.. zaradi bivšega postala drug človek ..

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

natilopomsoc89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 29. 12. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a natilopomsoc89 » 16. Jan. 2018 18:34

Stara sem 29let in za mano je razmerje, zaradi katerega sem se spremenila v NE VEM KAJ ... Tako kot sem zaupala bivšemu nisem še nikomer, tako kot sem vrjela vanj nisem v nikogar in tako kot me je razočaral on me še ni nihče .. In sedaj zaradi tega trpi moja zveza s fantom, ki ga je pred mano neprestano varala bivša punca .. Na nek način sva doživela isto zgodbo ampak razlika med nama je v tem da on se je tega otresel mene je pa po pol leta zveze začelo najedati ljubosumje! Skupaj sva pa eno leto ..
Rada se imava in vrjamem vanj in vrjamem da me nebi prevaral al karkoli podobnega. Je človek na mestu in če se le da pomaga, zaupa in je zeloo včasih preveč dobr po srcu! Ima ogromno prijateljev in prijateljic za sabo ima eno resno vezo in nikoli ni bil nek ženskar .. mami njegova pravi da je kot njegov oče, ko ima eno se tiste drži in da če ga bivša nebi varala bi še danes bil z njo ...

In kaj počnem jaz ???? :/

Vem da me neb prevaral ampak ko vidim da se keri nasmeji, je prijazen z njo, jo ogovori ali pa celo kaj odpiše me prevzame najbolj grozn občutek kar me lahko ... Trpim iskreno trpim kljub temu da se LJUBIVA in sva si zvesta ! Bojim se, da bom spet prizadeta, bojim se in v vsaki kelnarci al karkoli vidim grožnjo, ker me je bivši prevaral z kelnarco ... Vem da mam Jaz problem pa ne vem kako ga naj rešim, če po eni strani MU zaupam po drugi strani pa norim :/ ne gre to skupaj ...

Boli me ker ne morem bit sproščena in dejansko srečna .. na nek način ga omejujem da je tist kar v resnici je .. boli me ker ne morem it z njim ven, ker postanem ljubosumna in me v notranjosti trga od samih brezveznih scenarijev ki si jih postavljam v glavi .. S prijatelji hodijo v en kafič že vauuu let in odkar vem da dela tam ena s katero se je nedolžno enkrat samo poljubljal ŠE velik let pred tem ko sva se spoznala norim in ne želim da hodi tja čeprav vsa družina zahaja tja na pijačo :/ ... ne vem .. res ne vem ka naj ...
Ljubim ga in žal mi je da sem taka, ker vem da ravno tista oseba zaradi katere sem se spremenila ravno v tisto osebo sem najbolj vrjela, čeprav so vsi okol mene dvomli v njo ... sedaj pa posledice tiste veze nosim v to ......... :/
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 17. Jan. 2018 0:51

Ker je edino vprašanje v celem eseju, kaj počneš ti, ti bom odgovoril dokaj skromno. Ljubusumna si brez potrebe, vsak človek za zase svet, ves svetav in lep. Zato pojdi v miru, otrok božji. Bo kar bo, če si še enkrat razočarana si pač, no big deal.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]