Kako rešiti konflikte z njim?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

BlackAngel:)))
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 15. 6. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackAngel:))) » 15. Jun. 2014 16:21

Živjo:)
S fantom sva skupaj pol leta.Spoznavala sva se kar nekaj časa, preden sva stopila v zvezo, ampak očitno tudi to premalo, ker šele zdaj dejansko ugotavljam, kdo on sploh je :) Na začetku je bilo res vse zelo lepo, tako kot vedno na vsakem začetku, zdaj po vsem tem času pa neprestano prihaja do prepirov.Začelo se je z njegovo nekdanjo punco, ko jo je ves čas omenjal v vsem, njegova družina ravno tako.Še vedno je imel spravljene njene spomine in verižico z obeskom razpolovljenega srčka, pol ga je imela ona in pol on.Zdaj ima obe polovice on na verižici za vratom, še vedno, čeprav nista več skupaj.To sva nekako rešila, čeprav imam občutek, da me z njo še vedno primerja v vsem, obnašanju, seksu, ...Z njo je bil dve leti in po pol leta, ko sta končala, je začel z mano.Zdaj imava probleme z njegovo družbo, čez teden dela, za vikend pa želijo biti skupaj, želi pa biti tudi z mano, ker se čez teden bolj malo vidiva, ker oba delava in ne živiva skupaj.Oboje ne gre, jaz pa njegove družbe ne prenašam, zgolj zato, ker se mi zdi, da me ves čas obsojajo, da želi biti več z mano kot z njimi in bo zato na njih pozabil in še, svetovali so mu, naj konča z mano ker nisem dekle zanj.Očitno me ne sprejemajo tako, kot bi si želela.In potem je tu še njegovo ljubosumje.Včasih je bil še bolj, tako je rekel sam.Zdaj pa mi konstantno pregleduje telefon, kar delajo samo ljudje, ki svojemu partnerju ne zaupajo.Naj povem, da mu vse povem, pozna vse ljudi iz mojega življenja, ne rabim skrivat ničesar, samo moti me, da mi nikakor ne zaupa.Prepirala sva se tudi zaradi prijatelja, ki ga imam, ker je rekel, da se mu zdi, da imava nekaj več, ko sva skupaj in ne samo prijateljstva.Nikoli ne prideva problemom do dna, vedno pravi, da preveč kompliciram, da sama ustvarjam težave, mene pa to vsak dan bolj duši.Ko mu povem, kaj me moti pravi, da bo od zdaj naprej drugače pa ni.Glede ničesar več se ne strinjava in trpi najin odnos, posledično tudi spolnost, zdi se mi, da to vse skupaj ne pelje nikamor.Imam ga rada in bi rada dokončno rešila vse skupaj pa ne znam, nevem, kako naj se lotim tega, da bo razumel, kaj mu sploh želim sporočit.
Hvala vsem, ki boste prebrali, sem probala čim bolj na kratko :D
Uporabniški avatar
Macola
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 13. 6. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Macola » 15. Jun. 2014 16:26

nevem, kako naj se lotim tega, da bo razumel, kaj mu sploh želim sporočit.


Lahko mu, npr. poveš to, kar si napisala na forumu. Če ima IQ > 50, bo razumel.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 15. Jun. 2014 17:47

vzemi ali pusti, preprosto
Uporabniški avatar
Macola
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 13. 6. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Macola » 15. Jun. 2014 17:53

Green Cookie napisal/-a:vzemi ali pusti, preprosto


celo strinjam se....
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5006
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 15. Jun. 2014 18:31

Če imata že po pol leta zveze take probleme, bo z leti samo še slabše! Pomoje tale zveza nima nobenga smisla več.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov