Kaj vas na vašem partnerju moti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

bi kaj spremenile na svojem dragem?

ja, če bi lahko
24
19%
mogoče pa nekaj malega
85
69%
ne, je popoln
15
12%
Skupaj glasov : 124

Uporabniški avatar
tadejci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tadejci » 12. Avg. 2004 20:56

no kot že pove tema.... kaj bi na njem spremenile? kakšno lastnost? barvo las, oči? velikost... :) karkoli?

emmm kaj te vem, mislim,da nebi nič, takšni kot je, pač je. mogoče, da bi malo lažje govoril o svojih čustvih :)
I never wanted anything, other than to be ur everything...
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 12. Avg. 2004 22:08

tadejci napisal/-a: mogoče, da bi malo lažje govoril o svojih čustvih :)


se strinjam....to bi tudi jaz na mojem spremenila....drugače mi pa ustreza čisto tak kakršn je...... :wink:
Uporabniški avatar
katarina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 24. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a katarina » 13. Avg. 2004 7:14

Se podpišem pod tole!!! A je res tooook težko povedat kaj čutjo?!?!? :gruebel:
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 13. Avg. 2004 9:59

Ja, moškim je res tako težko povedati kaj čutijo (čeprav ne vsem, nekateri s tem nimajo problemov). Po mojem bi jim bilo veliko lažje, če bi večkrat prakticirali svoje izpovedi.

Dragače pa kaj bi spremenila? Po mojem se pri vsakem najde nekaj, kar bi najrajši spremenile, včasih se pač sprijaznimo s tem kar je, drugič pa ne. Po tihem pa bi nam itak bilo najbojše, če bi tisto kar nam ni v redu kar spremenila, vendar to največkrat ni možno. :rolleyes:
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 13. Avg. 2004 10:09

moj se je pa navadu, da mi lahko ful odkrito govori o čustvih, ki jih ma do mene. baje sem ga js to navadla :respekt: ker ni nikol zenski govoru o custvih.

kar se pa tice spreminjanja na njem na zunanjosti ni nič, ker ce ze je kakšna mala napakica, mi je zato toliko bolj vsec. Zakaj bi zenske padale na tocno doloceno barvo oči, las??? in potem se pritozvale da nam ni vsec njegova barva oči???

Vec sprememb se da narediti na notranjosti. npr. zaenkrat pri mojmu delujem na tem, da ga navadim da bi me kdaj pa kdaj zacel kaj poslusat :lach: , ker se vcasih prav zaradi tega skregava, ker ne ve kako sem pa jaz mislila--se pravi ker me ni poslusal :razz:
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 13. Avg. 2004 10:12

Mogoče bi res kaj spremenila na njemu. Ne vem kaj točno, enkrat me moti to drugič ono,....Mogoče pa sem se takrat prav v te njegove napake zaljubila in me je prav zaradi njih tako privlačil.
Zato verjetno da ne bi spreminjala nič. Dobila sem ga z dobrimi in slabimi stvarmi vred, v paketku, pa naj tako tudi ostane še naprej.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Klaudia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Klaudia » 13. Avg. 2004 10:15

Moj zna zlo dobr povedat svoja čustva. Tko da mi tega nebi blo treba spreminjat.
Bi ga pa mal zredila. (ma mn kil kt jz) Pa karkol mu skuham... NČ! :D
Ustvarjeti! To pomeni dvakrat živeti! (Camus)
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 13. Avg. 2004 10:24

Da bi govoru o čustvih je prvo! Pa rada bi bla 24/7 na 1. mestu. Sej vem d je delo učas bl pomembno sam ne tkrt ko sva zmenena! Glede zunanjsoti me pa mal mot njegova višina - prej sm mela zmer ful visoke tipe, on je pa tok velk k js :? Tega ne morm sprement in mi je nekak useen, če bi le vedu kaj čut...
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
tadejci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tadejci » 13. Avg. 2004 11:13

ja vrjetno jim je zato težje govorit o čusvih, ker mislijo, da bodo izpadli mehkužci, pa tak dalje, čeprav to sploh ni res, mislijo, da nebodo več pravi moški, če bodo kdaj pa kdaj kako solzico potočli :) ja taki pač so :)
I never wanted anything, other than to be ur everything...
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 13. Avg. 2004 11:22

Zame je pravi moški tist ga ni sram zajokat in to priznt!
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 13. Avg. 2004 11:27

ja ej ewchk to je moj :lol: mojga ni sram jokat pred mano...to se mi je ze ene 2x naredl da je jokov pol sm pa se js z nemu, al pa sm js zacela pol je pa se on z mano... :cry:
to mij blo pa neki najlepšga kr je tip naredu pred mano...res :)
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 13. Avg. 2004 11:32

MOj je tud enkrat ampak samo enkrat pred mano joku. Pa še takrat sva se neki spičila (skupa sva bla približno 2 let) in sem ga mela poln k***c in sem začela pokat svoje stvari, pa da greva narazen,.....model je sam obsedel na postelji nepremično gledal vame in po licih so mu tekle debele solze.
Na začetku mi je šlo sicer ful na smeh, pol sem se pa mal umirila in sem se usedla k njemu in ga potolažla.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 13. Avg. 2004 11:34

ej js k sm mojga vidla jokat an...mene je skor pobral u momentu sm bla zalita s solzami. tut sva se spičila k sm mu pač eno hudo stavar priznala. sam takrt sva 2 ure jokala oba in noben ni mogu nobenga potolazt....jaoooo na beeed... :cry:
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 13. Avg. 2004 11:40

Sej moj je tut joku. Zmer sm se tok raznežla d sm se še js začela. Sam kurc k na drugih področjih ni bil moški!
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
tadejci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tadejci » 13. Avg. 2004 12:41

ja saj moj je tud 1x jokal, samo čisto mlao, ful je mel solzne oke, te sma šla skor narazen. no čez mesec dni pa sam res šla. zaj pa sma spet skup wiiiiiii :)
I never wanted anything, other than to be ur everything...

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov