je sploh še rešitev?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

zmedenaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 9. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a zmedenaa » 09. Apr. 2015 9:40

Ker ne zmorem več, se obračam na vas. Nekako čutim, da se moram nekomu izpovedati.
Moja zgodba na kratko je pač taka:

Živim s fantom, s katerim sva se na začetku dobro razumela. Sedaj pa je katastrofa oz je moja pozornost vsmerjena v nekoga drugega. skupaj sva 3 leta ampak mislim da v tej zvezi ni več ljubezni.
Zaradi težke preteklosti in težav s staršem imam sedaj probleme s psiho. Vsak dan se počutim nemočno, potrto, čutim tesnobo, najraje bi končala s tem in za vedno zaspala... Prijateljev nimam ker sem pred kratkim zamenjala svoje okolje, zaradi ločitve staršev, nimam nikogar ki bi ga lahko poklicala, fant pa se ne zmeni za moje težave in če mu poskušam kaj povedati se začne dreti name.
Jemljem cymbalto in hodim k psihiatru, a mi tudi ti AD ne primejo. Prej sem jemala tudi Asentro a ni sprememb.
Kaj sploh še lahko naredim? kaj? kako do tega da pridem v bolnišnico?
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 09. Apr. 2015 9:43

Odjebaj fanta?

Ce se tako obnasa do tebe, namesto, da bi ti dajal podporo, se posebej, ce imas take probleme, kot jih opisujes, ga odstrani iz svojega zivljenja.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 09. Apr. 2015 10:47

zadihaj. stvari v življenju se tako hitro spreminjajo, da nima smisla obupavat.

to, da do svojega fanta ne čutiš več ljubezni in ti je všeč nekdo drug lahko jemlješ kot strašno katastrofo, ali pa nekaj lepega.

ADje boš moral aočitno spet zamenjat, ni to nobena katastrofa. ne bi bilo slabo (oz. je skoraj nujno), da poiščeš pomoč psihologa oz. psihoterapevta. nekateri programi (skupinske terapije in še kak se najde) so zastojn.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 13. Apr. 2015 9:27

Jz ti svetujem da se posvetiš sebi, lahko hodiš k psiholog, ki ti bo pomagal, vendar ne bo razrešil tvoje probleme.
Kadar se slabo počutiš pojdi na sprehod in samo dihaj, ne razmišljaj o ničemer. Pojdi na jogo. Sama nisem preveč za antidepresive, ampak če misliš da ti pomagajo, ji potem jemlji.
Fanta pa daj na čevelj - itak.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]