Zmedenost

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

julijet
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 22. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a julijet » 24. Sep. 2014 9:22

No pa imam tudi jaz vprašanje in me muči zmedenost, predvsem pa nihanja pri njemu.

Na kratko želim izpostaviti problem.
Spoznala sva se v službi in sprva mi je šel grozno na živce ... niti videti, ga nisem mogla, pa čeprav mi ni naredil popolnoma nič. Samo omenil ga je kdo, in so mi šle vse kocine in lasje pokonci.
Potem sva se nekako bolj poštekala in spoznala sem, da pravzaprav ni tako zelo slab fant in nekako mi je zlezel pod kožo.

Začela sva si malo bolj pisati sporočila in se več pogovarjati. Tiste nedolžne fore, ki so povzročile rahle metuljčke v mojem telesu.
Na sestanku sem sodelavki omenila, da grem po službi na krajši vzpon, da se razmigam ... on je slišal, točno je vedel do kdaj in kje delam, saj on pripravlja načrte in tedenske plane. No, in ko čakam kolegico, da skupaj gremo, se mimo pripelje on in njegov kolega, ki gre prav tako na isti vzpon kot jaz. Verjetno zgolj in le naključje.

Naslednjič sva skupaj osvajala vrh in takrat sva se še malo bolj spoznala.

Skratka muči me le to, da ne vem kaj naj si sedaj sploh mislim o njemu.
14 dni nazaj mi piše in pravi, da me že full dolg ni videl, me vabi na kavo ( na katero sploh ne greva, in niti ne piše, da ne more ) ... kot bi ga odrezal ... na sporočila niti ne odgovarja več redno, in se mi zdi malo bolj zadržan nasploh.

Saj pogovarjava se še vedno, tudi čutim, da je nekako vesel in srečen ko me vidi ... a ne vem zakaj tak odmik glede na vse?

Morda sem delno kriva tudi sama, saj sem se v tem času precej navezala na drugega sodelavca, ga večkrat omenila čisto nehote, ampak to jaz ne smatram kot nekaj zelo narobe, glede na to, da je ta drugi sodelavec poročen in kaj več kot tesno prijateljstvo ne pride v poštev.

Muči me, ker enostavno ne vem kaj naj si mislim glede njega.

Npr. smo bili v službi ... na začetku se niti pogledala nisva, niti besede spregovorila, kot da ne bi obstajala ne en in ne drug. Oba trmasta.
On pa reče tko naglas ... vikend bo pester in grem na tekmo, kjer bodo ženske igrala, da najdem dober plac in da imam vse pod kontrolo. Full otročje :)

Kaj ostale menite?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3501
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 24. Sep. 2014 11:13

Menim da si očitno res zmedena da si odprla tri nove identične teme v istem podforumu......
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
julijet
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 22. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a julijet » 24. Sep. 2014 11:17

Se opravičujem, stisnila sem prevečkrat na gumb pošlji. Prosim, če lahko admin odstani. Hvala!
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 25. Sep. 2014 11:38

Kako pa izgleda ta tvoja "navezanost" na poročenega sodelavca? Meni se to zdi neprimerno že nasploh, v tvojem primeru, ko si se šla nekega spoznavanja s taprvim sodelavcem, pa še bolj. Če se je začel ohlajati, ko si se ti zagrela za poročenega (nima veze, če samo prijateljsko, če sedaj s tem malicaš in čenčaš), potem je vse jasno, samo seštej ena plus ena. Če pa se je začel ohlajati še preden si se ti začela družiti z drugim sodelavcem, pa je tudi jasno - he`s just not that into you.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov