlazje)
kasn stedilnik bos pa mela?
vse povej k sm firbc :) jz bi tuuuut novo kuhno :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 21. Okt. 2011 17:17

Js tud že mal razmišljam o moji bodoči kuhinji. Hočem ogromno. Nujno "otok" na sredini in ta brez štedilnika ali lijaka. Nočem omar nad pultom. Le spodaj, ali velike čez celo stran. Štedilnik indukcijski.

Na hitro meni par všečnih z računalnika (AMPAK nobena ni popolna, nekako kombinacijo vseh teh bi):
Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 21. Okt. 2011 17:22

če bi imel plac in denar.. ufff :D

al bi zidano pa cist uno "naravna" verzijo z velik lesa ipd...
alpa cist stylish kromiran vse...
čez PLIN ga ni! pa ornk pečica da se sladkarije peče pa velka napa :D
okna bi tut mel v kuhni... pa sosedi navjo veseli ce nardim lino v hodnik :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 21. Okt. 2011 17:32

A zdej imaš kuhinjo brez oken? :eek: :eek:
Si nekak sploh ne predstavljam tega.
Na srečo imam ogromno prostora, denarja še ne, ampak kuhinja mi je glavna v stanovanju (potem pa moja walk-in omara) :) Pa začimbe v lončkih na okna.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 21. Okt. 2011 17:41

vidm da se nisi zivela v bloku :D moja kuhinja+jedilnica se povezujeta v zimski vrt na katerem je dostop do svezega zraka :D
dobra napa je se kako potrebna :D

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov