Kako dalje....

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Nepomembna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 27. 4. 2023

Neprebrana objavaNapisal/-a Nepomembna » 27. Apr. 2023 15:57

Pozdravljeni,
fant je pred mesecem dni prekinil z mano po treh letih razmerja. Otrok nimava. Prekinitev je bila za moje pojme nepričakovana, en dan prej je bil pri meni, sva se pogovarjala za vikend, rabila sem pomoč pri nekem opravilu, seksala, vse. Naslednji dan, da mora v glavi nekaj razčistiti, zvečer SMS, da se ne vidi dalje, da ni kot prej, da me ne bo zavajal. In, če bom v redu. Ok, šok, sledilo še par SMS- je, zakaj mi ni bil sposoben povedati v obraz. Baje, da ni druge punce. Sprejela sam, ljubezni ne moreš izsiliti, komunikacije med nama ni bilo , priznal je, da me ni cenil...v glavnem šla sen skoz vse čustvene vrtince od jeze, žalosti, pogrešanja, upanja, sprejela sem in dojela sem, da je zanj zaključeno...Se zmeraj boli, ker vem, da je obljubljal, bil ljubosumen na vsakega, skratka nasedla sem lažem in spoznala, da to ni človek v katerega sem se zaljubila. Ampak prek skupnih prijateljev, na žalost smo sodelavci, slišim, da mu je dobro samemu, da hodi ven npr. z mano ni hotel že dolgo nikamor,ker je utrujen in take blesarije..To grozno boli, kot, da si bil ti tisto breme, ki se ga je moral znebiti. Vlagala sem v neko razmerje, se trudila, se mi prilagajala in vse sprejela... Da po 3 letih človeku ne pomeniš nič...to boli. Vem, da bom bolje, ampak me zanima kako ste vi preživeli konce zveze? Mene še vedno boli, da me je dobesedno zavrgel kot smet, prek SMS-ja. In, da pravi, da mu je dobro samemu...Mogoče je to zgolj izpoved, bolj kot vprašanje...
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1681
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 27. Apr. 2023 20:41

Vem, da bom bolje, ampak me zanima kako ste vi preživeli konce zveze?

Forum ve, da slabo. Sexal s kar nekaj ženskami, bolj ali manj vsakič z drugo, ker mi je po pol leta konkretno manjkal seks in sem se nekak moral znajti.

Pri njej sem jaz pustil njo, ampak to tako, da je ona pripravljala teren. Sedaj mi pa privošči trpljenje in občasno se primerja z mano, kar se mi ne zdi zrelo.

Zdaj pogrešam je ne tolk (bolj idejo, da smo bili srečna družina; ki verjetno ni resnična), bolj razčiščujem čustva. A me je ljubila, al zavajala.

No sej drgač mi paše samskost. Samo, če bi lažje vedel prebuditi svoj seksapil pri ženskah. Vem, da imam veliko seksualne energije in veliko idej, sam druga stran me bolj kot aseksualca doživlja. Vsaj na kakem Tinderju :twisted:

Ne vem kaj naj ti rečem. Čudno, da seksa, potem pa pusti po SMS-u. Verjetno je kaka druga odzadaj. Ker vsak tip bi se moral zavedati, da ko pusti edino žensko, s katero je sexal, da bo imel problem. Jaz se nisem :twisted:

Z mojo se nisva pustila po SMS-u, je pa bilo zelo impulzivno, 1x ko sem prišel nejevoljen iz službe. In potem si nisem več hotel premisliti. Ponavadi sem si.

Se pa celo zvezo nikoli nisva pogovorila na način, da bi karkoli (raz)rešila, če ti bo to v tolažbo.

Ne vem kaj boš, če si premisli in pride nazaj. Verjetno je zate bolje, da greš naprej in si najdeš nekoga boljšega.

en dan prej je bil pri meni, sva se pogovarjala za vikend, rabila sem pomoč pri nekem opravilu, seksala, vse.

Jaz ženske s katero mi je prijetno, kjer ni večjih konfliktov, ki je zame pripravljena kaj naredit... ne bi kar pustil :oops: :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron