vsec mi je prijatelj

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Tinaa5x
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 11. 3. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Tinaa5x » 12. Mar. 2017 11:29

Zivijo, imam en problem pri katerem nevem kaj narediti. Zelo bi bila vesela, če bi mi kdorkoli dau kaksen nasvet kaj narediti. Z kolegicami smo si pred neki časa našle družbo fantou. Z njimi se smo se zelo dobro ujele tako da smo postali kar fajn družba. Meni pa je čez cas postal usec eden izmed njih. prvo sm upala, da me bo minilo čez čas ampak se to ni zgodilo. vedno tezje mi je hodit z njimi ven in bit v njegovi bližini ter se obnasat popolnoma normalno. Tako rada bi povedala kaj cutim do njega sam se bojim, da bom pol uničla celo družbo. Kaj bi vi naredili na mojem mestu?bi povedali direktno njemu?bi povedali kaksnemu njegovemu prijatelju, pa da mu on pove al bi pustili stat?Hvalaa vam za vse odgovore.
Tiger
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 14. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiger » 12. Mar. 2017 13:02

Kaj bi povedla? Flirtaj z njim pa potem vidiš če ti vrača in to pol spontano pelje nekam.. če pa ne vrača pa veš da ne čuti isto, to je to.
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 12. Mar. 2017 20:33

Pa ko ga pogledaš se on obrne stran ali ti vrne pogled?
Opazuj malo te znake, ker moške je izi prebrat :D
Tinaa5x
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 11. 3. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Tinaa5x » 13. Mar. 2017 17:38

Zdej sem ze veckrat opazla, da me gleda in potem pogledam js njega nazaj in se obrne proc.
MrBoombastic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 9. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MrBoombastic » 28. Mar. 2017 6:59

Torej ni nobenega problema. :)
Tinaa5x
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 11. 3. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Tinaa5x » 28. Mar. 2017 16:36

Zdej sem že večx dobila utis,, da sem mu usec sam nisem sigurna ali si js to samo domišljam ali je res kaj na temu. Problem je tudi to, da on nič ne naredi. Prvo sem mislila, da sigurno ni vame, ker ni se nič naredu. Potem pa mi je njegov kolega zaupal da se nikoli ni imel punce. Reku je, da ne zna z ženskami in da je zelo sramežljiv, zato mu nikoli nič ne uspe pri puncah. In po temu mi je dalo full mislit.
MrBoombastic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 9. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MrBoombastic » 29. Mar. 2017 10:52

Kot pravim. Torej ni nobenega problema. :)

Kdaj sta zmenjena za kavo? :)
Tinaa5x
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 11. 3. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Tinaa5x » 29. Mar. 2017 15:42

Zau nisva. On ne naredi nič, jaz pa nevem kaj narediti.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 29. Mar. 2017 16:07

Pa sta s tem fantom sploh kdaj sama?
Tinči5
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 29. 3. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Tinči5 » 29. Mar. 2017 18:53

Da vam ne bo čudno vam sporočam, da se si naredila nov račun, saj se imela probleme z starim. Ne nisva še bila, ker gremo vedno vsi skupaj ven. Imam pa eno dobro novico. Pred par urami me je klicala kolegica in rekla da je rauno na pijaci z enim iz te nase druzbe in da ji je omenu, da sem vsec temu fantu. Prosu ga je ce bi lahko on reku to moji najboljsi kolegici.Saj si sam očino ni upal reči. Prau tako je ponovil kot prejsnji kolega, da je zelo sramezljiv in da prau zaradi tega ni nič naredu. Zeloo sem vesela ob tej novici in sedaj si definitivno upam reči, da bo lahko kaj iz tega:)Me je pa res strah kako bo, ko ga bom po temu kar sem zvedla prvič vidla v živo.To bo verjetno že ta vikend, saj se z njimi dobimo cisto vsak vikend.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 29. Mar. 2017 20:20

Super ;)

Naj ti sedaj prijatelji malo pomagajo pri tem, še posebej če je on sramežljiv. Naj poskrbijo, da bosta vsaj nekaj časa ostala nekje sama.
Tinči5
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 29. 3. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Tinči5 » 29. Mar. 2017 20:30

Mi je sama kolegica rekla, da dojo ona pa se en njegou kolega poskrbeli za to da se malo opogumi.:)Tolko sikiranja pol ti pa nekdo kar naenx pove nekaj tako lepega kar si ceu cas gruntau.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 30. Mar. 2017 16:24

Aww :) kr korajzno!
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 02. Apr. 2017 11:28

Ooo, kjuut. :)
To me prav spominja na vse tiste dni, ko sem študirala če sem tudi jaz všeč prijatelju, analizirala vsak sms, pogovor, dejanje in težila kolegicam. :D
Sva pa že skoraj 6 let skupaj in se imava krasno, tako da srečno!
delfinaA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 6. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinaA » 15. Apr. 2017 16:56

Živijo!
Če smem, bi nadaljevala kar v tej temi, ker imam podoben »problem«.
Oba sva stara blizu 30 let. Najini prijatelji pravijo, kako bi bila midva za skupaj. Ena kolegica ga je enkrat nekaj hecala glede mene in ji je rekel, da jaz sem pa v redu (?!). Ko smo skupaj v družbi, imam vtis (in ne samo jaz), da se skozi vrti nekje v moji bližini, me zafrkava, pomežikne, itd… Res je, da je malo bolj len, kar se žensk tiče, zato sem se sama odločila, da parkrat vržem vabo (vabilo na pijačo, koncert, kosilo/večerja,…, kjer bi končno bila kaj sama), pa je skozi imel nek izgovor…
Vse skupaj me že bega in počasi bi že res najraje vrgla puško v koruzo, ker se raje sedaj zaustavim, kot da si delam upe za brezveze. Imate še vi kak nasvet, kaj narediti? Vse skupaj ignorirati in ga imeti na kakšni distanci, ko bomo v družbi?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov