sprejeti svojo samskost

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 21. Nov. 2020 22:38

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 15:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Cristiansen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 19. 11. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a Cristiansen » 22. Nov. 2020 8:30

Super, kar si napisal.
Preberi na glas, pa še enkrat..pa še enkrat in še enkrat.
Si prebral?
Ali so ti tvoje besede všeč?
Ne?
Odlično!
Torej, podelim s teboj tri vprašanja za premik, ne glede kako sebe ceniš ali ne ceniš.
Ali me situacija ali oseba, s katero se ukvarjam
1.nasmeji in razveseli?
2. Zadovolji in pripelje do orgazma?
3. Da možnost, da si plačam letalsko karto do nekega kraja, ki me zanima?

Če je odgovor NE, prenehaj se s tem ukvarjat in pojdi za odgovorom DA.

Bodi najprej sebi všeč, tako boš drugim.
Ni važno kakšen si..takšnega se sprejmi in si zadaj nalogo, da boš z vsakim dnem boljši od prejšnjega.

Ko boš sebi všeč, zanimiv in produktiven, boš tudi ženskami.

Kaj lahko narediš v tem trenutku?
Pospravi svojo sobo, stanovanje, reši se vsega, kar te ovira in duši , da lahko zadihas.
Vprašaj se, kako lahko sebi polepsam dan in stori to ne glede koliko je v tvojem žepu.
Samo začni.
Spodaj imaš video od mojega mentorja Jordan Peterson
Samo začni!
Si super človek in verjamem vate!

[youtube]https://youtu.be/ol6jZFFfyn8[/youtube]
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 22. Nov. 2020 10:55

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 15:49, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Nov. 2020 18:22

A ne bomo nič javno brali kakšne trike uporablja zgornji uporabnik :D

Mmm, kaj nisi ti komaj eno leto ali manj kot eno leto uradno samski? Saj to ni tolikšen cas za paniko delat..vsaj kar se zveze tice :D ( Dobro jaz recimo sem bila skoraj eno celo leto po koncu prve zveze brez nič, samo ok, mlajša sem bila..), pa saj na neke zmenke si hodil in nekaj le imel, kolikor se spomnim.. (če niso to zaupni podatki..).. Ostalo mogoče je lahko Mal korona in celotna situacija kriva..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 22. Nov. 2020 19:11

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 15:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Nov. 2020 21:05

Isto kot moški na ženskah.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 22. Nov. 2020 23:32

Kaj tocno pa si zelis? In zakaj? Kaj pricakujes, da ti bo zveza dala? Mogoce malo razmislit o tem najprej.

Glede na pisanje se mi namrec zdi, da si punco zelis samo 'da nekaj je'.. Ne pa ker bi si dejansko zelel globje povezave in ljubezni z nekom.

O zenskah pises, kot da so nekaksne srnice, ki tekajo naokoli in jih lahko samo uspesni lovci 'dobijo'. Kot da so nekaksna druga bitja, ki funkcionirajo na misteriozne nacine. :) Potem pa jih delis se na 30 letnice, 20 letnice, zrihtane, manj zrihtane, bjonde, rjavolaske (itd, itd, ciljam)... Kot da smo modeli avtomobilov s taksnimi in drugacnimi deli.. ce me razumes.

Manj se koncentrirat na 'kje so zenske in kako ujagat eno', bolj na 'kako se nauciti globjih odnosov s soljudmi in nanje ne gledati tako povrsinsko'.

To, da moras delati sam na sebi, pa itak ze ves. Kar ne pomeni, da za to obstaja preverjen recept, ki ga izgleda isces. Clovek mora res spoznati samega sebe, si priznat pluse in minuse. Minuse popraviti, pluse pa izpiliti. Torej delati s tem kar ti je dano, ne pa z necim kar mislis, da dober 'lovec' rabi.

Kuhas? Bodi odlicen kuhar. Sportas? Bodi odlicen v sportu. Pleses? Pojdi na plesne ker te to veseli, ne pa ker so tam zenske. Karkoli. Vsak je lahko zanimiv, ce s strastjo nekaj dela.

Jaz bi zacela z branjem knjig na temo osebnostne rasti in odnosov, tudi to so vescine, ki se jih da natrenirati.
Cristiansen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 19. 11. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a Cristiansen » 23. Nov. 2020 12:14

mmm napisal/-a:Kar ti bodi moj mentor :mrgreen:

Pri 41ih si v zadnjem letu spal s 7imi. Nauči me kako moški doseže tole, s čim jih privlačiš.

In kje jih sploh spoznaš. No da vidim končno kako se to dela :wink:

Drugače imam nekaj plusov vendarle. Imam solidno plačo, zgodovino z bivšo sem popucal, svojih otrok še nimam.

Tako da izhodišča, tisto na kar lahko vplivamo na razumski ravni, sem si pravilno nastavil. Samo izhodišča niso privlačnost :)


Kje ženske ali moške spoznamo?
Kjerkoli smo.
Danes je še najlažje..a la Facebook Instagram..začeti z pogovorom.

Vidimo, kaj je osebi všeč..kar je nam všeč.
In.. začnemo..normalen pogovor, pohvala.

In iz pogovora do srečanja, druženja in... spolnosti. Ni potrebno veliko..
Zanimam se o ženski, jo poslušam in delim z njo del sebe popolnoma neodvisno in z interesom, da jo bolje spoznam. To je vse.
Ženskam pa je všeč neodvisen, svoboden , ustvarjalen moški..ki ji da vedeti, kaj mu je všeč in kako.
In za ženske takisto.

Všeč so mi ustvarjalne ženske, ki odkrivajo svet in sebe. Veliko materiala je tukaj vmes..
Spolnost pa je nekaj čudovitega.. doživetje, ki traja.. potovanje..
Konec koncev..če se seksualno ujemava, potem lahko gradiva zdrave temelje skupnega življenja.. sobivava in uživava v družbi brez pričakovanj.

Všeč so mi ženstvene ženske, ki jasno in glasno izražajo ženstvenost, izražajo sebe.

Torej...zakaj že želiš v novo razmerje?

Da partnerico označiš in nadaljuješ do točke, kjer se je tvoje razmerje razpadlo?

Dobro vprašanje; zakaj sta šla z žensko narazen. Kaj je manjkalo tebi in kaj njej..?

Kar se tiče "mentorja"...
Enega si izbereš; Eric Pearl, Osho, Nietzsche, Eckhart Tolle, Jordan Peterson, Carl Jung, Kristus, Dragunov, Budo, Karel Gržan, Paulo Coelho in še in še..
Imam jih več in od vsakega potegnem nekaj..
Peterson pravi" "Bodi odgovore in pospravi svojo sobo" , Eckhart pravi "Bodi v trenutku in uživaj v njemu." , Kristus pravi "Odpusti jim, saj ne vedo, kaj delajo.."
Stremim k temu, kar mi je všeč in kar čutim. Sprejemam vse..sem trdna struga za mirno kakor najbolj divjo vodo..

Potujem, berem, ustvarjam, opazujem občutke in misli, slikam, fotkam, pišem, spoznavam se vse bolj in bolj, uživam trenutke v tišini, samoti..uživam trenutke z hčerko, starši, prijatelji..ljudmi..

Doživljam.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Nov. 2020 17:01

To sem tudi jaz hotela napisat Oz se mi zdi pomembno razčistiti, zakaj si prejšnjo zvezo končal.. Sam ne bi preveč držala v osebne stvari.. Si hitro napaden nazaj.. Iz kakšnih izjav mogoče izpade, kot da si se razšel zato, ker te je mikalo se zabavati z drugimi in zurat in podobno..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 23. Nov. 2020 18:14

Premalo si okoli moških, oziroma nimaš nekega močnega jedra moških okoli sebe, to ugotavljam da je problem večine decov.

Preveč si sam, nimaš nobenega da te prečekira in da ti pove kako te on doživlja in zato se vrtiš v nekih idejah in iščeš filozofije drugih tipov.
Problem pa je da ti sam ne veš kaj je tvoja filozofija, tu se potem ujamemo v razne miselne vzorce drugih moških.
Sam spoštujem veliko kar Peterson reče, obenem pa veliko stvari kar reče pač ne deluje zame.

Naloga vsakega moškega je, da gre v ekspanzijo in pogrunta kdo k*rac je on, ker drugače te vs zatrese.

Jaz ko te berem te doživljam točno takšnega, ko te nekdo na tem forumu izpostavi, greš takoj v obrazlaganje in nosiš na sebi neko masko kjer poskušaš ne vznemiriti ljudi in poskušaš biti všečen.

To da čutiš da je nekaj narobe je dobro, ker peče, ker ni vredu...sam čutim že kakšno leto podobno, kjer je moje dolgo potovanje pustilo nekaj posledic, kar je sprožilo močne čustvene odzive v meni, kar naenkrat sem vse čutil vse močneje, vse sem videl drugače.

Sam sem rešil z individualno psihoterapijo, kjer sem naredil nek mentalni chek in, potem pa sem začel hoditi še na skupinsko terapijo. Skupinska mi pomaga pri tem da mi drugi povedo kako me doživljajo, kaj slišijo, in to vsaj meni veliko pomaga.

Treba je sprejeti nepopolnost, ni pa treba sprejeti občutka nezadovoljstva in neizpolnjenosti, vse to se da ščasoma odpraviti, ampak je treba narediti neke korake in iti na svojo pot.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Cristiansen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 19. 11. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a Cristiansen » 24. Nov. 2020 10:45

Led Zeppelin
AMEN!!!!!
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Nov. 2020 11:48

No ja.. saj deluje že kar bolj zapleteno biti moški kot ženska, iz vsega prebranega.. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 24. Nov. 2020 22:29

^ Jaz sem prepricana v to :D nikoli ne bi bila moski, ce sem iskrena..
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 24. Nov. 2020 23:29

Cristiansen napisal/-a:Spodaj imaš video od mojega mentorja Jordan Peterson


sem po naravi skeptik in zelo težko postanem fan kogarkoli, ampak JP je pa res legenda. na marsikatero pozitivno spremembo na meni je vplival prav on. je pa škoda da ga toliko ljudi obsoja in jemlje izjave iz konteksta.

ženske, če hočete vedeti kako smo moški kompleksni, si poglejte kakšne izseke iz njegovih predavanj :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Nov. 2020 6:05

Dobro vsi ljudje so kompleksni, nekatere izkušnje utrdijo, da postanejo malo bolj hladni, flegmatski, hkrati vsak je drugačen..
Moj zadnji bivši je zelo pragmaticen in flegmaticen tip po naravi npr..sem se še jaz malo tega naučila od njega. Bi rekel verjetno odpiralcu teme, dubi si svojo družbo (Oz počni kar te veseli, ne da bi se oziral na ostala mnenja), ne bit asshole do frendov, ne sili v ženske, ki ne kaže/ vraca interesa, ampak pojdi na tej točki naprej na drugo in stvar rešena.. Kdaj bolj kot se komplicira, bolj se problem poglablja..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov