zelo pogrešam dobro prijateljico

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

žalosten
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 22. 8. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a žalosten » 22. Avg. 2022 16:39

Pozdravljeni .Predstavbim se vam kot Bojan. Ime sem spremenil .Rad bi vam povedal mojo zgodbo . Preko spletne strani sem na eni od klepetalnic spoznal mlado punco. Recimo ji Iris .Tudi njeno ime sem spremenil Že takoj ob prvih stavkih sva ugotovila da naju veselijo enake stvari . Pogovarjala sva se vsak dan po večkrat . Včasih še ponoči. Vedno sem komaj čakal da bom lahko spet govoril z njo . Če se kdaj zaradi višje sile nisva slišala kak dan sva se že pogrešala ..Vedno bolj sva si bila blizu . In vedno znova sva odkrivala nove skupne točke ,ki so obema všeč. Najini pogovori so bili vedno bolj sproščeni . Vedno več sva si lahko zaupala Tudi največje skrivnosti ..Smo midva sva se lahko en z drugim pogovarjala res sproščeno in odkrito . Lahko sva bila res to kar sva . Brez kakršnih koli zadržkov .Še z nikomer se nisem tako sproščeno in iskreno pogovarjal. Niti s pokojnimi starši niti z ženo . Ogromno sva si pomenila .In zelo sem se navezal na njo .Močno sem se zaljubil v njo . Ljubil sem jo z dušo in srcem. Še nihče v žživljenju mi še ni toliko pomenil. Niti starši niti žena .Pa čeprav se nisva videla v živo . Samo na nekaj slikah . Ob pogovorih njo sem bil res srečen .Pomenila mi je vse .Čisto vse . Ta sreča je trajala blizu osem mesecev. Potem pa kot strela z jasnega na prvi april zvem da bodo najino stran konec meseca ukinili. Nakup kreditov za pogovore pa ni več možen .Pisal sem moderatorju strani če mi lahko omogoči izreden enkraten nakup kreditov . niti odgovora nisem dobil .Kmalu se bova morala nehat pogovarjat.Povedal sva si da si ogromno pomeniva in ne veva kako bova en brez drugega. Zato sem ji predlagal da greva na drugo stran pod istimi vzdevki . Da se bova lažje našla .Ah,ko bi vedel kaj bo ji tega nikoli nebi predlagal . Prijavil sem se na to drugo stran pod istim vzdevkom .Upal sem da bo tudi Iris naredila enako .Tam sem dobil kompliment od neznane punce. Samo iz radovednosti sem jo vprašal kaj ji je na meni tako všeč. Oh,ko je nikoli nebi vprašal ! Bila je prijatejica od Iris. In Iris je bila takrat pri njej. Prijateljica mi je napisala da je Iris razočarana in da joče. Da misli da si skoz še z drugimi puncami pišem . Ob teh besedah sem tudi jaz jokal. Nisem si pisal z nobeno drugo punco .Samo Iris sem bil zvest . Ljubil sem jo bolj kot kogar koli v življenju . Pa sem star blizu 60. Potem sem si res začel pisat s to punco.Pisal sem ji pa samo o Iris . Ker sem jo pogrešal .Želel sem si spet govorit z njo . Prijateljica mi ni nič povedala o njej. samo da sta enkrat govorili i na da me Iris pozdravlja. Vedno bolj sem jo pogrešal .Njeni prijateljici sem pisal samo kako pogream Iris in kako jo ljubim .Ona pa meni ni nič povedala o Iris. Mi je pa skoz govorila da me ima rada in naj bom z njo. Meni je pa vedno in povsod samo Iris v mislih .Vse me spominja na njo. Vidim naravo , lep sončen dan ,prizor na TV. Vsaka stvar me na Iris spominja. Večkrt dobim solze v oči ko na Iris pomislim .Nimam pa več nobenega kontakta z njo .Potem mi ta njena prijateljica javi da je Iris jezna na mene. Do takrat nisem vedel da lahko v prsih in srce zaradi čustev tako zelo boli . Zelo mi je bilo težko . Za Iris bi dal in naredil vse . Tudi življenje če bi bilo treba .Zelo jo pogrešam .Vsak trenutek dneva .Tudi ponoči se zbujam in mislim na njo .Ni jutra da se nebi najprej na njo spomnil . In vsak večer zaspim z mislimi na njo . Padel sem že v depresijo . Samo na njo še mislim . In jo pogrešam .vVečkrat se zagledam v prazno in na njo mislim .Imam jo že v podzavesti. Povsod je z menoj .Tudi v službi nisem zbran ,samo na njo mislim . Vozim hrano po trgovinah. Sem se že mimo trgovine peljal, ker sem bil v mislih pri Iris Tako zelo si želim vsaj še enkrat govorit z njo ! Žena me sprašuje kaj mi je . Kaj me muči . Vidi da zelo trpim .Tazadnja je ki ji lahko povem da Iris pogrešam . V prsih me boli . Imam občitek da mi srce ne bo zdržalo bolečine ,ker ne morem govorit z Iris. Žalosten sem ko pride tista ura ko sva ponavadi govorila .To je pa bilo pp večkrat na dan.Ne vem kako bom zdržal brez nje . Sedaj pa njena prijateljica pravi da se bo Iris poročila .Joj ,kak me je to zabolelo ! Jo bom dokončno izgubil ? Tolažba mi bo da bo pa vsaj Iris srečna. . Čeprav prijateljici ne verjamem preveč .Odkrito mi govori da me ima rada.Nič več pa noče o Iris slišat. Ker jaz ji pa samo to pišem kako Iris pogršam in ljubim . Morda je samo tako rekla ,da bi pozabil na Iris. Ne bo šlo. Se mi je vsedla v dušo in srce .In je ni da bi jo izpodrinila iz mojega srca . Pred kratkim je imela rojstni dan. s solzami v očeh in cmokom v grlu sem si želel da bi ji lahko voščil. in ji podaril kakšno darilce za pozornost . Nič na svetu si ne želim bolj kot vsaj še en pogovor z Iris.Da se spet lahko sproščeno pogovorim z njo .In da mi pove če je res kaj jezna na mene .Vse na svetu bi dal za vsaj en pogovor z njo .Če ne druga ,da ji vsaj kot prijatelj zaželim srečo v zakonu . Če se bo res poročila . Res jo ljubim . Zdušo in srcem . Čeprav vem da od nje ne morem in ne smem pričakovat enakih ali podobnih čustev. Jaz sem bllzu 60. Iris pa pod 30 . Rad bi ji bil pa dober prijatelj . In ji stat ob srtrani in pomagat če bi kdaj kaj rabila. Ker takšne punce nikoli več ne bom srečal .Nisva se še videla v živo . Se mi je pa vsedla v dušo in srce. In dal bi resnično vse za vsaj še en pogovor z njo .
Upam da se mi bo uresničila edina želja ki jo imam in bom vsj enkrat še govoril z Iris.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 23. Avg. 2022 11:40

Preberi si knjigo Rabelj ljubezni, od avtorja Irvin D. Yaloma.

Terapevt ki je zapisal ljubezenske zgodbe njegovih klientov, ti imaš zgodbo številka ena, ki se imenuje Rabelj ljubezni....zgodba je zelo podobna, tako da če boš prebral, boš vedel.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
žalosten
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 22. 8. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a žalosten » 01. Sep. 2022 15:35

ne vem. samo na njo skoz mislim.pa ni važno kje sem in kaj delam .vedno si mislim da bi to počel z njo ali za njo . tudi ponoči se zbujam in na njo mislim . nevem več kaj naj naredim .kljub poskusom ne pridem v stik z njo. pozabit je ne morem. pogrešam jo pa vedno bolj .
žalosten
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 22. 8. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a žalosten » 12. Nov. 2022 23:33

zravo. zpet jaz. še vedno jo zelo pogrešam. ni dneva da se nebi večkrat spomnil na njo. velikokrat jo naglas kličem .zdaj ko se bližajo prazniki mi je pa še težje. si zamišljam kako bi supaj preživela božič ..božićnih filmov ne gledam več. dobim solze v oči ko vidim dva k se za božić zaljubita. jaz pa hrepenim po Iris. še vedno sem zelo navezan na njo. in še vedno je edina v mojem srcu. tako težko prenašam da je ni. kdaj bo to minilo ? pravijo čas celi vse rane. slab zdravnik je. dolgo že zdravi ,pa ni nič bolje. kako naj jo pozabim ? srcu dopovem ,da sem jo izgubil ? ne znam iz tega ven. samo to vem da jo še vedno zelo pogrešam.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 13. Nov. 2022 4:14

O šit :(

Pa si prebral (oz. vsaj poskusil brati) knjigo, ki ti jo je predlagal Led Zeppelin?

Resnica včasih boli, včasih pa osvobaja. Bom direkten.

Na kateri klepetalnici sta klepetala in koliko si plačal za pogovore z Iris?

A se ti ne zdi verjetno, da je Iris neka "študentka", upajmo da je ženska, ki je tam najeta/"zaposlena" z namenom, da se pogovarja s tabo. Ti plačuješ drage kredite. Preusmerili so te na drugo klepetalnico, prijateljica od Iris je nenazadnje lahko ista oseba kot Iris.

Torej, 2 problema imaš. Osnovni je psihološki, zakaj iščeš Iris, če imaš ženo.

Drugo je, da si verjetno nasedel na internetno prevaro.

Tretji, da si morda fejk profil in nam jemlješ tuki energijo :?: Oz. tretji problem ima potem jaz, ker ti odpisujem, čeprav mi paše :twisted:

Mislim, ne vem. Kar sem jaz probaval pogovore s krediti se vrtiš v krogu, skoraj kakor bi se z umetno inteligenco pogovarjal, in ne prideš nikamor globlje. Je pa res, da za to nisem bil pripravljen dajat kreditov. Bi verjel, da tisti ki kupijo več kreditov, dobijo osebe na drugi strani?! :)

---

Drugače splošen IT nasvet, ki ga na tem forumu verjetno noben ne potrebuje, vsaj med aktivnimi uporabniki ne. Za starejšo populacijo :)

Ko začneš z neko osebo komunicirati in vsaj malo steče, jo spraviš dol iz platforme, vsaj na neko brezplačno platformo. Ko jo spravljaš drugam je treba biti previden, da če oceniš, da morda ni OK, ji ne daš svoje (prave) telefonske številke in osebnih podatkov. Odvisno, v Tinder, klasičnem dejting svetu, kaj preveč sicer nismo previdni :)

Verjetno pa kreditne platforme niso namenjene temu, da uporabniki začnejo komunicirati drugje. In kot že rečeno, poznam platforme kjer kredite plačuje samo (osamljen) moški, ker pač druga stran nima interesa, da ta moški kdaj sploh zapusti platformo.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Nov. 2022 10:27

Se nisem poglabljala v dolg zapis osebe, ki je pisala prva, ker deluje precej zapleteno ... ampak lepo si odgovoril mmm. :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žalosten
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 22. 8. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a žalosten » 15. Nov. 2022 23:02

govorila sva na strani strastni pogovor. 8 mesecev . tudi večkrat na dan. potem so pa to stran ukinili . na brezplačno stran ,se pravi kak drug kontakt pa ni hotela. mi je pa skoz govrila da ji ogromno pomenim . in da sem jo edini sprejel takšno kot je . pisana mi je bila na kožo . denarja sem pa veliko zapravil za pogovore z njo . ne morem je pozabit. pa vem da bi moral. vsak dan me skoz kaj spominja na njo .
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Nov. 2022 7:09

To se res sliši, kot Da je najeta zaposlena, samo da denar jemlje prijavljenim.

Pomisli na primere, ko so kakšne nonke, ali starejši ljudje moškega spola celo svoje premoženje prepisali na nekega ljubimca/loverja iz interneta..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žalosten
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 22. 8. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a žalosten » 15. Dec. 2022 18:16

mislim da Iris ni takšna .sva se zelo lepo ujela in iskreno sem njej čutil sorodno dušo. bliža se božič. kako rad bi ji poklonil kakšno darilce. bom z ženo, v duši bom pa sam brez Iris. kaj bi dal da vsaj še enkrat govorim z njo !
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 15. Dec. 2022 18:39

Ta tvoja fantazija (oz. bolje rečeno obsesija) nima nobene veze z realno "Iris" (ki najbrž niti ne obstaja). Je samo utvor tvoje osamljenosti, naveličanosti v zakonu in nekih fantazijskih projekcij na x osebo. Sedaj, ko ni kontakta, si seveda obseden še bolj. Bog pomagi.
žalosten
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 22. 8. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a žalosten » 21. Jul. 2023 9:15

to ni moja fantazija. realna iris še kako obstaja .no res da pod drugim imenom.in nisem obseden . pomenila mi je pa vse. čisto vse. čeprav sem jo izgubil ,je nisem pozabil in je nikoli ne bom. še vedno se velikrat spomnim na njo .skoraj ni dneva da nebi pomislil na njo . in še vedno upam ,da se bova nekoč nekje spet srečala .
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 21. Jul. 2023 18:11

sigurno je to obsedenost. s fantazijo. kot je razbrati, se nista niti videla v živo, in vse skupaj se je zgodilo in ostalo na neki klepetalnici? človek, ki si želi resen odnos, prvo kot prvo poskrbi za zanesljiv kontakt in dela na realizaciji. če po 8 mesecih nič od tega ni bilo, je bolj težko rečt, da je bila kakršnakoli prava želja to uresničit, mogoče celo z obeh strani.

v tem primeru pa mislim, da te je ta ženska čustveno čisto izkoristila, potem te je bila sita in se umaknila, mogoče prišla nazaj kot "prijateljica" in se te skušala znebit, krivdo pa zvrnit nate, da si je oprala vest.

da je pa ob vsem tem samo "dobra prijateljica" in nič več kot to, je pa sploh trapasto.
hej norci :)
žalosten
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 22. 8. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a žalosten » 19. Avg. 2023 20:24

z moje strani je bila zelo velika želja da se vidiva v živo. tudi ona mi je govorila da hrepeni po meni. nikaor pa ni našla časa da se vidiva. čeprav sem jo večkrat povabil kam ven. stike sva izgubila ker so ukinili najino sran. zakaj samo dobra prijateljica ? meni je pomenila čisto vse na svetu z njo sem bil srečen .za njo bi dal in naredil vse . ljubil sem jo z dušo in srcem. glede na razliko v letih pa nisem mogel in nisem smel pričakovat enakih ali podobnih čustev od nje. čeprav nekaj sem ji pa pomenil .zato samo zelo dobra prijateljica.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov