Sramežljivost pri prvem poljubu

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 15. Okt. 2014 14:42

Danes se je zgodilo. Z eno punco sva si v nekem smislu všeč in skupaj sediva v jedilnici, debatirava na hodniku .. Vem, da sem ji všeč in ona je tudi meni, čeprav je kr fajn otročja ampak ljubezem je slepa :D To se dogaja od začetka septembra zadnje dni je pa prešlo v višjo fazo..

Danes sedim na hodniku in brskam po spletu na telefonu nakar ona pride zraven in se uleže in da glavo na moja kolena in je začela nekaj govorit, čist počasi in mirno pa še gledala me je z velikimi očmi in "oddajala" je besede "Ej kušni me" jaz bumar pa nisem upal, ker bi bilo to zame PRVIČ in me je STRAH nečesa?? :tot: debata je še nekaj časa tekla nato je odšla, kasneje med naslednjim odmorom me je že požgečkala.

Kakšen nasvet kako ste ste se vi lotili te sramežljivosti? Z alkoholom nebi eksperimentiral
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4435
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 15. Okt. 2014 15:30

Oh, a ni to nekaj najlepsega? Tistih par trenutkov pred prvim poljubom, ko oba dojameta, da se bo zgodilo.. In sta oba rahlo vznemirjena, oba rahlo zivcna.. In potem se zgodi.. in v glavi zavrti.. :hearts:

khm, pardon my hormones :D

Predlagam, da se enkrat dobita izven sole, kjer ne mrgoli sosolcev in uciteljev.. Nekje, kjer bosta oba malo bolj sproscena. Potem pa pac pojdi s tokom, malo opazuj njene reakcije in ko bos cutil, da je trenutek primeren, jo pac poljubi ;) Saj je samo cmok, ne konec sveta :) Pa ne ji takoj porinit jezika v grlo, that's about it.
Uporabniški avatar
kana_bis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 25. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a kana_bis » 15. Okt. 2014 17:24

^^Nikoli ji ne porint jezika v grlo :razz:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7198
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Okt. 2014 19:49

Pull the trigger, ne pričakuj da bo ona to naredila.

Primeš jo za boke, in jo potegneš k sebi....potem pa jo poljubiš.

Jaz osebno dam rad roko na križ in levo za vrat, kjer jo božam.

Čim hitreje grem pa na vrat, in tiste majhne laske za ušesom, da vejo da se grem biznis :) .

Sicer pa, kot so rekle komentatorke, ne it na francoza, grizlanje ustnic in tisto stastno poljubljanje, je vsaj meni 100x boljše od francoza...

Ne obotavljaj se, ko vidiš da je šansa...prevzemi pobudo, ker te šanse postajajo čedalje manjše vsakič, pa bodi čimbolj odločen...ko jo priviješ k sebi mora biti to igrivo in sexi...

Uživaj :twisted:
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 15. Okt. 2014 20:38

:? No ja, ni nujno, da so takoj neke poudarjeno spolne geste zraven, sploh če gre za mladoletnico in sredi šolske jedilnice :D (čeprav Trust je že čez 20, če se prav spomnim, ne vem, kok je ta šolarka).. se pa strinjam, da je boljša lokacija kje v miru na samem :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7198
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Okt. 2014 20:44

Aja, nisem prebral do konca...ja ne sredi jedilnice, jaz bi bil jezen..jaz jem zrezek, medtem ko se en liže tam :D

Povabi jo ven, na koncu pa naredi to kar sem jaz napisal...vrat lahko spustiš, jaz ga ne...ker ga je fajn grizljat, pa ključnico.

Poročaj.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
marjetica85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 6. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a marjetica85 » 29. Okt. 2014 11:48

Led Zeppelin napisal/-a:Aja, nisem prebral do konca...ja ne sredi jedilnice, jaz bi bil jezen..jaz jem zrezek, medtem ko se en liže tam :D

:lach: Sploh tega ne bi delala v šoli.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 29. Okt. 2014 13:08

Grizljat ključnico...njam.
It was forever..but it didnt last long..
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 19. Nov. 2014 0:22

V špajzo jo povab al pa na pojato. To so taki romantični kraji za prvi poljub.
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 19. Nov. 2014 2:37

saarijarvi napisal/-a:Oh, a ni to nekaj najlepsega? Tistih par trenutkov pred prvim poljubom, ko oba dojameta, da se bo zgodilo.. In sta oba rahlo vznemirjena, oba rahlo zivcna.. In potem se zgodi.. in v glavi zavrti.. :hearts:

Ful lepo opisano :freude: Pomoje je to ena redkih stvari, ki jih dejansko pogrešam zdej, ko sem že par let v resni zvezi... Moment tik pred prvim poljubom :P
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov